KP staršího dorostu

VELKÁ BÍTEŠ – PELHŘIMOV 1:2

V úvodu byl aktivní hlavně pelhřimovský Havel. Mířil do tyče, následně dvakrát orazítkoval břevno. Vše proložil domácí Rozum, který v obrovské šanci mířil vysoko nad.

Změnu stavu přinesla až 21. minuta, kdy přihrávku Havla poslal do sítě Vlach. Přes další šance na obou stranách se do přestávky skore nezměnilo.
Hned po obrátce odvrátil Podhráský za již překonaným Machem na roh, Havel oplácel sólem a střelou do brankáře Pelána. V 67. minutě kopali domácí penaltu a jejich kapitán Jelínek se postaral o vyrovnání. V dramatickém závěru utkání se štěstí přiklonilo na pelhřimovskou stranu. V 88. minutě usměrnil hlavičku Vlacha za záda gólmana V. Bíteše O. Kratochvíl.

Góly: 67. (PK) Jelínek – 21. Vlach, 88. O. Kratochvíl. Poločas: 0:1. Pelhřimov: Mach – Sládok, Podhráský (75. Šoula), Pavouk, J. Kratochvíl – Dvořák, O. Kratochvíl, Dýnek, Papež – Vlach, Havel.

HUMPOLEC – PACOV 4:1

Domácí začali zápas velmi aktivně a z převahy se zrodil po čtvrthodině první gól. Novák si povšiml nikým nebráněného Kříženeckého, a ten po jeho centru rozvlnil za pomoci tyče síť. Po této situaci se obraz hry nezměnil, Humpolec měl do přestávky několik dalších šancí, ale skore už zůstalo.
Ve druhé půli si ale domácí vše vynahradili. Hned po čtyřech minutách našel Kříženecký krásnou přihrávkou Nováka, který pohotovou střelou zvýšil na 2:0. O chvilenku později se Humpolec radoval potřetí, když Beránka vyzval ke skórování Novák. Humpolecký gólový účet uzavřel opět Beránek. Teprve pak se dostali ke slovu hosté, kteří využili nedorozumění brankáře Kříže s Pechou.

Góly Humpolce: 54. a 59. Beránek, 14. kříženecký, 49. Novák. Poločas: 1:0. Humpolec: Kříž – Štecher (17. Farka), Pecha, Honzárek – Pacek, Kalivoda, Kříženecký, Novák, Kubíček – Smereka (55. Sadský), Beránek.


KP mladšího dorostu

VELKÁ BÍTEŠ – PELHŘIMOV4:5

Utkání přineslo gólovou žeň takřka v klasickém dramatu. Úvodní forte patřilo domácímu Šimečkovi, vzápětí vyrovnal Homolka a vedení na stranu Pelhřimova strhl z trestného kopu J. Kubík. Skore dlouho nevydrželo a po trefách Andrlíka a Šimečka vedli v poločase domácí.
Když v úvodu druhé půle zvýšil střelou z dálky Liška, vypadalo to, že je rozhodnuto. Čtrnáct minut před koncem ale snížil Kos na 4:3 a dal Pelhřimovu naději. S tou hosté naložili, jak nejlépe mohli. V 72. minutě vyrovnal Homolka a závěrečné requiem zahrál domácím Kos v nastavení.

Branky: 9. a 25. Šimeček, 22. Andrlík, 47. Liška – 12. a 72. Homolka, 66. a 81. Kos, 17. J. Kubík. Poločas: 3:2. Pelhřimov: Zabloudil – Bohuslavický (48. Machač), Vácha, Klofáč, Kos – Homolka, J. Kubík, M. Kubík, M. Rejzek – Skryja, Starý.

HUMPOLEC – PACOV 2:1

Humpolečtí dorostenci potvrdili jarní vzestupnou formu. Od začátku se hrálo za mírné převahy domácích, v šancích se postupně ocitli Sadský, Vavroušek a Trecha. Gól doslova visel ve vzduchu po úniku Moravy a jeho centru, jenže hlavičku Prokopa pacovský brankář vytáhl na roh. Skóre se tak měnilo až v samém závěru poločasu, kdy Vavroušek umístil do sítě brankářem vyraženou střelu.
Ten samý hráč se prosadil i v úvodu poločasu druhého, když z penalty trestal faul na Trechu. Hosté se nevzdali, bojovali až do konce, což se jim vyplatilo. Jinak velmi dobře chytající Páša kapituloval v 77. minutě.

Góly Humpolce: 40. a 42. (druhý PK) Vavroušek. Poločas: 1:0. Humpolec: Páša – Málek, Vincenc, Křípal – Sadský, Trecha, Krejčí (51. Šilpoch), Morava – T. Prokop, Vavroušek (44. Šíma).