Okresní derby přineslo vítězství Speřicím

PELHŘIMOVSKO - Neslavně dopadla Kamenice v Chotěboři. V rámci osmého kola utrpěla šestibrankový výprask. Více radosti mají ve Speřicích, kde si vzestup tabulkou zajistili výhrou v derby nad Ústrašínem.

1.10.2007

Podzimní derby fotbalistům Speřic vyšly. Po remízách s Budíkovem a Kamenící přišel plný bodový zisk v zápase s Ústrašínem. Foto: DENÍK/Kamil Vaněk

Duel, který už v půlce podzimu měl přívlastek záchranářský, se hrál v Kožlí. Budíkov dokázal zásluhou Zeta vybojovat bod.

SPEŘICE – ÚSTRAŠÍN 4:1

První půle přinesla průměrný fotbal, ale na šance jasně vyhráli domácí. Hlavičku Němce a střelu Jůzla vyrazili obránci hostů z prázdné branky. Dělovka Čeledy skončila na břevně a Štěpán při úniku trefil jen nohy brankáře Kubisky. Hosté to trestali, po autu otevřel skóre Koželuh.

Domácí alespoň do přestávky vyrovnali zásluhou povedené střely z trestného kopu v podání Němce. Druhý poločas začal ofenzívou Speřic, ale po Holendově gólu na 2:1 se karta obrátila. Hosté však své příležitosti nevyužili, proto Jůzl a Pohan zpečetili vítězství domácích.

Góly: 40. Němec, 55. Holenda, 65. Jůzl, 71. Pohan - 29. Koželuh. Rozhodčí: Franc. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 1:1.

Speřice: Brzoň – Čermák, Holenda, Sávi, Němec, Pohan (65. Menšík), M. Čeleda (75. Nenadál), Strnad, Vlček, Štěpán (76. Jančík), Jůzl.

Ústrašín: Kubiska – Razima, Rod, Prokýšek (76. Macek), Kubíček, Paclík, Šnicer (28. Fux), Jírů, Koželuh, Běloch, Dedera. (obo)

KOŽLÍ - BUDÍKOV 1:1

Domácí, opět ve značně oslabené sestavě, měli v utkání více brankových příležitostí, ale na vítězství to ani tentokrát nestačilo. Jako první zahrozili hosté, když se ocitl před prázdnou bránou P. Žáček, Březina si však postavil tyče na výbornou.

Střelecký účet utkání otevřel po nádherné akci hlavou Vladyka, kterého skvěle našel centr z kopaček D. Blažejovského. Do přestávky již diváci žádnou větší šanci neviděli. Ve druhém poločase nedokázalo Kožlí ani jednu ze svých brankových příležitostí přetavit v uklidňující gól, a tak musel zákonitě přijít trest. Chvilku před koncem utkání přehlavičkoval Zet domácího gólmana a zajistil tak dělbu bodů. Hosté si však remízu zasloužili.

Góly: 20. J. Vladyka – 89. Zet. Rozhodčí: Kliner. ŽK: 3:0. Diváci: 50. Poločas: 1:0.
Budíkov: M. Bláha – Vostřejž, T. Bláha, Zet, Pokorný, Prokop, F. Žáček, Zástěra, Marousek, P. Žáček, Vodrážka (60. Ehrlich).

CHOTĚBOŘ – KAMENICE 6:0

Chotěboř s pozměněnou sestavou na soupeře vlétla a již ve druhé minutě se dostala do vedení. Pak přišly nevyužité šance domácích, když Moravec neproměnil samostatný únik a Hromádku vychytal gólman. Po úvodním tlaku domácích se hra vyrovnala, největší šance hostů skončila na tyči.

Druhý poločas ale patřil prakticky jen domácím, kteří pěti góly zaznamenali jasné vítězství. K chotěbořské výhře přispěl i hostující kapitán Kozelek, který byl po druhé brance vyloučen.

Góly: 54. a 71. Novotný, 73. a 76. Motl, 2. Moravec, 78. Pffeffer. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (Kozelek). Diváci: 200. Poločas: 1:0.
Kamenice: Bartoška – Spěváček, Novák, J. Strašík, M. Strašík, Chodúr, Musil (69. Pechek), Kozelek, Plášil, Zedník (64. Halada), Kotek. (ham)

1.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 22 000 Kč

Mechanici a opraváři osobních automobilů Automechanik osobních automobilů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: AUTOSALON KUDRNA CZ a.s. , , , Máte šikovné ruce, baví Vás auta a nebojíte se práce?, Hledáme šikovného mechanika do našeho týmu v Humpolci, Okružní 1345, , Co Vám můžeme nabídnout? , • Zázemí stabilní firmy s 20letou tradicí, • Zajímavé platové podmínky, • Práce v prostředí značkové sítě, • Pravidelné školení s možností osobního růstu, • Stravenky a další benefity, , Vaše životopisy zasílejte na info@renaultvysocina.cz. Pracoviště: Autosalon kudrna cz a.s., Okružní, č.p. 1345, 396 01 Humpolec. Informace: Jitka Kudrnová, +420 777 600 082,567 211 211.

Výroba - Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících 13 000 Kč

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor Pomocný údržbář. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: . Pracoviště: Šém, a. s. - resort svatá kateřina, 394 64 Počátky. Informace: Zdeňka Pavlíčková, +420 565 456 807.

Potravinářství - Potravinářství Řezník, uzenář 13 000 Kč

Řezníci a uzenáři Balič, řezník, uzenář. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 30. Poznámka: Nutný telefonický kontakt předem!. Pracoviště: Dracoart s.r.o. - pracoviště, Havlíčkovo náměstí, č.p. 46, 394 68 Žirovnice. Informace: Svitlana Dumnyčova, +420 601 234 679.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 16 500 Kč

Prodavači sportovních potřeb Prodavač,- ka - logistik. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16500 kč, mzda max. 20500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: časová flexibilita, kolektivní přístup, příjemné vystupování, zručnost, prodej sportovního oblečení, obuvi a vybavení, servis, pracovní doba: krátký a dlouhý týden, , Telefonní kontakt možný v době od 8:00 - 20:00 hod.. Pracoviště: Sportisimo s.r.o. - pelhřimov, Pražská, č.p. 2498, 393 01 Pelhřimov. Informace: Jitka Marešová, +420 607 005 838.

Pohled na historické jádro Brtnice.

Kraj chce podpořit kulturní památky

Den proti úložišti v lokalitě Na Skalním na Třebíčsku.
56

OBRAZEM: Stovky lidí vyšly na pochod proti úložišti

Jiřice. Obec, kde se vždycky něco dělo

Jiřice /SERIÁL JAK JSME ŽILI V ČESKOSLOVENSKU/ - V dalším díle seriálu se podíváme do Jiřic. Je to obec, která vždy žila bohatým společenským životem.

Hrůzné nálezy z popelnic a tři tisíce pokut v jednom dni: zhlédněte videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 20. dubna 2018.

Pro zlepšení dopravní situace mění v Pelhřimově značení

Pelhřimov – V centru Pelhřimova, kde třetí týden musí řidiči počítat s řadou omezení především kvůli stavbě kruhového objezdu, začala platit první změna v rámci zmírnění dopravního režimu.

Největším esem víkendu bude v Humpolci Stubbe

Humpolec – Dlouhá zimní přestávka je definitivně u konce. Dnešními tréninky a prvními rozjížďkami zahájí autokrosová sezona. Jak se již stačilo tradicí, startovní semafory se poprvé v seriálu mezinárodního mistrovství republiky rozsvítí v Humpolci v areálu Slavia Pojišťovna Arena.