Velká Chyška zahájila tažení

PELHŘIMOVSKO - První jarní a druhé odvetné kolo v tabulce III. nic nezměnilo. Míněno je tím v boji o postup, favorité vyhrávali. Ukázalo se také, že bude hodně kousat Velká Chyška, která by i přes poslední příčku neměla být největším aspirantem na opuštění soutěže.

11.4.2007

Ilustrační fotoFoto: VLP

Vyskytná – N. Cerekev 5:2

Ačkoliv vítězství Vyskytné se zrodilo až v posledních minutách, nebylo nezasloužené. Domácí tým měl ve druhém poločase značnou převahu, kterou nezabrzdila ani vyrovnávací branka Zíky šest minut před koncem. Hattrickem se blýskl tradiční střelec L. Hlobeň.

Góly: 47., 87. a 89. L. Hlobeň, 15. Pahr, 90. Budík - 18. Soják, 84. Zíka. Rozhodčí: Nacházel. ŽK: 1:3. Diváci: 70. Poločas: 1:1.

Vyskytná: Drahný – Přibyl (40. Roubíček), Pahr, Vondrák, Kovář (85. Gaži), Krejčí (46. Smítka), Valenta, Bezděkovský, Slavík, Hlobeň.

Nová Cerekev: Vacek – D. Zíka, Sochor, Maška, Opic, Soják (46. Kozel), Glejtek, K. Zíka, Knězů, Sůva, Amcha.

Jiřice B – Speřice B 4:1

Jiřice rozhodly o svém vítězství už v prvním poločase, přičemž mohly jít do ještě výraznějšího vedení. Při Speřicích však stálo dvakrát štěstí, míč se při cestě do sítě odrazil od tyče.

Góly: 14. a 34. Sadský, 21. Frantál, 86. David – 24. R. Čeleda. Rozhodčí: Cvrček. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 3:1.

Jiřice B: Tománek – Boček, Langr, Pavel Příhoda, L. Svoboda, Jůzl, Štěpán, Sadský, Frantál (80. Tůma), Jaroslav Svoboda (72. David), Horký (59. Pavlík).

Speřice B: Jícha – Havlíček, Rokoský, Příhoda, Moravec, Marek (40. Kalivoda), Havel, Menšík, Kořínek, Turek (68. Němec), R. Čeleda.

Mnich – Plačkov 2:2

Domácí měli celé utkání mírnou převahu, nedokázali však zužitkovat většinu šancí. Hosté dokázali trestat hrubé chyby domácí obrany a zaslouženě si odvezli bod.

Góly: 62. P. Bubník, 90. Procházka – 58. a 60. Duba. Rozhodčí: Jůn. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Mnich: Koktavý – Procházka, Vaněk, Mikš, P. Bubník, Kouba (63. Zelenka), Dufek, Talich, Plášil, Peterka (75. Zeman), Štangl.

Plačkov: Němec – Dušek, Schoula (55. Svatoš), Voda, Krejčí, Vrána, Studnička, Jaroš, Kubů, Huml (66. Štamberk), Duba.

Želiv – Spartak B 2:8

Pelhřimov přijel v silné sestavě, posílen o hráče z áčka a podle toho to také vypadalo na hřišti. Želivští sice bojovali, ale fotbalová kvalita byla jasně na straně hostů.

Góly: 32. Bloudek, 54. J. Zour – 7., 12., 67. a 70. M. Hrnčíř, 11. J. Čmucha, 39. Hovorka, 78. Rumanovský, 82. P. Nenadál. Rozhodčí: Chodúr. ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas: 1:4.

Želiv: Thomaier – Dolejš, Strašík, Procházka, Jiří Zour (46. Jan Zour), M. Němec (70. Ctibůrek), Josl (52. Pavlík), L. Radil, Kratochvíl, Z. Humeš, Bloudek.

Spartak Pelhřimov B: Rysl – Heřmánek, Nenadál, Hovorka, Kmoch, Blažek (67. Januš), Čmucha (46. J. Novák), Rumanovský, Hrnčíř, Jeřábek, T. Novák.

V. Chyška – Petrovice 5:3

V prvním poločase byli domácí aktivnější, ale nedokázali využít své šance, tudíž šli hosté do kabin spokojenější. Po změně stran se Velké Chyšce začalo dařit, což mělo za důsledek obrat ve vývoji skóre.

Góly: 14., 43. a 73. M. Drs, 51. Hřebík, 63. Sojka – 7. Kostka, 22. Vaněček, 32. J. Folejtar. Rozhodčí: Matušík. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 2:3.

