VI. třída - Kámen překonal obranu soupeře hned desetkrát

PELHŘIMOVSKO - Ve znamení vysokých výher se neslo 13. kolo fotbalové IV. třídy. Kámen vyprovodil rezervu Horní Cerekve debaklem 10:0, Poslední Želiv B dostal vČastrově sedmičku. Střelci se činili i vostatních utkáních. Žirov veze body zObrataně po výhře 6:1, o pět branek vyhrály i vedoucí Košetice.

7.5.2007

Ilustrační fotoFoto: Archiv HD

Počátky B – Komorovice 1:1

Vklidné atmosféře zápasu, vněmž nepadla jediná karta, předvedly oba týmy vyrovnaný výkon. Druhá polovina utkání byla sice vedena spíše pod taktovkou domácích, remíza je však zasloužená pro obě družstva.

Góly: 53. Král – 61. Černý. Rozhodčí: Chodúr. ŽK: 0:0. Diváci: 30. Poločas: 0:0. (pkr)

Obrataň B – Žirov B 1:6

Hosté byli fotbalovější, prakticky celé utkání měli převahu. Čtyřmi góly se blýskl Morava. Domácí korigovali až za stavu 0:6.

Góly: 80. Novotný – 25., 36., 40. a 60. Morava, 66. Tomšů, 70. Nacházel. Rozhodčí: Šefčík. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 0:2. (vej)

Košetice B – Hněvkovice 5:0

Domácí drželi opratě utkání jasně ve svých rukou, byli celé utkání lepší a zaslouženě zvítězili. Hosté však dlouho dokázali držet jen jednobrankové manko ve skore.

Góly: 72. a 85. Tomovič, 8. Vodrážka, 49. Štyx, 83. Dvořák (PK). Rozhodčí: Jonáš. ŽK: 1:0. ČK: 0:1 (83. Podoba). Diváci: 30. Poločas: 1:0. (šx)

Kámen – H. Cerekev B 10:0

Kámen byl lepší ve všech směrech, se soupeřem si doslova pohrával. Jeho převahu umocnil fakt, že hosté od stavu 3:0 hráli jen vdeseti.

Góly: 18., 43. a 80. Pošusta, 35. a 55. Dobeš, 75. a 83. Přibyl, 5. J. Dvořák, 70. Z. Dvořák, 88. (PK) Nekola. Rozhodčí: Pekař. Bez karet. Diváků: 30. Poločas: 4:0. (jod)

Častrov – Želiv B 7:0

Jednoznačná převaha domácího týmu byla patrná vobou polovinách utkání.

Góly: Buzek, Málek, Válek, Másilko, Lepeška, Bečka, Drbal. Rozhodčí: Hošo. ŽK: 0:1. Diváci: 20. Poločas: 3:0. (bč)

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 15 000 Kč Svářeči Zámečník - Svářeč. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Euro masiv s.r.o., Řemenovská, č.p. 1999, 393 01 Pelhřimov. Informace: Jaroslav Vichr, +420 565 333 900. Výroba - Výroba Montážní dělník 13 000 Kč Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů Montážní dělník, -ice. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 12. Poznámka: NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT! , NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ!. Pracoviště: Lvv holding s.r.o. - pracoviště pelhřimov, K Silu, č.p. 2179, 393 01 Pelhřimov. Informace: Viacheslav Ledovyi, +420 608 816 816. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B 21 000 Kč Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) Řidič. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Noční provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: denní rozvoz výrobků po regionu, komunikace s odbytem a koncovým příjemcem, zajišťování jednoduché administrativy, jízda na stále stejné lince., , Požadavky: spolehlivost a pečlivost, komunikativnost, všímavost, trestní bezúhonnost., , Nabízíme: zajímavé ohodnocení, stabilní práci u silné rodinné firmy, podporu v odbornosti, možnost kariérního růstu, slušné a férové jednání, širokou škálu firemních benefitů, zaměstnanecký klub Moje Adélka., , NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM !. Pracoviště: Adélka a.s., U Pekárny, č.p. 849, 393 01 Pelhřimov. Informace: Jan Heřmánek, +420 773 788 834. Výroba - Výroba Elektromechanik elektrických zařízení 25 000 Kč Provozní elektromechanici Směnový údržbář - elektrikář - slaboproud pro údržbu CNC. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení na dobu NEURČITOU!, Náborový příspěvek 12.000,- Kč/rok.. Pracoviště: Dh dekor spol. s r.o., Lnářská, č.p. 1602, 396 01 Humpolec. Informace: Ladislav Vítek, +420 565 504 246.

Už dvakrát zakopli fotbalisté Počátek, ale v Žirově další bodovou ztrátu nedopustili. Body odvezli po výsledku 1:2.

Horní Ves narazila v Hořepníku

Pelhřimovské kuželkářky tvrdě udeřily ve střední části

Na rybník vyplují dračí lodě

Horní Cerekev – Na výjimečnou podívanou se opět připravuje Horní Cerekev. V sobotu 22. září se zde uskuteční další ročník závodů dračích lodí, který se v krátké historii stal unikátním nejen v regionu. Třetího ročníku závodů Půlnoční drak se zúčastní bezmála čtyřicet dvacetičlenných posádek.

-

Start sezony nenabídl euforii, ale solidní míru naděje

Pelhřimov – Dvě úvodní kapitoly má za sebou II. liga hokejistů. Do značné míry přebudovaný tým Pelhřimova v nich obstál. Navzdory tomu, že měl velmi těžké vylosování.

Národní házenkáři Jiskry našli formu, přehráli i Ostopovice

Humpolec – Stoupání tabulkou pokračuje, národní házenkáři humpolecké Jiskry vyhráli třetí zápas v řadě a ve II. lize už jsou v lepší polovině.