„Bylo to o proměňování šancí. My jsme si v prvním poločase vytvořili proti jedné domácí tři, přičemž hlavně ta Krtkova volala po gólu. Neskórovali jsme a zaplatili za to," přiznal trenér Leoš Mitas.

Právě koncovka je to, co jeho svěřence v prvních podzimních kolech trápí nejvíce. „Musíme být trpěliví. Střelbu o trénincích trénujeme a klukům to tam padá. Pak přijde zápas a nedaří se. Příkladem je Niederle, který na jaře dal snad čtrnáct gólů a teď se nemůže trefit. Doufám, že se téhle bolesti zbavíme co nejdříve, nejlépe už v následujícím zápase," přeje si kouč Pelhřimova.

Zítra se na hřišti u říčky Bělé představí Rosice, které tápají podobně jako Pelhřimov. Vzhledem k velkým jménům v sestavě je ale není radno podceňovat, naopak domácí budou muset být hlavně při bránění hodně ostražití.
„Mají v sestavě Živného s Malatou, což je obrovská ofenzivní síla. Čeká nás nesmírně těžké utkání, ale už si nemůžeme dovolit ztrácet body," vystihl důležitost zápasu Leoš Mitas. Ten bude postrádat zraněného Mádla, drobné zdravotní potíže mají Naniáš a Niederle, ale v jejich případě se počítá s tím, že se do zítřka dají do pořádku.