Na OFS byl zřízen nový fax, jeho číslo je 565324211. Fax je stále zapnutý, dokumenty lze faxovat vkteroukoliv hodinu. Výkonný výbor znovu zveřejňuje kontakty na obsazovací úsek komise rozhodčích: Petr Gaupmann 777117085, email: petr.gaupmann@seznam.cz.

Sportovně technická komise

STK žádá oddíly, aby o víkendu hlásili do novin výsledky utkání družstev mladších žáků a přípravek. Jde o to, aby výsledkový servis byl na internetu úplný již vpondělí vdopoledních hodinách.

Utkání 18. kola Poutník ligy Horní Cerekev – Počátky bude na základě nařízení STK sehráno vsobotu 28. dubna v16 hodin na hřišti vNovém Rychnově.

Schválené výsledky

Poutník liga (17. kolo): Senožaty – Hořepník 2:1, Horní Ves – Pacov B 2:4, Žirov – Božejov 1:3, Lukavec – Kamenice nad Lipou B 4:0, Žirovnice B – Počátky 6:1, Červená Řečice – Horní Cerekev 4:0, Obrataň – Košetice 0:0.

III. třída (17. kolo): Maraton Pelhřimov – Nová Cerekev 3:0, Vyskytná – Petrovice 0:3, AFK Pelhřimov – Spartak Pelhřimov B 2:8, Velká Chyška – Speřice B 3:0, Želiv – Lukavec B 1:2, Jiřice B – Plačkov 2:2, Načeradec – Mnich 4:0.

IV. třída (11. kolo): Košetice B – Žirov B 3:1, Častrov – Obrataň B 2:1, Kámen – Hněvkovice 6:1, Počátky B – Želiv B 5:1, Komorovice – Horní Cerekev B 2:2.

Okresní přebor dorostenců (12. kolo): Načeradec – Počátky 1:1, Žirov – Kamenice nad Lipou 0:1, Košetice – Želiv 2:1.

Okresní přebor starších žáků (8. kolo): Nový Rychnov – Speřice 1:0, Černovice – Červená Řečice 0:2, Horní Ves – Horní Cerekev 1:12.

Okresní přebor mladších žáků (7. kolo): Košetice – Hořepník 1:1, Košetice – Speřice 1:8.

Okresní přebor starších přípravek (10. kolo): Pacov – Speřice 2:1, Žirovnice – Hořepník 5:3, Čejov – Obrataň 6:0, Horní Cerekev – Černovice 6:0, Spartak Pelhřimov B – Počátky 0:0.

Schválené hlášenky

III. třída – 20. kolo: Vyskytná – Lukavec B NE 13. května v16.30.

Okresní přebor starších žáků – 10. kolo: Speřice – Červená Řečice NE 6. května v10.30.

Okresní přebor starších přípravek – 12. kolo: Speřice – Obrataň NE 6. května v9.00.

Komise mládeže

Nominace hráčů do výběru OFS (U 14) na turnaj ve Znojmě (3. května): Krejčů, Habich, Souček, Šustr, Horký, Hanousek, Mádl (všichni Pelhřimov), Pavlíček, Kořínek, Omasta (všichni Žirovnice), Vítámvás, Mašát (oba Pacov), Kupka (Kamenice nad Lipou), Hlobeň, Loskot, Faltýnek (Nový Rychnov), Pohan, Krupička (oba Speřice). Pozvánky pro nominované hráče rozešle organizačním pracovníkům oddílů sekretář okresního fotbalového svazu.

Disciplinární komise

Nepodmíněné tresty: Stanislav Krčil (Želiv) – zastavena činnost na 3 soutěžní utkání splatností od 25. dubna. Jan Radil (Želiv), David Slabý (Lukavec) – oba zastavena činnost na 2 soutěžní utkání splatností od 25. dubna.

Podmíněné tresty: Jan Král (Počátky) – 2 soutěžní utkání podmíněně splatností do 31. července, Milan Zaňák (Žirovnice), Martin Smrčka (Počátky), Aleš Petrák (Hořepník) – všichni 1 soutěžní utkání podmíněně splatností do 31. července.

Pokuta: Oddíl Sokol Plačkov byl potrestán pořádkovou pokutou 200 korun za nerespektování směrnic, řádů a nařízení.

Rozhodčí: Filip Nacházel byl potrestán důtkou za nedostatky vzápise o utkání.

Komise rozhodčích

Rozhodčí Šuranský vrátí oddílu Zálesí Komorovice částku 146 korun (špatně účtované cestovné a paušální odměna při utkání IV. třídy Komorovice – Horní Cerekev B). Upozorňujeme, že rozhodčí bude při opakování přestupku předán křešení disciplinární komisi.