Před dohrávkami už prakticky zachráněné týmy Černovic a Humpolce B příslušnost k soutěži potvrdily, ale záchranářská mise skončila neslavně pro Budíkov a Pacov B.

I. B třída, skupina A
H. BOROVÁ – H. CEREKEV 5:4
Od první minuty byl k vidění vyrovnaný zápas. Jako první se v přestřelce prosadili fotbalisté Horní Cerekve, ale domácí poté zařadili na vyšší rychlost a do poločasu čtyřmi góly rozhodli o svém vítězství. Hned dvě branky jim soupeř daroval svou nedůsledností v obraně. Postupně se trefili Kučera, Šrámek, Fikar a gólem do šatny Petr Veselý. Po změně stran se Horní Cerekev s brankového přídělu otřepala. V 58. minutě snížil Zelenka na 4:2, jenže domácí dokázali odpovědět a pátý gól přidal Šrámek. Hosté pak utkání v posledních deseti minutách pořádně zdramatizovali, když během dvou minut stáhli náskok na pouhých jeden gól. Havlíčkova Borová si ale tři body už vzít nenechala.
Góly: 28. P. Kučera, 29. a 67. Šrámek, 33. Fikar, 44. P. Veselý – 20. a 83. Suchý, 58. Zelenka, 85. Havel. Rozhodčí: Slíž. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (71. Koten). Diváků: 50. Poločas: 4:1. Horní Cerekev: Soukup – Serbus, Matějka, Loukota, Koten, Zelenka, Duba, Kůta, Suchý, Chadim, Havel.

HABRY – KOŠETICE 3:2
Domácí se ujali překvapivě velmi rychle vedení, když se po lajně utekl Vlček a poslal balon do sítě. Jenže o pět minut později neuhlídaly Habry první akci hostů a Bystričan se po zpětném centru nemýlil a bylo srovnáno. Ve zbytku poločasu se domácí snažili o vstřelení další branky, ale žádná vážnější akce se jim nepodařila. Po změně stran přišla studená sprcha, když se trefil opět Bystričan a na domácí padla deka. Nic se jim nedařilo a nevypadlo to s jejich záchranou dobře. Jediná střela, která stála za řeč, byla ta od Michala, ale gólman hostů ji parádně pokryl. Pak se ale trenérovi Jiřímu Černému povedlo střídání a Toma dvěma brankami během dvou minut vystřílel Habrům záchranu.
Góly: 4. Vlček, 84. a 86. Toma – 9. a 51. Bystričan. Rozhodčí: Holub. Bez karet. Diváci: 130. Poločas: 1:1. Košetice: Holan – Nováček, Bejček, T. Vejsada, Bystričan, Mazanec, Jíša, Suk, A. Vejsada, Kubů, Vlk (62. Sovka).

BUDÍKOV – LUČICE 2:3
Po vyrovnaném úvodu získali domácí mírnou převahu a dostali se do několika šancí. Nejprve L. Kavka dvě příležitosti zahodil, ale do poločasu Budíkov získal dvoubrankové vedení. Nejprve po trestném kopu úspěšně dorážel F. Žáček a těsně před přestávkou střelou z vápna zvýšil L. Kavka. Po změně stran hosté přidali a odražený míč vrátil do sítě P. Blažek. Po rohových kopech obrat v zápase dokonal Lančarič.
Góly: 37. F. Žáček, 45. L. Kavka – 56. P. Blažek, 72. a 88. Lančarič. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Budíkov: M. Bláha – Moravec, Haman, Zet (18. Bárta, 81. Vodrážka), J. Kavka, F. Žáček, Wallisch, Smereka (75. Kračmar), Marousek, T. Bláha, L. Kavka.

HUMPOLEC B – LEŠTINA 1:1
Na I. B třídu nadstandardní zápas zahájili lépe domácí, ale z pološancí změna skóre nepřišla. Ve 22. minutě rozehrál Humpolec roh, v šestnáctce vznikl závar, který vyřešil šikovnou střelou Prokop. Leština se hnala za vyrovnáním, ve druhém poločase měla převahu, ale obrana domácích odolávala. To platilo až do 72. minuty, kdy se po rohu a dalším závaru ve vápně trefil Bárta. Hosté byli v závěru blízko ke třem bodům, ovšem při dvou jejich šancích si věděl rady brankář Brávek.
Góly: 22. Prokop – 72. Bárta. Rozhodčí: Nejedlý. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Humpolec B: Brávek – Fikar, Honzárek, Málek, Hájek (63. Maršík), Beránek, Skryja (77. Tran), Nermut, Prokop (88. Doležal), Kříženecký, Morava.

PACOV B – N. RYCHNOV 3:1
Pacov se posílil o hráče prvního týmu Přibyla a Kabíčka, dále pak talentované dorostence Dolejše a Bezemka a od začátku měl navrch. Ve 40. minutě se prosdadil hlavou Jaroslav Přibyl, těsně před přestávkou potrestal faul na Kabíčka gólem z penalty Gavrecký. Hned po návratu z kabin zvýšil na 3:0 Dolejš a teprve za rozhodnutého stavu korigoval za vítěze soutěže Hájek. „Z naší strany to byl jeden z těch kvalitnějších zápasů. Bohužel radost z toho nemám, protože jsme sestoupili," popsal své pocity kouč zklamaný domácích fotbalistů Miroslav Kabíček.
Góly: 40. Jaroslav Přibyl, 45. Gavrecký (PK), 46. Dolejš – 69. Hájek. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 0:4. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Pacov B: Miloš Čech – Praveček, Vlk (66. Z. Rybčák), Maršík, Pavelec, P. Miskai, Dolejš, Gavrecký (53. Vítámvás), Bezemek (81. Dvořák), Kabíček, Jaroslav Přibyl. Nový Rychnov: T. Faltýnek (76. Cirhan) – Březina, Ehl (46. Loskot), Martínek, Kratochvíl, Paclík, Hájek, M. Faltánek, Mugrauer (63. Parkan), Švec, Kratochvíl.

ČERNOVICE – LÍPA 1:3
V nejdůležitějším utkání sezony se domácím hra příliš nedařila, vázla kombinace, zapomínalo se na střelbu. Lepším dojmem působili hráči Lípy, které poslal již ve 12. minutě do vedení Hrdlička. Ve 21. minutě prostřelil Vošahlíka i Bouchner a hosté byli na koni. Ve druhém poločase přebírali iniciativu domácí a v 64. minutě snížil Pěnka. Vyrovnání ale nepřišlo. V 81. minutě utekl rozhozené obraně Černovic střídající Vácha a pojistil vítězství Lípy.
Góly: 64. Pěnka – 12. Hrdlička, 21. Bouchner, 81. Vácha. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 2:5. Diváci: 130. Poločas: 0:2. Černovice: Vošahlík – Kohout, Scheufler, Pěnka, Novák, Krejčí (68. Tille), Kučera, Ševčík, Maštalíř (38. Hadrava), Paclík, Bíro.