ŽIROV B – KOMOROVICE 3:1

Komorovičtí se ujali vedení ve 22. minutě, na což ale Žirov odpověděl dvěma slepenými góly Brtny. Tečku za utkáním udělal dvacet minut před koncem Nacházel.

Góly: 27. a 43. Brtna, 67. Nacházel – 22. Koubek. Rozhodčí: Nechvátal. Diváci: 20. Poločas: 2:1. (har)

V. CHYŠKA – PLAČKOV B 6:1

Domácí podali solidní výkon. Dali sedm branek, ale zvítězili 6:1. Plačkov se herně držel poločas, ve druhém už odpadl.

Góly: 35., 40. a 41. L. Mařinec, 43. a 55. R. Kuzdas, 65. Rathouský – 38. vlastní. Rozhodčí: Pekař. Diváci: 30. Poločas: 4:1.   (nec)

KÁMEN – OBRATAŇ B 3:2

Sousedské derby přineslo kvalitní a vyrovnaný boj. Domácí sice působili útočnějším dojmem, ale Obrataň dobře bránila. Rozhodlo se až ve druhé minutě nastavení, která přinesla gólovou radost do tábora fotbalistů Kámena.

Góly: J. Dvořák 2, Pošusta – J. Přibyl, R. Přibyl. Rozhodčí: pešek. Bez karet. Diváci: 40. Poločas: 1:2. (jdř)

ČASTROV – POČÁTKY B 3:3

Domácí vedli zaslouženě 3:1, ale během dvou minut bylo vyrovnáno po střelách Plášila. Vzhledem k tomu, že se hosté ve druhém poločase zlepšili, je dělba bodů vcelku spravedlivá.

Góly: 6. Marek, 43. Buzek, 46. Kubíska – 36., 66. a 68. Plášil. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 1:0. Diváci: 30. Poločas: 2:1. (čs)

HNĚVKOVICE – N. RYCHNOV B 3:1

Nový Rychnov měl sice více ze hry, ale branky stříleli domácí. Výsledek je přesto pro hosty lichotivý, neboť Hněvkovice nastřelily dvě tyče a břevno.

Góly: 3. Brázda, 80. Dzhamuraf, 87. Jirák - 70. Mugrauer . Rozhodčí: Šefčík. ŽK: 2:2. Diváci: 20. Poločas: 1:0. (el)

1. Kámen 10 8 1 1 45:19 25
2. V. Chyška 10 7 2 1 30:10 23
3. Žirov B 10 5 5 0 28:15 20
4. Obrataň B 10 4 2 4 23:32 14
5. Plačkov B 10 4 1 5 22:28 13
6. Počátky B 10 3 3 4 24:28 12
7. Hněvkovice 10 3 2 5 17:21 11
8. N. Rychnov B 10 3 1 6 18:26 10