Je to soupeř, který hraje důrazný, silový fotbal. Nebude to snadné utkání, ale naším cílem je zisk všech bodů," netají se kouč domácích Ján Kubík.

I když Světlá letos skórovala zatím jen osmkrát, stále platí, že její síla tkví v útočnících Křikavovi a Štrosovi. „Štros posledně nehrál, nevím jestli není zraněný, ale to na situaci moc nemění. Soupeř hraje hodně důrazný fotbal, musíme si dát dobrý pozor na standardní situace," varoval trenér Humpolce.

Modrobílí stoupají tabulkou, po dvou výhrách a remíze v Chotěboři jsou na čtvrté příčce. Na tu první ztrácejí už jen tři body. „Pomohlo nám vysoké vítězství v Žirovnici. Dá se říci, že si to teď trochu sedlo. Máme tým, který je v krajském přeboru schopný porazit kohokoliv, na druhou stranu jsme jen amatéři. Výkonnost týmu záleží na mnoha faktorech, mnohdy i nefotbalových. S tím máme momentálně problém, vysokoškoláci začali opět se studiem, ne každý se dokáže uvolnit z práce, takže tréninková docházka je teď slabší," postěžoval si Kubík.

Ten už může naplno počítat s Piklem, který v Chotěboři odehrál jen poločas. „Přinesl do naší hry kvalitu a jsem rád, že už je zdravotně v pořádku. Celý týden trénoval, měl by nastoupit od začátku," předeslal trenér Humpolce.