Prohra staršího týmu není katastrofou, protože Bohunice vládnou divizní tabulce. U mladších je smutný fakt, že Pelhřimov už podruhé za sebou dohrával se sníženým počtem hráčů.

Starší dorost

BOHUNICE – PELHŘIMOV 5:1

Pelhřimov šel do vedení po dvou minutách hry, Šafařík nezištnou přihrávkou našel volného Obrance na malém vápně a umožnil mu radost z pohledné branky. Krátce na to přišla spekulativní chvíle hry, kdyby Chadim zakončil sólo proti gólmanovi přesnou střelou, asi by se zápas vyvíjel jinak. Nestalo se a po dvou minutách vyrovnal hlavou Raichl. Potom přišla penalta domácích, kteří vnikli do pokutového území také faulem. Vedení se zvrátilo na brněnskou stranu. Po přestávce Bohunice zvýšily po narážečce středem obrany a po chvíli se hostům vymstilo váhání s odkopem, takže to bylo už 4:1. Obranec se potom neprosadil po dlouhém výkopu, naopak Sapík byl přesnější a hlavou přidal pátý úspěch Bohunic.

Góly: 12. Raichl, 24. Ryzý (PK), 60. a 73. Burčík, 78. Sapík – 2. Obranec. Poločas: 2:1. Pelhřimov: Švec – Duba (81. Tůma), Kordík, Červenka, Drechsler – Poul, Honzl (76. Zenáhlík), Šafařík, Chadim, Bartoška (75. Zelenka) – Obranec.

Mladší dorost

BOHUNICE – PELHŘIMOV  6:1

V důrazné a tvrdé hře dosáhly Bohunice v prvním dějství jednogólové vedení, když přesně mířil Macháček. Pelhřimovu nevyšel nástup do druhého poločasu, špatně zahraná malá domů poskytla Bachovi snadnou šanci na zvýšení náskoku. Vzápětí využil tentýž hráč roh zahraný ke vzdálenější tyč a minutu na to získal prosazením se ve skrumáži hattrick. Asi bylo trochu lehkomyslné důsledně neobsadit hráče za linií ofsajdu a tak domácí Doležal přidal pátý gól. Čestný úspěch Pelhřimova zaznamenal z trestného kopu Chadim. Bohužel hostující mladíci zopakovali chybu s ofsajdem a Doležal si připsal minutu po Chadimovu gólu šestý úspěch domácích. Tvrdá hra přinesla zranění a střídání všech náhradníků, posledních jedenáct minut hrál Pelhřimov v deseti, zraněného Větrovského už neměl kdo nahradit. Přesto oslabený tým si počínal v závěru aktivně se šancemi na snížení vysoké prohry.

Góly: 18. Macháček, 41. 43. a 44. Bach, 63. a 68. Doležal – 67. Chadim. Poločas: 1:0. Pelhřimov: Tkadlec (60. Sochor) – Mazanec, Tůma, Kott (50. Brothánek), Němec (41. Palán) – Větrovský, Chadim, Jírů, Habáň – Smrčka, Bumbálek.

Josef Hostička