KP staršího dorostu
PELHŘIMOV – PACOV 7:0

Pelhřimovští brzy převzali taktovku zápasu. Dýnkovu střelu na zadní tyč dorazil do sítě Vlach, vzápětí Dýnek solem po levé straně zařídil druhý gól domácích. Macha zaměstnal v prvním poločase dvakrát Šenigl, ale jinak se hrálo spíše před brankou Pacova. Pelhřimovu dodal klid ještě před přestávkou střelec třetího gólu Havel. Ani potom se obraz hry nezměnil. Svou druhou branku přidal Vlach. Pátý gól přidal střelou do tyče a do branky Papež, pak se brankář Mach prosadil z pokutového kopu. Když na časomíře už mnoho nezbývalo, uzavřel skore Sládok.

Góly: 12. a 48. Vlach, 16. Dýnek, 39. Havel, 65. Papež, 71. Mach (PK), 86. Sládok. Poločas: 3:0. Pelhřimov: Mach – Šoula, J. Kratochvíl, Klofáč, Jírů (78. Podhráský) – O. Kratochvíl, Sládok, Papež, Dýnek – Havel, Vlach. Pacov: Lapáček – T. Kuran (65. Bártů), Melichar, Polanecký, Dvořáček – Svoboda, Šenigl, Vesecký (23. Toman), Kokeš – Jíša (65. J. Kuran), Pošusta.

POLNÁ – HUMPOLEC 3:5

Úspěšnou přestřelku s nepříjemným protivníkem podstoupili humpolečtí dorostenci. Do vedení je dostal Novák v 18. minutě. Jelikož pak nepřidal z dobré šance pojistku Beránek, začali domácí zlobit. Ve 28. minutě vyrovnali, o šest minut později vrátil hostům vedení s notnou dávkou štěstí Kříženecký. Po přestávce přetahovaná pokračovala. Hosté dvakrát vyrovnali, ale v 79. minutě přišel vítězný úder Humpolce. Pecha poslal centr na zadní tyč, kde nejvýše vyskočil Novák a hlavou dopravil míč do sítě. Dvě minuty před koncem ještě přidal pečeť na humpolecký tříbodový import Kříženecký.

Góly Humpolce: 18. a 79. Novák, 34. a 88. Kříženecký, 73. Beránek. Poločas: 1:2. Humpolec: Páša – Štecher (46. Farka), Pecha, Honzárek – Schmiedl, Kalivoda – Pacek, Kříženecký, Kubíček (56. Smereka) – Novák, Beránek.
KP mladšího dorostu

PELHŘIMOV – PACOV 2:0

Pelhřimovští mladíci si zopakovali scénář z Polné ve šťastnějším provedení. Po Skryjově břevnu proměnil Rejzkův centr Jan Hložek a potom přišel dlouhý, urputný boj o potvrzení či zvrácení výsledku. Obrovskou šanci na vyrovnání měl Pacov dvacet minut před koncem. Po rohovém kopu nedokázal míč ukrýt v rukavicích Zabloudil a ten se pomalu kutálel kolem skrumáže hráčů i brankové čáry. V 73. minutě poslal Homolkův centr do sítě M. Rejzek.

Góly: 16. J. Hložek, 73. M. Rejzek. Poločas: 1:0. Pelhřimov: Zabloudil – Kropáček, M. Hložek, Vácha – M. Rejzek, M. Kubík (74. Hunal), J. Kubík (34. Železný, 64. Sládok), Homolka – Skryja – Hložek, J. Starý. Pacov: Kalina – T. Kuran, Vlk (58. Malina), Miskai (72. Vlach), Krch – Podolský (29. Starka), Rybčák, Bártů, Přibyl – Kostroun, J. Kuran.

POLNÁ – HUMPOLEC 0:0

Bezbranková remíza je úspěchem domácích. Humpolečtí totiž podali velmi dobrý výkon, v poli měli převahu a vytvořili si i větší počet vyložených šancí. Bohužel selhali v koncovce.

Humpolec: Novotný – Farka, Vincenc, Málek – Sadský, Krejčí – Pecha, Trecha, Šíma (70. Maršík) – Vavrouška, Prokop (70. Kratochvíl).