Po skvělém výkonu rozstříleli Břeclav 6:1 a v tabulce divize se posunuli na osmou příčku. Humpolci se naopak v posledních kolech nedaří, prohra v Boskovicích je toho dokladem.

PELHŘIMOV – BŘECLAV 6:1
Starší dorost podal výkon snů. Nasazení, taktika, koncovka byly vítězným chorálem. Už ve 3. minutě šel Pelhřimov do vedení Špačkovou střelou zblízka po Mazancově úniku po pravé straně a důrazném centru. V 10. minutě přidal Mazanec po Kotrčově stříleném centru druhý gól a krátce na to skóroval opět Špaček. Hosté se nestačili divit a to ještě nebylo všechno. Po půlhodině Špačkův centr dorazil z náběhu Kotrč a u pátého gólu stála Špačkova nahrávka a zblízka zakončil Novák.Vynikající výkon v prvním poločase stál domácí množství sil a tak dvacetiminutový nápor hostů byl pro Pelhřimov ódou na štěstí. To domácím vydrželo, ale nejméně tři obrovské šance si Břeclav vytvořila. Čtvrthodinu před koncem přidal šestou branku lobem přes gólmana Mazanec. Břeclav korigovala až v závěru, z darované penalty skóroval Herman.
Góly: 3. a 22. Špaček, 10. a 75. Mazanec, 32. Kotrč, 34. Novák – 81. Herman (PK). Rozhodčí: Nápravník. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 5:0. Pelhřimov: Sochor (46. Roubal) – Zajíček, Vlk, Kott, Bumbálek – Špaček, Donabauer (62. Florián), Kotrč (84. Fikar), Novák, Mareš – Mazanec.

BOSKOVICE – HUMPOLEC 2:0
Boskovičtí měli od začátku převahu, přesně si přihrávali na krátko a zakládali útočné akce. Hrozili hlavně po pravé straně. Obrana Humpolce ale v čele s Benáčkem a hlavně výborným brankářem Podobou jejich pokusy úspěšně mařila. Druhou půli začali domácí opět náporem. Humpolec ale hru postupně vyrovnal, zlepšil přechod do útočné fáze. Ještě v 80. minutě bylo skóre 0:0 a hosté sahali po bodu. Bohužel pak přišla kritická desetiminutovka a v ní Humpolečtí inkasovali dva góly po hrubých chybách.
Góly: 82. Havelka, 86. Žouželka. Rozhodčí: Slabý. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Humpolec: Podoba – Vočadlo, Benáček, Prchal, Pacek, Vacata, Mikeš, Maršík, Lazarte (67. Kameš), Zítko (51. Jiřík), Wasserbauer (85. Svoboda).
Ostatní výsledky 6. kola: Žďár n. S. – H. Brod 3:2, Velké Meziříčí – Svratka Brno 0:9, Blansko – Otrokovice 3:2, Třebíč – Vrchovina 6:5, Kohoutovice – Sparta Brno 6:3.

PELHŘIMOV – BŘECLAV 0:1
Poměrně kvalitnímu utkání by slušela dělba bodů. Hrál se rychlý fotbal, hráči na obou stranách za úmorného vedra síly nešetřili a svižným pohybem si vytvořili několik dobrých brankových příležitostí. První šanci měl Fikar ve 21. minutě, střela však těsně minula branku hostí. O sedm minut později padl jediný gól utkání. Blaha využil zaváhání Pelhřimova v obranné činnosti a střelou do prázdné branky poslal hosty do vedení. Pak měli šance domácí. Ve 35. minutě Fikar těsně minul branku a vzápětí Viktora zblízka nastřelil obránce.
Druhý poločas přinesl více šancí Břeclavi. Brankář Karolyi své družstvo podržel, s vyloženými šancemi protivníka v 51. a 58. minutě si poradil.
Gól: 28. Blaha. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Pelhřimov: Karolyi – Gutev (63. Florian), Sajner (56. Kořínek), Škoda, Rásocha – Fanta, Viktora, Podlena, Heřmánek – Bílý, Fikar.

BOSKOVICE – HUMPOLEC 2:1
Od prvních minut zápasu nebylo vůbec znát, že se na trávníku potkala mužstva ze spodku tabulky. Hra se přelévala od branky k brance. Nebezpečnější domácí si vytvořili za první poločas dvě tři příležitosti, které ale celkem spolehlivě vyřešil Duben. I Humpolec mohl jít do vedení, ale hlavička Svobody proletěla těsně kolem tyče. Boskovice šly do vedení gólem do šatny. Rázek chyboval a byla z toho penalta, kterou proměnil Havelka.
Krátce po přestávce se Humpolci povedla pěkná akce, míč putoval po ose Duben, Kohout, Svoboda a posledně jmenovaný zaslouženě vyrovnal. Bohužel další chyba opět hosty stála ztrátu příznivého stavu. Zítko se v 53. minutě pustil do předem prohraného souboje s třemi protivníky, byla z toho ztráta míče a na konci protiútoku gól Havelky.
,,Za úmorného vedra jsme na naše možnosti neodehráli vůbec špatné utkání, kterému by asi spíše slušela dělba bodů. Dvě naivní individuální chyby nás o tuto možnost připravily," uvedl trenér Humpolce Libor Vaněček.
Góly: 40. a 53. Havelka (první PK) – 45. Svoboda. Rozhodčí: Prudil. Bez karet. Diváci: 30. Poločas: 1:0. Humpolec: Duben – Jaroš (40. Jiřík), Zach, Vašíček, Zítko – Rázek, Kameš, Kohout (60. Vočadlo), M. Žáček – J. Žáček (70. Lazarte), Svoboda.
Ostatní výsledky 6. kola: Žďár n. S. – H. Brod 2:2, Blansko – Otrokovice 4:1, Velké Meziříčí – Svratka Brno 1:5, Třebíč – Vrchovina 10:3, Kohoutovice – Sparta Brno 2:3.