N. RYCHNOV B – ŽIROV B 2:2

Celkově vyrovnané utkání, přineslo několik výsledkových zvratů. Nakonec se body dělily, když v poslední minutě hostující Kudrna zakončoval do prázdné branky po předcházejícím faulu domácích.
Góly: 51. Římal, 65. Březina - 50. Brtna, 90. Kudrna. Rozhodčí: Nacházel. ŽK: 1:1. Diváci: 20. Poločas: 0:0. (nš)

POČÁTKY B – PLAČKOV B 3:1

I když byl stav po většinu hrací doby nerozhodný, domácí tým měl po celý zápas mírnou převahu. To se mu vyplatilo, poslední desetiminutovka mu přinesla vítězství. Dvěma góly se o něj zasloužil Nováček.
Góly: 19., 79. a 88. Nováček – 37. Huml. Rozhodčí: Jirsa. ŽK: 0:3. Diváci: 30. Poločas: 1:1. (krl)

OBRATAŇ B – KOMOROVICE 7:5

Domácí tým měl během utkání převahu, kterou dokázal vyjádřit střelecky. Velký počet proměněných gólových příležitostí na obou stranách vedl zpočátku k remíze, ke konci utkání však hostům došly síly a Obrataň bodový zisk znásobila.
Góly: 15. a 37. L. Vlach, 55. a 80. Rybčák, 20. Markvart, 35. Tábora, 75. Pešek – 10. a 18. Šeda, 44. a 58. Kučírek, 45. Černý. Rozhodčí: Pekař. ŽK: 0:2. Diváci: 55. Poločas: 4:4. (vej)

ČASTROV – HNĚVKOVICE 2:0

Častrov předvedl v domácím zápase s Hněvkovicemi kvalitní výkon. Hosté přijeli jen v jedenácti a jelikož se jeden z nich v první půli zranil, dohrávali jen v deseti. Možná právě díky tomu nakonec odjížděli bez bodu.
Góly: 60. a 65. Lepeška (první PK). Rozhodčí: Pánek. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Poločas: 0:0. (bor)

KÁMEN – VELKÁ CHYŠKA 3:3

ve vyrovnaném zápase si Kámen vytvořil do poločasu dvě slibné příležitosti, jenže jimi pohrdl. Po přestávce se mu dvakrát povedlo utéci na rozdíl dvou branek, ale ani to na vítězství nestačilo. V 76. minutě snížil Mařinec a v nastavení pak zachránil Velké Chyšce remízu Drs.
Góly: 53. Pučálek, 56. Kožera, 75. Pošusta – 72. Holejšovský, 76. Moravec, 90. Drs. Rozhodčí: Šefčík. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas: 0:0. (dvo)