Poslední kolo určilo sestupující. Budíkov dolů doprovodí Počátky

Pelhřimovsko – Neochota týmů ze špice tabulky postoupit do I. B třídy způsobila, že dochází k navýšení počtu sestupujících z Poutník ligy. K Budíkovu, který svůj osud už v posledním kole nemohl změnit, přibyli fotbalisté Počátek.

18.6.2018

Ilustrační fotoFoto: Deník / Archiv

Pro ně je konec sezony hodně smutný, musí se smířit s druhým sestupovm rokem za sebou. Těsně před pádem unikl Lukavec, zachránila ho výhra nad Budíkovem. Zápas to byl hodně divoký, hosté v něm smazali pětibrankové manko.

PLAČKOV – MARATON 2:2

Oba týmy měly problémy se sestavou, hrál se už spíše dovolenkový fotbal. Remíza je zasloužená, zařídil ji obvykle brankář Milan Němec, který v poločase střídal zraněného T. Dobroviče.

Góly: 13. T. Dobrovič, 85. Milan Němec – 16. Pahr (PK), 66. Růžek. Rozhodčí: Čamra. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Plačkov: Novotný – Svoboda, V. Němec, Jančička, Vrána, Z. Štěpán, F. Dobrovič, T. Dobrovič (46. Milan Němec), Brůna, Kalivoda, Martin Němec. Maraton Pelhřimov: Vaverka – Pahr, Podhrázský (40. Pavouk), Zelenka (24. Vlček), Prchal, Růžek, L. Vacek, M. Vacek, V. Vacek, M. Vaněk, T. Vaněk.

H. CEREKEV – OBRATAŇ 3:5

Od začátku se hrál líbivý, technický fotbal, i když tempo nebylo nejvyšší. Hosté lepším proměňováním šancí získali tříbrankové vedení, domácí ve druhé půli snížili na 2:3 a měli velkou příležitost na vyrovnání. Pohrdli jí a Obrataň z brejků trestala.

Góly: 38. Serbus, 57. a 77. Kůta – 14. Plášil, 26. Heřman, 30. D. Kudrnáč, 66. a 86. L. Vlach. Rozhodčí: Babák. ŽK: 4:1. Diváci: 50. Poločas: 1:3. H. Cerekev: L. Chadim – Plachý, Filsoch, Loukota, Brada, Havel, Kůta, Razima (73. Mezera), Serbus, Biskup, P. Chadim (63. Komín). Obrataň: Vilímek – Flígr, Menšík, P. Kudrnáč, Vesecký, Šimek, D. Kudrnáč, L. Vlach, Lhotský, Heřman (90. Tábora), Plášil.

KAMENICE N. L. B – JIŘICE 2:4

Domácím se zápas nepovedl. Sice dokázali dvakrát vyrovnat, ale v závěru Jiřice strhly vítězství na svou stranu. V rozmezí pěti minut se trefili Nesporý a Jirků.

Góly: 52. Vávra, 60. P. Macháček – 21. a 74. Nesporý, 57. Petr Novák, 79. Jirků. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Kamenice nad Lipou B: Votápek – Jirsa, Novák, Pfaur (85. Filípek), Ira, Kupka, P. Macháček, Nechvíle (46. Plášil), Vávra (66. D. Macháček), Šiška (46. Janů), Tuček. Jiřice: D. Čepl – Vincenc, M. Novák, J. Jůzl, R. Čepl, T. Jůzl, Hájek, Petr Příhoda, Petr Novák, Jirků, Nesporý.

ŽIROVNICE B – ÚSTRAŠÍN 3:0

Hosté přijeli jen v jedenácti a prakticky celý zápas se hrálo na jejich branku. Žirovnici se ale nedařilo v koncovce, o výhře rozhodly až slepené góly Pokorného a Drechslera.

Góly: 17. a 59. Drechsler, 56. Pokorný. Rozhodčí: Poul. ŽK: 3:0. Diváci: 30. Poločas: 1:0. Žirovnice B: Tomšů – P. Doležal, Kuš, Rysl, M. Rušil (51. Metlička), Drechsler (71. L. Severa), Péč, T. Houška, O. Doležal (76. A. Svoboda), Pokorný (82. V. Rušil), Jirsa (62. T. Severa). Ústrašín: Rohovec – Mazanec, Pech, Habáň, Nápravník, Staněk, Kubiska, T. Jírů, Seknička, Hrbek, Reinhart.

LUKAVEC – BUDÍKOV 6:5

Domácí začali ve velkém stylu, proměňovali šance, dostali se do vedení 5:0. Před přestávkou Budíkov z trestného kopu snížil a ve druhé půli už byl lepším týmem. Povedlo se mu vyrovnat. Domácí spasila penalta pět minut před koncem, proměnil ji Mařinec.

Góly: 5. Kocour, 10. vlastní, 15. a 85. Mařinec (druhý PK), 30. Luboš Krill, 33. Prokop – 43. Kavka, 50. a 69. Z. Kratochvíl, 53. Kovář, 81. T. Šeda. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 0:3. Diváci: 70. Poločas: 5:1. Lukavec: Ludvík – Kocour, Prokop, Mařinec, Vojtěch Prchal (50. T. Mišoň), Merenus, Václav Prchal (38. Pouznar), Luboš Krill (85. Zeman), A. Mišoň, Mládek, Zamrzla (82. Lukáš Krill). Budíkov: M. Bláha – Žáček, Mraček, Filínský, Pekárek, Vodrážka, Kovář, Tománek (89. T. Bleha), T. Šeda, Kavka, Janák (46. Kratochvíl).

