Vyhrál pouze jeden tým Pacova

PELHŘIMOV - Bodově chudé bylo pro fotbalové týmy z Pelhřimovska druhé jarní kolo krajského přeboru dorostu. Z vítězství se radoval jen mladší tým Pacova. Humpolec do bojů nezasáhl, zápasy s Velkou Bíteší má odložený na 8. května.

12.4.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Kamil Vaněk

KP staršího dorostu

OKŘÍŠKY - PACOV 1:0

Na hře hostujícího týmu byla znát absence hned šesti hráčů, kteří z důvodu zranění, nemocí nebo výpomoci A týmu Pacova nemohli nastoupit. V první půli byli domácí lepší, ale mladé mužstvo hostí se postupně zlepšovalo a vytvořilo si zejména v druhé půli několik nadějných příležitostí, které bohužel neproměnilo. Bohužel těsně před koncem utkání rozhodla hrubice hostující obrany a Okříšky se radovaly se šťastného vítězství.

Poločas: 0:0.
Pacov: Jíša - Polanecký, Zeman, Patrik Miskai, Melichar – Miroslav Vesecký, Petr Miskai, Flígr, Šenigl – Jan Vlach, Rybčák. Střídali: Moravec, Toman, Jakub Vlach.

TŘEBÍČ B - PELHŘIMOV 5:4
Domácím vyšla skvěle první půlhodina hry. Velmi laciným gólem šli brzy do vedení a dosáhli čtyřgólového náskoku. Překvapivě snižoval obránce Hejda, hned po přestávce Havel. Třebíčským vrátil jistotu Jan Čech. Dvořák zařídil třetí gól hostů, jenže Šoula nevyužil v 82. minutě Dvořákův centr a v tutovku poslal mimo tyče. Jaká to byla škoda, ukázal Havel gólem v 88. minutě. Trestuhodný poločas přinesl starším dorostencům návrat bez bodů.

Góly: 8 a 31. Foretník, 13. Kresa, 18. M. Čech, 66. J. Čech – 47. a 89. Havel, 35. R. Hejda. Poločas: 4:1.
Pelhřimov: Mach - Hejda, Jírů, Podhráský - Goldman, Pavouk, Šoula, Dýnek, Havel, Kmoch - Dvořák.

OKŘÍŠKY - PACOV 2:4
Od začátku utkání byl Pacov lepší a do přestávky rozhodl utkání. V samém závěru zápasu domácí pouze po nedůslednosti hostující obrany upravili na konečných 2:4.

Góly Pacova: Pošusta, Svoboda, Toman, Moravec. Poločas: 0:4.
Pacov: Lapáček (41. Kalina) - Pošusta, Svoboda, T. Kuran (41. J. Kuran), Kokeš – Jakub Vlach, Toman, Moravec, Petr Vesecký (58. Kostroun) - Bártů, Jíša (41. Jan Vlach).

TŘEBÍČ B - PELHŘIMOV 4:4
Pelhřimovským mladíkům se dařilo jen v první půli. Plášilův gól vzápětí srovnal Čech. Potom ještě skórovali Norek a Sládok. Kontaktní branku vstřelil domácí Venhoda. Naštěstí důraznou hrou dosáhl čtvrtého gólu opět Plášil. Ve druhé polovině se
vyznamenal Cirhan chycenou penaltou, Kolman a Florián však byli úspěšní. V 73. minutě měl šanci rozhodnout Šťastný, nastřelil však břevno a dorážku poslal mimo.

Góly: 3. M. Čech, 20. Venhoda, 60. Kolman, 71. Florián - 2. a 33. Plášil, 12. Norek, 17. Sládok. Poločas: 1:4
Pelhřimov: Cirhan - Bohuslavický, Šereda, Kratochvíl, Starý (70.Dvořák) - Papež, Šťastný, Klofáč, Plášil - Norek, Sládok.

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 12 500 Kč Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů Obsluha strojů na zpracování kovu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč, mzda max. 13500 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Požadujeme: Čistý trestní rejstřík!, Osobní návštěva možná každé pondělí od 15:00 do 16:00 hodin po předchozí telefonické domluvě.. Pracoviště: Building company s.r.o. - pracoviště žirovnice, Žižkova, č.p. 771, 394 68 Žirovnice. Informace: Valeriy Vornyk, +420 775 998 990. Výroba - Výroba Obsluha strojů 19 000 Kč Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování Balič - strojník balicího, etiketovacího stroje. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Hledáme šikovné a ochotné zaměstnance do pracovního teamu na obsluhu balící linky. Zajistíme dostatečné zaučení a příjemný kolektiv.. Pracoviště: Produktion sito s.r.o., 393 01 Pelhřimov. Informace: Zdeňka Jůzlová, +420 565 652 202. Zdravotnictví - Zdravotnictví Lékař 23 460 Kč Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) lékař, -ka bez atestace. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23460 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: odborná způsobilost v oboru všeobecné lékařství, specializovaná způsobilost výhodou, nabízíme podporu celoživotního vzdělávání,odpovídající ohodnocení, práci v akreditované nemocnici, možnost získání městského bytu. Pracoviště: Nemocnice pelhřimov, příspěvková organizace, Slovanského bratrství, č.p. 710, 393 01 Pelhřimov. Informace: Vladislava Nováčková, +420 565 355 122. Výroba - Výroba Strojírenští kovodělníci 16 600 Kč Strojírenští kovodělníci Operátor výroby tepelného zpracování. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16600 kč, mzda max. 18670 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Kalení výrobků v kalící peci., , NUTNÝ TELEFONICKÝ NEBO E-MAIL KONTAKT PŘEDEM!, , Kontaktní osoba: Holan Jiří-vedoucí závodu, tel.: 724766203, e-mail: holan@dup.cz. Pracoviště: Dup - družstvo pelhřimov - pracoviště, 394 04 Nový Rychnov. Informace: Jaroslava Dvořáková, +420 728 605 598.

Jiří Šťastný (vlevo) se na turnaji v Srbsku dostal do semifinále.

Ze Srbska vezli bronzové medaile Šťastný a Hronová

překvapení. V posledním podzimním kole fotbalisté Jiřic zdolali Červenou Řečici. Hosté v důsledku tohoto výsledku přišli o první příčku v tabulce Poutník ligy.

Podzimní finiš posunul na špici Lukavec

Házenkářky braly na domácím turnaji sedmou příčku

Žirovnice – Třídenní turnaj mladších žákyň vyhrály házenkářky z Milevska. O jejich prvenství rozhodl výsledek vzájemného zápasu s Tachovem, nad nímž zvítězily 6:5. Oba týmy nasbíraly po 13 bodech, přičemž Milevsko v průběhu turnaje ztratilo body remízou 12:12 se Strakonicemi a porážkou 8:9 s havlíčkobrodskou Jiskrou.

Spartak si to udělal těžké

Pelhřimov – Zahrávali si, ale nelehkou situaci ustáli. Florbalisté Pelhřimova porazili v Národní lize Wizards Praha, navzdory tomu, že v polovině utkání s ním 4:2 prohrávali.

Nováčci uspěli, taekwondisté od Lacka dominovali v Praze

Praha, Pelhřimov – Taekwondisté pelhřimovského klubu TKD Lacek se stali vítězi šestnáctého ročníku Prague Open, který se už pošesté konal pod názvem Korean Ambassadors Cup.