Lukavec – Kamenice B 4:0

Ačkoliv byli domácí fotbalovější i v první půli, jejich síla se projevila naplno až ve druhé části hry, když se postupně prosadili Váňa, Lhotský i Votápek. Kamenické béčko neukázalo téměř nic kromě několika nepřesných střel.

Góly: 36. Zeman, 48. Váňa, 55. Lhotský, 56. Votápek. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 1:0.

Lukavec: P. Ludvík – Votápek, Mareš, Kmoch, D. Ludvík, Šoula, Sovka, Vlček, Zeman, Váňa, Lhotský (88. Vlach).

Kamenice B: Dohnal – Filípek (90. Podhradský), Petr, Škrdleta, Schober, Dvořáček, Šoltis, Mach, Vávra, Hrbek, Chvála. (šk)

Žirov – Božejov 1:3

Utkání dvou rozdílných poločasů, ve kterém byl v první půli pánem na hřišti Božejov. Získaný třígólový náskok mu bohatě stačil na udržení vítězství, tlak Střepiny vedl jen ke kosmetické úpravě výsledku.

Góly: 56. Šanda – 13. a 40. Pípal, 41. Havlík. Rozhodčí: Hošo. ŽK: 1:3. Diváci: 30. Poločas: 0:3.

Žirov: Pech – J. Jonáš, Kudrna, Coufal, Dvořák (60. Cvrček), Morava, L. Jonáš, Křivan, Hotovec, Šanda, Horák.

Božejov: Hák – Pípal, Koutek, Maršák, Lapáček, Fučík, Svoboda, Pelíšek, Kumžák (83. Pejcl), Havlík (88. Smejkal), Kněžínek (65. Goldman). (nch)

Žirovnice B – Počátky 6:1

Ač to podle konečného výsledku nevypadá, po většinu utkání byli lepším týmem hosté. Branky však stříleli v koncovce mnohem produktivnější domácí.

Góly: 76. a 79. Zaňák, 22. Metlička, 96. J. Poustecký, 43. Havlíček, 89. O. Doležal ml. – 32. Milan Smejkal. Rozhodčí: M. Nenadál. ŽK: 4:2. ČK: 1:1 (79. Zaňák - 70. Král). Diváci: 90. Poločas: 3:1.

Žirovnice B: M. Poustecký – V. Musil (85. Brýna), P. Doležal, M. Dýnek, T. Dýnek, Metlička, Havlíček, O. Doležal st., J. Poustecký (80. O. Doležal ml.), J. Doležal, Zaňák.

Počátky: Matula – Brýna, Milan Smejkal, Dubský (40. Chmel), O. Plášil, Kopečný, Král, Marek Smejkal (85. Smrčka), Burza, J. Smejkal, L. Plášil. (hav)

Senožaty – Hořepník 2:1

Herně vyrovnaný zápas vypadal na remízu dlouho i z pohledu poměru vstřelených gólů. Rozhodnutí přinesla devadesátá minuta a vydařená střela Sýse z dálky.

Góly: 63. Pikl, 90. Sýs – 66. L. Dalík. Rozhodčí: Svoboda. ČK: 0:1 (89. Petrák). ŽK: 3:3. Diváci: 30. Poločas: 0:0.

Senožaty: Svoboda – L. Mareš, Pikl, Maděra, Škoda, Sibal, K. Mareš, Schwarz, Cibula, Večeřa, Sýs.

Hořepník: Čech – Zenáhlík, Svoboda, Daniel, Petrák, Hupka, T. Dlouhý, P. Dlouhý, V. Dalík, L. Dalík, Suk (16. Mezera). (jma)

Horní Ves – Pacov B 2:4

Vyrovnaný zápas málem přinesl zaslouženou remízu. V závěru se ale Pacovu začalo střelecky dařit, góly Krejči a Diviše rozhodl o zisku všech bodů.

Góly: 43. a 57. R. Kopejtka – 55. a 81. Krejča, 16. Pavelec, 87. Diviš. Rozhodčí: Matušík. ŽK: 1:0. Diváci: 55. Poločas: 1:1.

Horní Ves: Socha – Fous, Žák, Průcha (46. Hryzák), Rataj, Vacek, Prchal, Bělohlávek (27. Kopejtka), Mareš, Vácha (79. M. Brada), D. Brada.

Pacov B: Jíša – Hájek, Béreš, Maršík, Pavelec, Vlk, Rybčák (46. Zeman), Zich, Diviš, Krejča, Jiřík (46. Miskai). (mak)

Č. Řečice – H. Cerekev 4:0

Výsledek je pro hosty možná trochu krutý, v prvním poločase působili běhavým dojmem. Jenže domácí dokázali proměnit šance a po změně stran už výsledek s přehledem kontrolovali.

Góly: 14. a 40. D. Nenadál, 20. (PK) Dýnek, 80. Pavelka. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 3:0.

Č. Řečice: Jaroš – Rychecký, Bečka, Stejskal (82. Vávra), Daňhel (60. Nenadál), Dýnek, Nenadál, Chvalkovský, Pavelka, Obranec (81. Buřil), Popovič.

Horní Cerekev: Faltýnek – Skopal, Ošanec, Jan Plachý, Podařil, Staněk (70. Pinkas), Loukota, Zelenka, Rozkošný, Suchý, Jaroslav Plachý. (ork)

Obrataň – Košetice 0:0

V utkání velmi dobré úrovně vsadily oba týmy na útočnou kartu, přesto se diváci branek nedočkali. Vynikali totiž brankáři, navíc střelci měli mnohdy pořádně vychýlenou mušku.

Rozhodčí: Řezníček. ŽK: 1:2. Diváci: 80.

Obrataň: Kučera – Vilímek, P. Kudrnáč ml., Maršák, P. Čekal st., Polanecký (46. R. Dvořák), J. Dvořák, M. Vlach, Fical, M. Čekal, L. Vlach.

Košetice: Dvořák – Strakay, Žáček, (18. J. Bejček), T. Bejček, Kadlec, Mazanec, Bystričan, Musil, Jankůj, Lhota, Vlk. (vej)