KP starší dorost

Humpolec – Hartvíkovice 8:0

Zápas skončil podle očekávání, nováček sooutěže na lídra tabulky prostě nestačil. „Hosté se sice snažili a dokud jim vprvním poločase vydržely síly, měli jsme to těžké. Pak ale zcela odpadly,“ okomentoval průběh zápasu Jiří Hájek, trenér Humpolce.

Góly: Paťha, Schmiedl, Štěpán 2, Žáček, Beránek. Poločas: 3:0.

Humpolec: Kříž – Ehrlich, Pecha, Kubíček, Žáček – Kalivoda, Paťha, Klap, Schmiedl – Beránek, Štěpán. Střídali Honzárek, Kříženecký, Farka.

Pacov - Třebíč B0:0

Ve vyrovaném zápase branky nepadly, i když více příležitostí si vytvořili domácí. Zejménašance Melichara, Veseckého a hlavně Jiříka volaly po brance. Hosté v závěru střelou z dálky trefili břevno, jinak branku domácích téměř neohrozili.

Pacov: Jíša - Polanecký, Patrik Miskai, Zeman, Dvořáček - Šenigl (63.Kokeš), Novotný, Jiřík, Vlach Jakub -Vesecký Miroslav(75.Moravec), Melichar (82. Svoboda).

Štěpánov - Pelhřimov1:6

Do vedení šli domácí, když trestný kop dorazil do sítě Šikula. Vyrovnání zařídil vzávěru poločasu sólem Hejda, po přestávce dostal Pelhřimov rychle do vedení Dvořák a ze zápasu se stala jednoznačná partie.

Góly: 35. Šikula – 49. a 70. Dvořák, 67. a 89. Kuchař, 44. R. Hejda, 79. Jan Kmoch. Poločas: 1:1.

Pelhřimov: Mach – Hejda, Jírů (75. Bohuslavický), Podhráský, Goldman – Šoula (60. Sládok), Dvořák (70. Šereda), Kuchař, Jan Kmoch – Dýnek, Pavouk.

KP mladší dorost

Pacov – Třebíč B 2:0

Už v desáté vteřině po nedorozumění obrany Třebíčes gólmanem, do prázdné brány skóroval Jíša a tento moment ovlivnil zbytek utkání. Hosté byli po většinu utkání o něco lepším celkem a dařilo se jim lépe kombinovat, ale Pacov je do větší šance nepustil. Výsledek tak pečetil opět Jíša.

Góly Pacova:1. a 71. Jíša. Poločas: 1:0.

Pacov: Lapáček - Pošusta, Moravec, T. Kuran, Kokeš – Petr Vesecký (61. Jakub Vlach), Toman, Svoboda (72. J. Kuran), Bártů - Jíša (72. Kalina), Jan Vlach (61. Melichar).

Štěpánov – Pelhřimov 3:3

Domácí šli po chybě pelhřimovské obrany rychle do vedení Bučkem, který ve 22. minutě obstaral i druhý gól zápasu. Vrychlé kombinační hře obou týmů zářil vposledních deseti minutách prvního poločasu Dvořák a vyrovnal. Po přestávce pohledná hra pokračovala, vítězný gól patřil štěpánovskému Šikulovi. Hosty tak musí mrzet neproměněná penalta vprvním poločase, kterou po faulu na Dvořáka zazdil Bohuslavický.

Góly: 5. a 22. Buček, 60. Šikula - 31. a 40. Dvořák. Poločas: 2:2.

Pelhřimov: Mach – Bohuslavický, Šereda, Kratochvííl, Klofáč – Starý (75. Šoula), Plášil, Papež, Nevšímal – Dvořák (55. Jírů), Sládok.

Humpolec – Hartvíkovice 4:3