PELHŘIMOV STARŠÍ DOROST – BUDÍKOV 5:2
Budíkov zahrozil hned v úvodu hry, centr na volného hráče přizvedl hlavičkou Horký. Udeřilo na druhé straně, důraznou střelu Chadima nezastavila ani teč gólmana a dorost šel do vedení. Pelhřimov měl více ze hry a další šance. Drechsler mířil z boku do sítě, Chadim nastřelil tyč a neujala se ani příležitost Mišoně, který před brankou sólový postup přece jen zpomalil. Po dvaceti minutách hry si domácí špatnou rozehrávkou koledovali o vyrovnání, tvrdou střelu stačil Tkadlec vyrazit. Na druhé straně se k sólové akci odhodlal Mišoň a navýšil vedení dorostu. V dramatické poslední pětiminutovce poločasu snížil z trestného kopu Prokop, Tkadlec přes velkou snahu na míč nedosáhl. Dvě minuty před pauzou po Drechslerově přesném centru přidal třetí branku domácích Mišoň.

Také po přestávce měl dorost navrch. Bartoška přesměroval centr nad břevno, po sólu Zelenky se kopal roh. Gólově se prosadil po centru Mišoně Němec. Budíkov však s odpovědí dlouho neotálel, za dvě minuty trestal chyby v pelhřimovské defenzívě lobem Kavka. Ten dostal v krátkém časovém úseku míč do sítě znovu, ale zkazil mu radost ofsajd. Kdo ví, co mohla kontaktní branka způsobit. Střeleckou derniéru obstaral Drechsler. Nejprve přízemní střelou zvýšil na 5:2, pak za asistence gólmana Budíkova rozezvonil břevno.

Góly: 8. Chadim, 26. a 43. Mišoň, 60. Němec, 77. Drechsler – 40. Prokop, 62. Kavka. Poločas: 3:1. Pelhřimov st. dorost: Tkadlec – Smrčka, Horký, Kordík, Duba – Bartoška, Chadim – Poul, Mišoň, Drechsler – Zelenka. Střídali: Pakosta, Němec, Zavadil, Jírů. Budíkov: M. Bláha – Bleha, Wallisch, T. Bláha, Vodrážka – Bárta, Grant, Prokop, Čekan – Kavka, Páša.

PELHŘIMOV ML. DOROST – POČÁTKY DOROST 3:1
Navzdory konečnému výsledku se hrálo vyrovnané utkání, Počátky měly dokonce chvilkovou převahu, ale Pelhřimov si lépe počínal při zakončení. Skóre se poprvé měnilo ve 24. minutě, kdy po pravé straně unikl Špaček a jeho centr poslal Zajíček hlavou do sítě. Po změně stran mohlo být rychle vyrovnáno, ale střídající brankář Pelhřimova Zíka měl dobře postavenou brankovou konstrukci, míč se odrazil od tyče zpět do hry. O pět minut později už Počátky udeřily, ovšem jejich radost z vyrovnání skóre dlouhého trvání neměla. V 59. minutě se po faulu na Mazáče kopala penalta, kterou sám postižený proměnil. Tečku za utkáním udělal opět Mazáč, který v 66. minutě těžil z akce Kotrče.

Góly Pelhřimova: Mazáč 2. Zajíček. Poločas: 1:0. Pelhřimov ml. dorost: Sochor – Mareš, Palán, Šimák, Florian – Kotrč, Mazanec, Hanousek – Špaček, Mazáč, Zajíček. Střídali: Bumbálek, Zíka, Kott.