HAVLÍČKOBRODSKO


HAVLÍČKŮV BROD (DIVIZE)
zahájení přípravy: 9. 7.
14. 7. Pelhřimov, 17.00 (V)
18. 7. Tesla Pardubice, 18.00 (V)
22. 7. V. Meziříčí, 16.30 (D)
27. 7. Kutná Hora, 17.00 (Tis)
28. 7. Hlinsko, 17.00 (Tis)
04. 8. Chrudim, 17.00 (D)

ŽDÍREC N. D. (KP)
zahájení přípravy: 13. 7.
18. 7. Živanice, 18.00 (V)
22. 7. Převýšov, 10.15 (V)
28. 7. Skuteč, 17.30 (V)
1. 8. Žďár n. S., 17.30 (V)
5. 8. Pohled, 16.30 (V)

JIHLAVSKO


JANOVICE
(KP)
zahájení přípravy: 10. 7.
14. 7. Jihlava ml. dor., 14.30 (D)
22. 7. Vrchovina, 10.30 (D)
29. 7. Speřice, 10.30 (D)
5. 8. Nová Ves, 10.30 (D)

POLNÁ (KP)
zahájení přípravy: 9. 7.
20. 7. Appelwitis (Rak), 18.00 (D)
25. 7. Hlinsko, 17.30 (V)
29. 7. Velké Meziříčí, 17.30 (D)
4. 8. Heřmanův Městec, 17.30 (V)
Domácí zápasy hrají ve Věžnici.

PELHŘIMOVSKO


HUMPOLEC (KP)
začátek přípravy: 12. 7.
14. 7. Teplýšovice, 15.30 (D)
21. 7. Hlinsko, 17.00 (V)
4. 8. Žďár, 17.00 (V)

PACOV (KP)
zahájení přípravy: 10. 7.
14. 7. Chýnov, 17.00 (V)
22. 7. Dražice, 17.00 v Pojbukách
28. 7. turnaj v Chýnově, 13.00
4. 8. Malšice, 17.00 (V)

PELHŘIMOV
(KP)
zahájení přípravy: 3. 7.
14. 7. H. Brod, 17.00 (D)
18. 7. S. Ústí, 18.00 (V)
21. 7. Vlašim, 17.00 (V)
25. 7. Třeboň, 18.00 (D)
5. 8. Třebíč, 18.00 (V)

ŽIROVNICE
(KP)
zahájení přípravy: 13. 7.
14. 7. turnaj v Batelově, 13.00
21. 7. Ústrašín, 17.00 (V)
25. 7. J. Hradec, 18.00 (D)
28. 7. turnaj v Chýnově, 13.00
4. 8. Černovice, 16.30 (V)

TŘEBÍČSKO


TŘEBÍČ (DIVIZE)
zahájení přípravy: 10. 7.
15. 7. Bavory, 17.00 (V)
18. 7. v jednání
22. 7. Okříšky, 17.00 (V)
25. 7. Miroslav, 18.00 (V)
28. 7. Jihlava A, 17.00 (D)
4. 8. Znojmo A, 17.00 (V)

BOROVINA (KP)
zahájení přípravy: 11. 7.
20. 7. Jevišovice, 18.00 (V)
22. 7. Kouty, 16.30 (V)
27. 7. Přibyslavice, 18.00 (V)
29. 7. Třebíč U19, 16.30 (D)

HARTVÍKOVICE (KP)
Zahájení přípravy: 4. 7.
12. 7. Bystrc – dorost, 17.30 (V)
15. 7. Sparta Brno, 16.00 (V)
18. 7. Velké Meziříčí, 18.00 (V)
25. 7. Ivančice, 18.00 (V)
28. 7. Mor. Krumlov, 16.30 (V)
4. 8. Židenice, 16.30 (V)

JEMNICKO (KP)
zahájení přípravy: 2. 7.
13. 7. Dačice, 18.00 (D)
20. 7. Uhnanov, 18.00 (D)
27. 7. Tasovice, 18.00 (D)
29. 7. Višňové, 17.00 (V)
4. 8. Batelov, 18.00 (V)

MORAVSKÉ BUDĚJOVICE (KP)
zahájení přípravy: 13. 7.
21. 7. IE Znojmo, 18.00 (D)
27. 7. Čáslavice, 18.00 (D)
28. 7. Želetava, 16.00 (V)
4. 8. Dačice, 10.00 (V)

OKŘÍŠKY (KP)
zahájení přípravy: 13. 7.
22. 7. Třebíč, 17.00 (D)
28. 7. Stará Říše, 17.00 (D)
1. 8. Jaroměřice, 18.00 (D)
5. 8. Kouty, 17.00 (V)

TŘEBÍČ B (KP)
zahájení přípravy: 10. 7.
20. 7. HFK Třebíč - dorost, 18.00 (D)
22. 7. Náměšť, 18.00 (V)
26. 7. Velké Meziříčí B, 18.00 (V)
28. 7. Hrotovice, 18.00 (V)
1. 8. Čáslavice, 18.00 (V)
5. 8. Pelhřimov, 18.00 (D)

ŽĎÁRSKO


VELKÉ MEZIŘÍČÍ (DIVIZE)
zahájení přípravy: 10. 7.
14. 7. Počátky (turnaj, Sezimovo Ústí, Jihlava B), (V)
18. 7. Hartvíkovice, 18.00 (V)
22. 7. H. Brod (předkolo poháru ČMFS), 17.00 (V)
25. 7. Sparta Brno, 17.30 (V)
29. 7. 1. kolo poháru ČMFS či náhradní utkání, 17.00
1. 8. Dědice, 17.30 (V)
5. 8. Morkovice, 17.00 (D)

ZĎÁR N. S. (DIVIZE)
zahájení přípravy: 10. 7.
15. 7. Vrchovina, 17.00 (V)
22. 7. Ledeč n. S. (předkolo poháru ČMFS), 17.00 (V)
29. 7. 1. kolo poháru ČMFS či náhradní utkání, 17.00
5. 8. Humpolec, 17.00 (D)
8. 8. Přibyslav, 17.00 (D)

BYSTŘICE (KP)
zahájení přípravy: 10. 7.
18. 7. ml. dorost Jihlava, 17.00 (Rozsochy)
25. 7. Boskovice, 17.30 (V)
28. 7. Polička, 17.30 (D)
2. 8. v jednání

VELKÁ BÍTEŠ (KP)
zahájení přípravy: 15. 7.
22. 7. V. Meziříčí B, 17.00 (V)
25. 7. Čebín, 17.00 (V)
29. 7. Náměšť n. O., 18.00 (D)
1. 8. Mokrá-Horákov, 18.00 (V)
5. 8. Rapotice, 18.00 (krajský pohár, V)

VRCHOVINA (KP)
zahájení přípravy: 3. 7.
18. 7. Žďár, 17.00 (R. Svratka)
22. 7. Janovice, 17.00 (V)
29. 7. Přibyslav, 17.00 (R. Svratka)
2. 8. Velké Meziříčí, 18.00 (R. Svratka)
5. 8. Bohdalov, 17.00 (D)