V. Chyška: Štamberk – Dorazil, Rathouský, M. Čech, M. Drs, L. Mařinec, Kuzdas, Sojka, Štarman, Hrubý, Hřebík (85. Holejšovský).

Petrovice: Vácha – Krejčí, Vaněček (78. Příhonský), Podoba (51. Svoboda), Kočička, Vodrážka, Kameš, Koubek (51. Dzhamuraff), Čekan, Kostka, J. Folejtar.

Načeradec – Lukavec B 4:1

V první půli se Lukavečtí téměř nedostali za půlicí čáru, domácí však zahazovali jednu šanci za druhou. Po obrátce se Načeradec uklidnil po brance Dudka a v jednoznačném utkání vytáhl skóre až na 4:0. Hosté hrozili z rychlých protiútoků a po jednom z nich vstřelil čestný úspěch Šimek.

Góly: 43. Štěpánek, 46. Dudek, 75. P. Pavelka, 85. (PK) M. Kaltounek – 87. Šimek. Rozhodčí: Šefčík. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 1:0.

Načeradec: Smetana – Vítek, Štěpánek, M. Bednář (75. Blažek), Z. Bednář, Holý, Dudek, Špaček (70. M. Kaltounek), F. Kaltounek (80. M. Pavelka), P. Pavelka, Rambousek.

Lukavec B: Vlach – Bartes, Slabý, Vokoun, P. Svátek, S. Svátek, Dvořák, Kott, Knapeš, Mišoň (35. Jelínek), Šimek.

AFK Pelhřimov – Maraton 1:3

Domácí předvedli snaživý výkon, ale hosté hráli přesněji a zaslouženě získali tři body.

Góly: 71. L. Vacek - 19. M. Novotný, 32. a 49. S. Horký. Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:2.

AFK Pelhřimov: Benýšek – Sláma, Havel, Nacházel, Kamír, Samec, Kletečka, Vacek, Novotný, Kubát, Horký.

Maraton: Veselý – Švec, Vaněček, Musil, Petr Čára, Vacek, M. Novotný, Leligdon, S. Horký, M. Heřmánek, P. Heřmánek.

Obchod - Obchod Obsluha čerpacích stanic a mycích linek 17 000 Kč

Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků Obsluha čerpací stanice. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Prodavačská dovednost, spolehlivost, dochvilnost, komunikativnost, odpovědnost, přesnost, pečlivost, pracovitost, trestní bezúhonnost., , Dle domluvy možnost práce na DPP, DPČ, brigáda., , Nutný telefonický kontakt předem!. Pracoviště: Njj s.r.o. - čs euro oil pelhřimov, Pražská, č.p. 1419, 393 01 Pelhřimov. Informace: Antonín Císař, +420 725 459 684.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Sociální pracovník 24 000 Kč

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) Sociální pracovník,- ce. Požadované vzdělání: bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 29000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nástup dle dohody., , Živopisy zasílejte na e-mail: vu.cernovice@vucernovice.cz, případně poštou na výše uvedenou adresu.. Pracoviště: Výchovný ústav, středisko výchovné péče, střední škola a školní jídelna černovice, jirákova 285, Jirákova, č.p. 285, 394 94 Černovice u Tábora. Informace: Jaroslav Paclík, +420 606 939 028.

Výroba - Výroba Ruční balič 14 000 Kč

Ruční baliči Balící činnost. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 12. Poznámka: . Pracoviště: Min-invest s.r.o. - žirovnice, nádražní, Nádražní, č.p. 341, 394 68 Žirovnice. Informace: Ivan Feyer, +420 777 143 774.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 73 Kč

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech Úklid - prac. Pelhřimov. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 73.2 kč, mzda max. 80 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: Conteg, K Silu č.p. 2179, Pelhřimov. Nástup ihned., Úklid kanceláří, Informace o pracovním místě: Pravidelný úklid kanceláří. Vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků, otření omaků a prachu na nábytku, sociálních zařízení, kuchyňských zařízení, jídelních ploch a stravovacích koutků. , Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP), Požadujeme: spolehlivost., Kontakt: 723 612 506, prace@forcorp.cz. První kontakt POUZE telefonicky! Nechodit na pracoviště!. Pracoviště: Forcorp group spol. s r.o. - prac. pelhřimov, k silu, K Silu, č.p. 2179, 393 01 Pelhřimov. Informace: Renáta Marková, +420 723 612 506.