Prohra nemusí moc mrzet rezervu Pelhřimova, která měla za soupeře účastníka krajského přeboru. Nový Rychnov a Speřice ale prohrály s papírově slabšími soupeři.

SPEŘICE – HERÁLEC 1:5

Prohra Speřic je po vítězství nad Pacovem doslova šokem. Na druhou stranu zcela reflektuje dění na hřišti. „Jsem hodně nespokojený s výkonem týmu i přístupem k zápasu. Sportovně musím uznat, že Herálec hrál dobře a byl po všech stránkách lepší," uvedl trenér Speřic Pavel Žatečka.

Gól Speřic: Morava. Poločas: 0:2. Speřice: Tkadlec – Krejčí, Němec, Huňáček, Pohan, Tůma, Štěpánek, Čihák, Záviška, Štěpán, Morava. Střídali: Svoboda, Moravec, Holenda, Čermák.

N. RYCHNOV – KOŠETICE 0:4

Výkon Nového Rychnova nebyl tak špatný, jak by se mohlo zdát podle výsledku. „Byli jsme teprve podruhé venku, což se na naší hře projevilo. Kluci si nahrávali, ale zapomínali střílet. Navíc jsme dostávali góly po hrubých chybách," přiznal trenér Startu Dušan Chalupa.

Poločas: 0:2. Nový Rychnov: Cirhan – Karpíšek, Martínek, Švec, O. Kratochvíl – Hájek, Paclík, T. Loskot, Březina – J. Mareš, M. Loskot. Střídali Mugrauer, V. Mareš, Barták.

PELHŘIMOV B – SVĚTLÁ  1:2

Po aktivním začátku domácích hosté hned z první útočné akce skórovali. Obrana nechala trestuhodně naběhnout do volného prostoru před Zabloudilem vyhlášeného kanonýra Křikavu, pro kterého bylo zakončení jednoduchou záležitostí. Obávaný ostrostřelec se v první půlhodině dostal ještě do dvou brankových příležitostí, ale ani jedna gólem neskončila. Nejdříve slabě střílel přímo do brankáře, podruhé střela razanci měla, ale skončila vedle pravé tyče. Šanci juniorky na vyrovnání zazdil ve 36. minutě Horký. Trestný kop Soukal vyrazil s námahou jen před sebe a dobíhající domácí středopolař nedokázal ze tří metrů gólmana napodruhé překonat. Svěřenci trenéra Cerhana šli nakonec do šaten přece spokojeni. Minutu před ukončením úvodní části na rohový kop naběhl Starý, míč hlavou tečoval na Rysla, který rovněž hlavičkou rozvlnil síť za bezmocným světelským brankářem Soukalem.

V úvodu druhé půle Čuřík dělovkou řádně protáhl Zabloudila. Ten stačil míč vytěsnit na tyč a následně roh. Z něj se Čuřík už trefil, když hlavou po vrácení přetaženého míče od Valenty domácího brankáře překonal. Domácí zahrozili v 65. minutě hlavičkou Kropáčka, jenže Janota stačil míč vyrazit na roh. Své brankářské kvality předvedl  také Zabloudil. V 75. minutě  zlikvidoval  bombu Kavky, v nastalém zmatku ve své šestnáctce vychytal i následnou přízemní jedovku Rezka. Identicky na druhé straně oplácel stejnou mincí střídající Hrnčíř, Janota se překvapit rovněž nenechal. Závěr si hosté už pohlídali, byť se domácí aktivně snažili výsledek alespoň vyrovnat.

Góly: 44. Rysl – 7. Křikava, 50. Čuřík. Poločas: 1:1. Pelhřimov B: M. Zabloudil – Klofáč (46. Zenáhlík), Blažek, Vonásek (75. Hrnčíř), Rysl – Šoula (46. Kropáček), Poul (46. J. Zabloudil), Horký, Papež – Hurda, Starý (84. Šoula).