Finále bylo jednoznačnou záležitostí, Pacov soupeře z Nového Rychnova přehrával od začátku až do konce, nastřílel mu devět gólů.

PACOV B – N. RYCHNOV B 9:1

Prakticky hned po rozehrání pokořil obranu i brankáře soupeře věkem ještě dorostenec Tomovič, ve 4. minutě zvýšil na 2:0 Jaroslav Přibyl. Hosté jakoby ztratili chuť do hry a od těch chvil skóre ve prospěch Pacova narůstalo. Už v poločase se domácí mohli těšit na pohár, vedli 5:0. Po přestávce zvýšili až na 8:0, pak korigoval Mugrauer, ale konečnou podobu dal výsledku tři minuty před koncem pacovský Štarman.

Góly: 1. Tomovič, 4. a 49. Jaroslav Přibyl, 18. Váňa, 21. Podolský, 32., 61. a 71. L. Rybčák, 87. Štarman – 80. Mugrauer. Rozhodčí: Štastný – Kolář, Poul. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 5:0. Pacov B: Čech – Dvořák, Pavelec (46. Štarman), L. Rybčák, Váňa (46. Bezemek), Gavrecký, J. Kerouš, Z. Rybčák (46. Zamrzla), Tomovič (58. Miskai), Podolský, Jaroslav Přibyl. N. Rychnov B: Cirhan – V. Mareš, M. Loskot, Březina, Pozník, D. Římal, O. Kratochvíl, Fíla (89. Barták), Karpíšek, M. Faltýnek, Mugrauer (82. Slanec).