POČÁTKY – LÍPA 0:0

Domácí nastoupili bez Dedery a Vlčka a v prvním poločase hráli vyrovnanou partii. Hosté sice nastřelili břevno, ale na druhé straně nebezpečně zakončoval Měkuta. Po přestávce měli více ze hry fotbalisté z Lípy, vytvořili si několik šancí, ale radost jim zkazil výborný brankář Novotný. „I když nám v tomto zápase už o nic nešlo, kluci příkladně bojovali. Tohle byl výkon, se kterým jsem spokojený,“ hodnotil duel předseda domácího klubu Petr Král.

Rozhodčí: P. Nenadál. Počátky: F. Novotný – J. Švec, M. Pavlíček, Vojta, Doležal, Lisý, Wiener (71. T. Švec), Hurban, Měkuta, T. Pavlíček, Matys.

H. CEREKEV – HERÁLEC 3:5

Hosté si výhru za první poločas zaslouží. V něm byli o třídu lepší, všechny jejich góly padly po vypracovaných kombinačních akcích. Čtyřgólový náskok měl na fotbalisty Herálce po přestávce neblahý vliv, ubrali na tempu a domácí zápas zdramatizovali. Chadim, Plachý a Brada snížili na rozdíl gólu. Vyrovnat se Cerekvi nepovedlo, naopak v závěru definitivně rozhodl Král.

Góly: 61. Chadim, 63. Plachý, 72. Brada – 12. Buben, 17., 28. a 37. Fukan, 90. Král. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 0:4. H. Cerekev: Mezera – Dařílek, Staněk, Plachý, Novák (33. Chadim), Šimák (46. Loukota), Zelenka, Kůta, Brada, Filsoch, Podařil.

HUMPOLEC B – TIS 4:1

Domácí měli potíže se sestavou, museli povolat tři dorostence a na jejich souhře to bylo v úvodu znát. Tis byl dvacet minut lepším týmem, když se hra točila především kolem špílmachra Kozlíka. Hosté získali zaslouženě vedení, srovnal po centru Šilpocha Maršík. Po přestávce se domácí zlepšili a zaslouženě strhli vítězství na svou stranu. Na 2:1 upravil po úniku Šilpoch, třetí gól přidal střelou z vápna Maršík a v závěru výsledek po dobré kombinaci celé ofenzívy orazítkoval Beránek.

Góly: 8. a 72. Dominik Maršík, 54. Šilpoch, 90. Beránek – 2. Šiška. Rozhodčí: Fryč. ŽK: 1:0. Diváci: 90. Poločas: 1:1. Humpolec B: Páša – Doležal (71. Kotlík), Prchal, Benáček, Málek, Šilpoch, Žatečka, Kratochvíl, Kříženecký, Kratochvíl, Dominik Maršík.

HABRY – ČERNOVICE 4:0

Po opatrném začátku, kdy měli více ze hry hosté, se domácí oklepali a ve 24. minutě je poslal střelou do šibenice do vedení Melechovský. Následně využil Bělák přihrávku Janoucha, to domácí uklidnilo. Pět minut před koncem poločasu znovu zafungovala spolupráce Janouch, Bělák a druhý jmenovaný se trefil podruhé. Těsně před odchodem do šaten hosté nastřelili spojnici tyče a břevna. Po změně stran orazítkovali tyč i domácí. V 65. minutě přidal čtvrtou branku Habrů Bártík. „Po poločase sice mohlo být rozhodnuto, ale hosté se ani za stavu 4:0 nevzdávali a chtěli hrát, ale my jsme si to pohlídali,“ řekl domácí kouč Jiří Černý.

Góly: 24. Melechovský, 29. a 40. Bělák, 65. Bártík. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 3:0. Černovice: Vošahlík – J. Hůlka, R. Pěnka, V. Hůlka, Jůn, Stark, Tíkal, L. Pěnka, Míka, Mazanec, Paclík.