ŽIROV B – N. RYCHNOV B 0:3

Domácí ztratili body díky neúplnosti kádru, protože pendlové z A týmu bojovali v Pacově. Rychnovští byli lepší a zaslouženě zvítězili.
Góly: 12. L. Mareš, 47. L. Císař, 60. P. Hečska. Rozhodčí: Šefčík. Diváci: 50. Poločas: 0:2. (hru)

KOMOROVICE – OBRATAŇ B 3:3

Hosté začali lépe a po několika vydařených akcích vedli zaslouženě 1:3. Po obrátce domácí zabrali a i zásluhou proměněné penalty po faulu gólmana vyrovnali na konečných 3:3.

Góly: 31. a 65. T. Černý (druhý PK), 47. Šeda – 5. J. Přibyl, 22. Kučera, 37. Rybčák. Rozhodčí: Ryšánek (delegovaný rozhodčí Tomovič nepřijel). Diváci: 30. Poločas: 1:3.   (ryš)

PLAČKOV B – POČÁTKY B 3:1

Vedení se ujala záloha Počátek, když se v 54. minutě prosadil Smejkal. Domácí nesložili zbraně, vyrovnali a posléze i v nastavení přidali šťastně ještě dvě branky.

Góly: 59. Vašák, 90. (+2) Slavík, 90. (+4) Kaloun – 54. Smejkal. Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 2:5. ČK: 1:0 (75. Vašák). Diváci: 30. Poločas: 0:0. (pal)

VELKÁ CHYŠKA – KÁMEN 4:1

Souboj o samou špici tabulky přinesl body Velké Chyšce. Zápas byl dlouho vyrovnaný, hosté se o lepší výsledek připravili zbytečnými červenými kartami v závěru.

Góly: 22. a 81. R. Kuzdas, 79. F. Kuzdas, 83. L. Mařinec – 90. (+2) Pošusta. Rozhodčí: Nechvátal. ČK: 0:2 (67. Másilko, 68. J. Dvořák). Diváci: 40. Poločas: 1:0. (nec)

HNĚVKOVICE – ČASTROV 3:0

Domácí se strachovali o vítězství až do vstřelení druhé branky, poté Častrovští rezignovali.

Góly: 35. a 73. Dzarmuraf, 78. Jirák. Rozhodčí: Jonáš. ŽK: 2:2. Poločas: 1:0. (el)