Do karet jim nahrál výsledek ze Žirova. Střepina se totiž bez branek rozešla s Velkou Chyškou. První výhry v soutěži se dočkaly Hněvkovice, kterým tři body v sousedském derby s Komorovicemi zajistil střelec čtyř branek Zadek. Nečakala se ani remíza Obrataně v Počátkách. Tu zařídil minutu před koncem Jiří Vaněk z penalty.

N. RYCHNOV B – KÁMEN 2:5

Ve vyrovnaném utkání si hosté pojistili výhru již v první půlhodině. Po třech rychlých gólech se sice domácí tým herně zvedl, ale ani tlak, který vyvíjel v druhé půli na soupeře, na konečném výsledku nic nezměnil.
Góly: 40. Nepraš (PK), 56. Červenka – 8. Pučálek, 20. a 58. Dobeš, 28. a 48. Pošusta. Rozhodčí: Pánek. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Poločas: 1:3. (nš)

ŽIROV B – V. CHYŠKA 0:0

Ve vyrovnaném utkání měli chvílemi navrch domácí. Konečná remíza však byla zaslouženým výsledkem pro oba týmy. Střeleckých příležitostí bylo minimum, navíc ani jeden ze soků v koncovce neoslnil.
Rozhodčí: Šuranský. ŽK: 0:0. Diváci: 13. Poločas: 0:0. (hrd)

KOMOROVICE – HNĚVKOVICE 3:4

Tradiční derby přineslo vyrovnaný boj. Veselejší byli nakonec hosté, jimž výhru zasloužil autor čtyř branek Zadek.
Góly: 54. a 86. Čech (druhý z PK), 70. Tošer – 38., 62., 73. a 82. Zadek. Rozhodčí: Tomovič. ŽK: Bez karet. Diváci: 20. Poločas: 0:1. (ryš)

PLAČKOV B – ČASTROV 3:2

Zápas měli pod kontrolou domácí, kteří soupeře z Častrova celé utkání přehrávali. Z mnoha gólových příležitostí se trefili třikrát, i to jim však stačilo k vítězství.
Góly: 8. T. Prokop, 18. T. Vrána (PK), 84. Kalný – 43. a 55. Buzek. Rozhodčí: Cvrček. ŽK: 2:1. Diváci: 20. Poločas: 2:1. (pl)

POČÁTKY B – OBRATAŇ B 2:2

Vyrovnaný zápas, který nenabídl mnoho gólových šancí, skončil zaslouženou remízou. Oba týmy předvedly průměrný výkon bez velkého herního zápalu. Zápas začala a zakončila penalta.
Góly: 4. Marek Smejkal (PK), 59. Nováček – 21. Ješátko, 89. Vaněk (PK). Rozhodčí: Jůn. ŽK: 3:0. Diváci: 30. Poločas: 1:1. (krl)