PACOV B – Č. ŘEČICE 1:0

Hosté dorazili na zápas jen v jedenácti, hrála se naprosto vyrovnaná partie. O majiteli tří bodů rozhodla střela do šibenice v podání domácího Kučery.

Gól: 39. Kučera. Rozhodčí: Šenigl. Bez karet. Diváci: 30. Poločas: 1:0. Pacov B: Ludvík – Václavík, Svoboda, Hanek, Buchar, D. Přibyl (58. Máca), Vítámvás, Kučera, Holejšovský, Mařinec, Pícha. Červená Řečice: Krejčí – Káva, Roubal, Duchan, Dýnek, Popovič, Aldorf, Pulda, Keller, T. Obranec, Markvart.

POČÁTKY – ČEJOV 3:1

Hosté přijeli jen v deseti, výhra domácích se ale nerodila snadno. Počátky dostal až v závěru poločasu do vedení Poslušný, když několik šancí předtím zůstalo neproměněno. Čtvrt hodiny před koncem se hosté dočkali vyrovnání, pak se ale na straně domácích prosadili Šimka a M. Pavlíček.

Góly: 43. Poslušný, 78. Šimka, 85. M. Pavlíček – 75. Kratochvíl. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Počátky: Soukup – Mocek, M. Pavlíček, T. Pavlíček, Doležal, Švarc, Poslušný, Lisý, Měkuta, Satara, Váňa (60. Šimka). Čejov: Krupička – Semrád, J. Hložek, P. Pech, L. Hložek, T. Pech, Nápravník, Moravec, Kratochvíl, Doležal, Rohovec.

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 14 300 Kč Montážní dělníci mechanických zařízení Manipulační pracovník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14300 kč. Volných pracovních míst: 40. Poznámka: Osobní kontakt: čtvrtek 9:00 - 11:00 hod, na adrese: Lnářská 1633, Humpolec. Pracoviště: Amboseli s.r.o. - pracoviště ctp 1575, humpolec, Central Trade Park D1, č.p. 1575, 396 01 Humpolec. Informace: Matouš Hreha, +420 724 438 846. Potravinářství - Potravinářství Řezník, uzenář 13 000 Kč Řezníci a uzenáři Balič, uzenář, řezník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 13. Poznámka: Nutný telefonický kontakt předem!. Pracoviště: Dracoart s.r.o. - pracoviště, Havlíčkovo náměstí, č.p. 46, 394 68 Žirovnice. Informace: Svitlana Dumnyčova, +420 601 234 679. Výroba - Výroba Montážní dělník 26 000 Kč Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů Montér nábytku. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Požadujeme: ŘP sk. B, sk. C výhodou, časová flexibilita. Pracoviště: Český nábytek a.s. - pracoviště, Matějkova, č.p. 2026, 393 01 Pelhřimov. Informace: Miroslav Vlček, +420 608 929 001. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 18 000 Kč Prodavači potravinářského zboží Prodavač,-ka. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadujeme: praxe v obchodě výhodou, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, potravinářský průkaz, příjemné vystupování., , Nabízíme: dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme, nástup možný ihned, možnost spolupráce brigádně., , Náplň práce: příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy., , Nutný telefonický kontakt předem!. Pracoviště: Zeman maso-uzeniny, a.s. - pracoviště pelhřimov, Pražská, č.p. 2017, 393 01 Pelhřimov. Informace: Vít Kornhäuser, +420 604 210 326.

Favorizované Jiřice měly v Lukavci navrch jen v úvodu. To ale domácí podržel brankář David Ludvík. Pak převzal aktivitu domácí Start a zápas dovedl k vítězství 3:0. Rozhodně se nejedná o naplnění papírových předpokladů.

Jiřice prohrály, ale Poutník ligu stále vedou

Zásluhou tří gólů ve druhém poločase porazili fotbalisté humpoleckého béčka Světlou.

Juniorka zabrala ve druhé půli, v první ji držel Michut

-

Jiřice remizovaly, lídrem je Červená Řečice

Pelhřimovsko – Ke změně na první příčce tabulky došlo v Poutník lize. Novým lídrem jsou fotbalisté Červené Řečice, kteří v domácím prostředí přehráli Obrataň. Jiřice sesadila druhá bodová ztráta v řadě. Po prohře v Lukavci přišla remíza doma s Ústrašínem.

-

V Okříškách jsme dva body ztratili, domnívá se Regásek

Pelhřimov – O šlágru šestého hraného kola krajského přeboru nebylo pochyb. Na hřišti prvních Okříšek se představil druhý tým tabulky, fotbalisté Pelhřimova. Jelikož se zrodila remíza 1:1, oba soci si udrželi přídomek v sezóně neproraženi. V táboře hostů ale spokojenost s dělbou bodů nevládla. „Už jsem vychladl. Musím konstatovat, že jsme dva body ztratili,“ nezastíral včera odpoledne trenér Pavel Regásek.

-

Šlágr ovládla Nová Cerekev

Pelhřimovsko – V rámci 4. kola IV. třídy na sebe narazily dosud bodově stoprocentní fotbalisté N. Cerekve a Častrova. O vyrovnaný boj se rozhodně nejednalo, domácí zvítězili vysoko 6:0 a s tříbodovým náskokem vedou tabulku.