IV. třída

10. kolo (14. a 15. dubna v 15.30)

Košetice B - Častrov * Obrataň B - Kámen * Hněvkovice - Počátky B * Želiv B - Komorovice * Žirov B - Horní Cerekev B

11. kolo (21. a 22. dubna v 16.00)

Komorovice - Horní Cerekev B * Počátky B - Želiv B * Kámen - Hněvkovice * Častrov - Obrataň B * Košetice B - Žirov B

12. kolo (28. a 29. dubna v 16.00)

Horní Cerekev B - Počátky B * Obrataň B - Košetice B * Hněvkovice - Častrov * Želiv B - Kámen * Žirov B - Komorovice

13. kolo (5. a 6. května v 16.30)

Počátky B - Komorovice * Kámen - Horní Cerekev B * Častrov - Želiv B * Košetice B - Hněvkovice * Obrataň B - Žirov B

14. kolo (12. a 13. května v 16.30)

Horní Cerekev B - Častrov * Komorovice - Kámen * Hněvkovice - Obrataň B * Želiv B - Košetice B * Žirov B - Počátky B

15. kolo (19. a 20. května v 16.30)

Kámen - Počátky B * Častrov - Komorovice * Košetice B - Horní Cerekev B * Obrataň B - Želiv B * Hněvkovice - Žirov B

16. kolo (26. a 27. dubna v 16.30)

Horní Cerekev B - Obrataň B * Komorovice - Košetice B * Počátky B - Častrov * Želiv B - Hněvkovice * Žirov B - Kámen

17. kolo (2. a 3. června v 16.30)

Častrov - Kámen * Košetice B - Počátky B * Obrataň B - Komorovice * Hněvkovice - Horní Cerekev B * Želiv B - Žirov B

18. kolo (9. a 10. června v 16.30)

Horní Cerekev B - Želiv B * Komorovice - Hněvkovice * Počátky B - Obrataň B * Kámen - Košetice B * Žirov B - Častrov

Okresní přebor dorostu

11. kolo (14. a 15. dubna)

Košetice – Načeradec * Želiv – Žirov * Kamenice nad Lipou – Počátky

12. kolo (21. a 22. dubna)

Načeradec – Počátky * Žirov – Kamenice nad Lipou * Košetice – Želiv

13. kolo (28. a 29. dubna)

Želiv – Načeradec * Kamenice nad Lipou – Košetice * Počátky – Žirov

14. kolo (5. a 6. května)

Načeradec – Žirov * Košetice – Počátky * Želiv – Kamenice

15. kolo (12. a 13. května)

Kamenice nad Lipou – Načeradec * Počátky – Želiv * Žirov – Košetice

16. kolo (19. a 20. května)

Načeradec – Košetice * Žirov – Želiv * Počátky – Kamenice nad Lipou

17. kolo (26. a 27. května)

Počátky – Načeradec * Kamenice nad Lipou B – Žirov * Želiv – Košetice

18. kolo (2. a 3. června)

Načeradec – Želiv * Košetice – Kamenice nad Lipou * Žirov – Počátky

19. kolo (9. a 10. června)

Žirov – Načeradec * Počátky – Košetice * Kamenice nad Lipou – Želiv

20. kolo (16. a 17. června)

Načeradec – Kamenice nad Lipou * Želiv – Počátky * Košetice - Žirov