V okresní derby dominovaly Jiřice, Černovice vezou body z Dlouhé Vsi

PELHŘIMOVSKO - Situace Čejova už začíná být v I. B třídě na pováženou. Tým v prvních třech jarních kolech vybojoval jen bod, přičemž poslední zápas si za rámeček nedá. V okresním derby prohrál doma s Jiřicemi potupně vysoko 0:5.

16.4.2007

ilustrační fotoFoto: Archiv

I. B třída, sk. A

Čejov – Jiřice 0:5

Okresní derby skončilo drtivým vítězství v koncovce produktivních Jiřic. Hodně naznačila už 10. minuta, kdy domácí Skořepa trefil tyč a z protiútoku Mecera otevřel skóre. Čejov měl ve zbytku utkání sice mírnou územní převahu, ale šancí si vytvořil minimum, naopak Jiřice trestaly z brejků.

Góly: 10. a 58. Mecera, 62. Pavel Příhoda, 73. Koželuh, 90. Sadský. Rozhodčí: Cupl. ŽK: 3:0. Diváci: 120. Poločas: 0:1.

Čejov: J. Kubát – Svoboda (62. Doležal), Němec, Vodrážka, I. Moravec, Urban (46. Havel), Skořepa, Prchal, Cvrček, T. Moravec, B. Kubát (69. Štos).

Jiřice: Novák – Jiřík, Maršík, Pavel Příhoda, L. Svoboda, Hložek, Čamský, Mecera, Sadský, Jaroslav Svoboda (75. Frantál), Koželuh.

Habry – Humpolec B 2:1

Domácí nezačali zápas vůbec dobře, vázla jim kombinace. Nebylo tedy divu, že po chybě obrany otevřel skore humpolecký Machyán. Po přestávce se Habry zlepšily, povedlo se jim z trestného kopu vyrovnat a krátce před koncem vstřelit i vítězný gól.

Góly. 60. Kvanka, 88. Holík – 39. Machyán. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 0:4. ČK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 0:1.

Humpolec B: Beránek – Tesař, Veroněk, Metál, Jančička, Hájek, Ehrlich, Novák, Slavík (76. Štěpán), Machyán.

D. Ves – Černovice 2:3

Domácí předvedli špatný výkon, tři body zaslouženě putují do Černovic. Hosté se ujali hosté brankou Pěnky, ještě do poločasu dokázali fotbalisté Dlouhé Vsi vyrovnat gólem Kaplana. Po přestávce Černovice přidaly, vstřelily dvě branky a odskočili na 1:3. Domácí se gólové radosti dočkali až v samém závěru, kdy výši porážky zmírnil Provazník.

Góly: 35. Kaplan, 89. Provazník – 16. Pěnka, 50. Tille, 71. Kubíček. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 2:0. ČK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 1:1.

Černovice: Vošahlík – Bíro, Studený, Pěnka, Bohuslavický, Stark, Petrák (64. Scheufler), Kubíček (85. Kušta), Hadrava, Tille, Chlpík.

Pohled - Ústrašín 0:0

Bojovný výkon stačil hostům k zisku bodu, gólovou šanci si však nevytvořili. Domácí měli většinou navrch, tahounem byl technicky vybavený Šnobl. Gólových šancí pohledští fotbalisté měli na rozdávání, do přestávky Fišer trefil tyč. Rozhodnout mohl i po pohledné kombinační akci čtvrt hodiny před koncem Fejt, jasnou příležitost však promarnil.

Rozhodčí: Jurka. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (Paclík). Diváci:50. Ústrašín: Z. Kubiska - Klap, Rod, Kubík, T. Kubiska (9. Kilhof), Macek (76. Hájek), Šnicer, Fux, Běloch, Dedera.

I. B třída, sk. B

N. Rychnov – Rokytnice 1:4

Hosté byli po celé utkání bojovnější, důraznější a měli i větší štěstí v koncovce. Domácím se nedařily přihrávky, působili zakřiknutě. Když v poločase prohrávali 0:3, bylo vlastně rozhodnuto.

