Jistota na postu brankáře

„K dohodám jsme dospěli se Světlou nad Sázavou ohledně Křikavy a Pechy. Ti už za nás budou nastupovat na sto procent,“ tvrdí manažer ambiciózního klubu od dálnice.

Blízko k jistotě už je i na brankářském postu. Jedničkou by se měl stát divizními zkušenostmi ověnčený Padrnos. „Mám dobrý pocit z jednání s manažerem Krejčím z Velkého Meziříčí, Martina jsme získali na hostování.“

Bude Hes?

Pozornost se nyní zcela zaměřuje na Jiřího Hese z Vrchoviny. „Zde jsme ještě k dohodě nedošli, ale byl bych optimistou. V sobotu máme jednání v Novém Městě, jsem přesvědčen, že se domluvíme,“ tuší Rudolf Baránek.

Posledním objektem vytypovaných posil je ledečský Turek. „Přiznám se, že čekám, jak dopadnou jednání o Hesovi, kolik nám zbude peněz. Ledeč totiž naší původní nabídku neakceptovala, ale i zde vidím reálnou možnost dohody, protože jsme klubu nabídli procenta z dalšího prodeje hráče,“ vysvětluje manažer FK Humpolec s dodatkem, že schůzka s představiteli ledečského klubu se uskuteční v příštím týdnu.

Pakliže jednání o posilách dopadnou k humpolecké spokojenosti, bude se prý u dálnice tvrdě usilovat o postup do divize. „Pokud získáme těchto pět výše zmíněných hráčů, budu naprosto spokojen se sílou týmu. Jednoznačným cílem bude postup. My ani o ničem jiném nemluvíme,“ tvrdí Rudolf Baránek, který je po předsedovi Milanu Kopicovi druhým mužem humpoleckého fotbalu.

Prémie nejsou tajemstvím

Tajemstvím není ani styl prémiového řádu hráčů. „Stanovili jsme určitou výši prémií pro bodové zisky v podzimních kolech, přičemž ty budou navýšeny, pokud mužstvo skončí po první polovině na první příčce. Pakliže na první pozici získá sedmibodový náskok, a nezáleží, v jakém to bude kole, dojde k dalšímu nevýšení prémií,“ vysvětluje sportovní manažer.