Ostudou závěru soutěže byl neuskutečněný zápas v Lukavci, kam nedorazili fotbalisté Horní Vsi.

LUKAVEC – HORNÍ VES nehráno

Hosté se k zápasu nedostavili. Utkání bude na středeční schůzi řešit sportovně technická komise okresního fotbalového svazu, nicméně je nanejvýš pravděpodobné, že zápas bude zkontumován ve prospěch domácích. Výsledek 3:0 je započten i v tabulce. (va)

ŽIROVNICE B – BOŽEJOV 1:1

Úvod připomínal smršť. Nejprve se trefil hostující Pejcl, v 9. minutě srovnal žirovnický O. Doležal. Do přestávky to bylo vyrovnané utkání, šance byly k vidění na obou stranách. Ve druhém poločase Božejov herně odpadl, ovšem domácí se doslova předháněli v zahazování vyložených šancí, takže zápas skončil nerozhodně.

Góly: 9. O. Doležal ml. - 6. Pejcl. Rozhodčí: J. Nechvátal. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Žirovnice B: P. Štěpnička – T. Dýnek, L. Hryzák, Rathovzský, Jurík, Metlička, J. Halívček (46. M. Dýnek), O. Doležasl ml., O. Doležal st., J. Doležal, Radomír Časta. Božejov: Skoták (46. Hák) – Pejcl, Koutek, Kumžák, Kubík, (46. Smejkal), Vacek (46. Novák), Svoboda, Hartl, Kopejtka, M. Tříska, J. Vacek. (jtm)

HORNÍ CEREKEV – KOŠETICE 6:0

Domácí nastoupili s cílem udržet třetí místo v tabulce a zároveň se chtěli se svými fanoušky rozloučit kvalitním fotbalem. Obojí se jim povedlo. V prvním poločase skore nezadržitelně narůstalo až do stavu 4:0. Po přestávce za vedení 6:0 Horní Cerekev ubrala na tempu a ke slovu se dostali hosté. Ti měli několik dobrých šancí, ale v koncovce se jim nedařilo.

Góly: 23., 35. a 50. Kůta, 18. a 52. Mezera, 30. Macík. Rozhodčí: Matušík. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 4:0. Horní Cerekev: Faltýnek – Jaroslav Plachý, Šetek, Staněk, Vondráček, Suchý, Mezera, Musil (50. Jan Plachý), Koten (46. Loukota), Macík (75. Skopal, Kůta. Košetice: Duffek – J. Bejček, Štyx (82. Doležal), Žáček (46. L. Příhonský), Kadlec, Mazanec, T. Bejček, T. Příhonský, Sovka, Lhota, Vlk. (pod)

PACOV B – OBRATAŇ 1:3

Zápas byl naprosto vyrovnaný, domácí měli možná míč častěji na kopačkách. Hosté ale vyhráli naprosto zaslouženě, neboť měli rychlý přechod z obrany do útoku a dařilo se jim i v koncovce.

Góly: 88. Pavelec – 25. a 55. M. Čekal, 83. Puchner. Rozhodčí: Bína. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Pacov B: Čech – Zich, Dítě, Přibyl, Pavelec, Zeman, Jiřík (38. Lhotský), Jaroslav Praveček (63. Dvořáček), J. Diviš (55. Kupec), P. Diviš, Krejča. Obrataň: Kučera – F. Melichar, L. Melichar, Mayr (46. Přibyl), Vilímek, Krejčí (70. Maršák), Dvořák, J. Čekal (46. Kudrnáč), M. Čekal, Puchner, Motyčák. (tej)

ČERVENÁ ŘEČICE – JIŘICE 3:3

Poklidné utkání se ve druhém poločase změnilo v drama. Obě strany přitvrdily, takže k vidění byl nakonec nervózní boj. Domácí, ačkoliv v průběhu druhé půle prohrávali, mohli získat všechny body. Za stavu 3:3 totiž J. Dýnek pohrdl penaltou, když poslal míč nad břevno.

Góly: 35. Obranec, 60. Smrčka, 73. Rychecký - 56. a 63. Hložek (druhá PK), 66. Sadský. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 1:2. ČK: 1:0 (83. J. Dýnek). Diváci: 80. Poločas: 1:0. Červená Řečice: Jaroš – Rychecký, Bečka, Stejskal (53. Vlček), P. Dýnek (68. Daňhel), J. Dýnek, Gaupmann (84. Buřil), Nenadál, Popovič, Obranec, Smrčka. Jiřice: Jůzl – Jiřík, Maršík, Čámský, Boček, Frantál, Hájek, Hložek, Sadský (78. Pavlík), Petr Příhoda, Trnka. (ork)

KAMENICE B – SENOŽATY 4:0

Domácí byli jednoznačně lepším týmem, ale celý zápas se potýkali s mizernou koncovkou. V prvním poločase se ujala pouze šance Chvály. Tentýž hráč po přestávce završil hattrick a hosté v poslední dvacetiminutovce už skoro neběhali. Domácí si vytvářeli jednu šanci za druhou, ovšem cestu do sítě si našla jen výstavní střela zkušeného Macháčka.

Góly: 23., 50. a 64. Chvála, 85. Macháček. Rozhodčí: Holub. Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Kamenice B: Sládek – Šoltys, Podhradský, Šuranský, Pelc, Pechek, Halada (63. Hrbek), Tesař, Macháček, Chvála (66. Dohnal), Tuček. Senožaty: L. Mareš – Burda, Cibula, Satrapa, Kůrka, Sibal, K. Mareš, J. Mareš, Jankůj, Schwarz (17. Procházka), Sýs. (nov)

PELHŘIMOV B – ŽIROV 6:0

Celý zápas se nesl v duchu přátelského utkání. Pelhřimov už měl dávno splněný sezónní úkol a vysokým vítězstvím tak jen potvrdil roli favorita. Do přestávky se střelecky se dvakrát prosadil Hovorka, ještě předním se do listiny střelců zapsal L. Novák. Po obrátce došlo ke zdvojnásobení skore.

Góly: 10. a 43. Hovorka, 9. L. Novák, 76. A. Hejda, 86. Hrnčíř, 90. M. Blažek. Rozhodčí: Jůn. ŽK: 1:1. Diváci: 20. Poločas: 3:0. Pelhřimov B: Dvořák – Hrnčíř, Heřmánek, M. Blažek, Nenadál, J. Kmoch, Hovorka, L. Novák, A. Hejda, Michal Goldman, Pavouk. Žirov: Jonáš – J. Bělík, Brtna, Hotovec, Cvrček, Coufal, Gebarovský, M. Bělík, Nacházel, Kubát, Hamalčík. (jn)