Góly: 80. Zeman – 22. a 45. Rygl, 25. J. Hobza (PK), 63. T. Hobza. Rozhodčí: Dušek. ŽK: 5:7. ŠK: 1:0 (43. Švec). Diváci: 100. Poločas: 0:3.

N. Rychnov: Holan – Parkan, Fíla, Švec, Koubek, Kratochvíl, Zeman, Růžek, Loskot, Hájek, Mugrauer (46. Komárek).

Rokytnice: Veselý – Bílek, P. Svoboda, T. Hobza, Šolc, Goliáš (55. Vejmelka), J. Hobza, Rygl, Nosek (77. M. Svoboda), Ferkl, Fiala.

16.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 22 000 Kč Dělníci v oblasti výstavby budov Stavební dělník. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: pomocné stavební práce, pomocné údržbové práce - údržba budov., , Požadujeme: pracovitost, ochota učit se novým věcem., , Nutný telefonický kontakt předem!. Pracoviště: Nrj servis s.r.o. - pracoviště humpolec, Nádražní, č.p. 101, 396 01 Humpolec. Informace: Monika Miksová, +420 728 813 281. Výroba - Výroba Ruční balič 14 000 Kč Ruční baliči Balič. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: . Pracoviště: Min-invest s.r.o. - žirovnice, nádražní, Nádražní, č.p. 341, 394 68 Žirovnice. Informace: Ivan Feyer, +420 777 143 774. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 17 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič mezinárodní kamionové dopravy. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM!. Pracoviště: Alt - autogroup s.r.o., Hrdinova, č.p. 2043, 393 01 Pelhřimov. Informace: David Skořepa, +420 777 634 444. Výroba - Výroba Strojní inženýři a projektanti 25 000 Kč Strojní inženýři projektanti, konstruktéři Konstruktér automatizace. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 50000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme:, - SŠ/VŠ technické vzdělání (elektro, strojní), - znalosti technického kreslení, - osvědčení o zkoušce dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice, - základy programování PLC, - AJ na dobré úrovni, , Nabízíme:, - pracovní poměr na dobu neurčitou, - zajímavá a pestrá práce, - možnost odborného vzdělávání, - příspěvek na dopravu, - příspěvek na penzijní připojištění, - příspěvek na stravování, - další firemní benefity, , Náplň práce:, zpracovávat konstrukční a průvodně technickou dokumentaci regulačních a řídících systémů aparátů a zpracovatelských strojů podle projektů, spolupracovat při zpracovávání nabídek a techickém vyjasnění zakázek, vypisovat výchozí revize, oživovat výrobky, tvořit dokumentaci. Pracoviště: Pacovské strojírny, a.s., Nádražní, č.p. 697, 395 01 Pacov. Informace: Pavel Dufek, +420 724 589 699.

Už dvakrát zakopli fotbalisté Počátek, ale v Žirově další bodovou ztrátu nedopustili. Body odvezli po výsledku 1:2.

Horní Ves narazila v Hořepníku

Pelhřimovské kuželkářky tvrdě udeřily ve střední části

Na rybník vyplují dračí lodě

Horní Cerekev – Na výjimečnou podívanou se opět připravuje Horní Cerekev. V sobotu 22. září se zde uskuteční další ročník závodů dračích lodí, který se v krátké historii stal unikátním nejen v regionu. Třetího ročníku závodů Půlnoční drak se zúčastní bezmála čtyřicet dvacetičlenných posádek.

-

Start sezony nenabídl euforii, ale solidní míru naděje

Pelhřimov – Dvě úvodní kapitoly má za sebou II. liga hokejistů. Do značné míry přebudovaný tým Pelhřimova v nich obstál. Navzdory tomu, že měl velmi těžké vylosování.

Národní házenkáři Jiskry našli formu, přehráli i Ostopovice

Humpolec – Stoupání tabulkou pokračuje, národní házenkáři humpolecké Jiskry vyhráli třetí zápas v řadě a ve II. lize už jsou v lepší polovině.