HOŘEPNÍK – ŽELIV 3:3

Hořepnickým nestačilo ani dvoubrankové poločasové vedení k tomu, aby utkání dovedli do vítězného konce. Hosté se po přestávce rapidně zlepšili a zaslouženě vybojovali bod.

Góly: 45. a 63. P. Dlouhý, 8. L. Dalík – 49. Pudil, 52. Dolejš, 75. J. Radil. Rozhodčí: Matušík. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 2:0. Hořepník: A. Dlouhý – Popelka, M. Joneš, Jelínek, Petrák, P. Dlouhý, T. Dlouhý, V. Dalík, Folk, L. Dalík, O. Zenáhlík (46. Kos). Želiv: Špinar – Jůzl, Pudil, Jiří Zour, Svoboda, Jan Zour, Novák, L. Radil, Kratochvíl (46. Bloudek), J. Radil, Dolejš.     (dlh)

SPEŘICE B – LUKAVEC B 2:0

V utkání solidní úrovně se domácí ujali vedení ve 24. minutě podařenou střelou Kostřici. Deset minut před koncem první půle oslabil hosty Prokop, červenou kartu vyděl úplně zbytečně. Po obrátce toho Speřice využily a zásluhou Turka výhru pečetily.

Góly: 24. Kostřica, 75. Turek. Rozhodčí: Pánek. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (36. Prokop). Diváci: 30. Poločas: 1:0. Speřice B: L. Vávra – Havel, Rokovský, Kostřica, Turek, Marek, M. Čeleda (60. Marinjak), Prajsler, Kořínek, Brzoň (72. Moravec), R. Čeleda (46. Pavelec). Lukavec B: Jelínek – M. Mišoň, Slabý, Kott, Prokop, Kocour (15. Růžek), P. Mišoň, Buchar, Čáp, Dvořák, Šimek.   (obo)

MARATON – AFK PELHŘIMOV 4:5

Ačkoliv domácí vedli dvakrát v zápase o dvě branky a hlavně v prvním poločase byli lepším týmem, nedokázali svůj náskok udržet a nakonec nezískali ani bod. Hostům se povedlo vynucené střídání, když do brány šel Kletečka z pole a Vítů stihl nahrát na branku a sám potom rozhodl pět minut před koncem.

Góly: 5. a 34. Leligdon (druhý PK), 45. M. Heřmánek, 60. Švec - 37. Horký, 43. P. Novotný, 71. Havel, 73. Vacek, 86. Vítů. Rozhodčí: Stára. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 3:2. Maraton: M. Novotný – P. Heřmánek, Hunal (71. Matěj), M. Heřmánek, Vaněček, Petr Čára (60. Pavel Čára), M. Vacek, Švec, Bednařík (46. Mareš), Leligdon, Musil. AFK Pelhřimov: Adam (46. Vítů) – Sláma, Havel, Lapáček (77. Pacner), Nacházel, Samec, Kletečka, L. Vacek, P. Novotný, Chumchal, M. Horký. (ne, jdv)

PETROVICE – JIŘICE B 4:0

Domácí v derby Humpolecka podali jednoznačně lepší výkon a došli si v klidu pro tři body. V dresu Petrovic se blýskl dvěma brankami Kostka.

Góly: 55. a 80. Kostka (první PK), 51. Čekan, 68. Folejtar. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Petrovice: Dygrýn – Krejčí, Štos, Pfau, Kočička, Voungh Thanh, Zach, Kostka, Kraus, Čekan, Folejtar. Jiřice B: Jůzl – Langr, Rohovec, L. Svoboda, David, J. Svoboda, Sadský, Pavlík, Burda, Příhoda, Večeřa. (lou)

KOŠETICE B – N. CEREKEV 1:1

V prvním poločase toho moc fotbalového k vidění nebylo. Po obrátce se vedení ujala Cerekev, ale domácí béčko stihlo vyrovnat, tudíž dělba bodů byla zasloužená.

Góly: 78. Šáda – 66. L. Sůva. Rozhodčí: Jůn. ŽK: 3:3. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Košetice B: Kos – P. Klapka, Bejček, Dufek, Přibyl, Štyx, T. Klapka, Doležal, Pospíchal (46. Mudra), Šáda, L. Lhota. Nová Cerekev: Vlach – Amcha, Pavlík, Tyráček, Opic, Dvořák, K. Zíka, P. Zíka, Rajčan (46. P. Sůva), Maška, L. Sůva. (šx)

MNICH – VYSKYTNÁ nedohráno

Do Mnichu nepřijel delegovaný rozhodčí, takže utkání začalo se zpožděním, když se čekalo na náhradního arbitra. Dostavil se sudí Cvrček, ale ten utkání v 77. minutě za stavu 1:3 ukončil. Stalo se tak poté, co vyloučil domácího kapitána Marka Dufka, který na něj následně plivl. Zápas bude mít dohru na schůzi okresního fotbalového svazu, v tabulce zatím není započten žádný výsledek. (va)

NAČERADEC – PLAČKOV 3:1

V nervózním utkání využili domácí dvou vyloučených hráčů na straně Plačkova a zaslouženě zvítězili o dvě branky. Hostům se podařilo korigovat střelou Vaňouse ze 79. minuty.

Góly: 20. R. Vítek, 70. Rambousek, 88. Pavelka – 79. Vaňous. Rozhodčí: Řezníček. ŽK: 2:2. ČK: 0:2 (65. Krejčí, 70. Němec). Diváci: 60. Poločas: 1:0. Načeradec: Špaček – L. Vítek, Jelínek, M. Bednář, Z. Bednář, Soukup (77. Brázda), Dudek, R. Vítek, Kaltounek, Pavelka, Rambousek. Plačkov: Němec – Kotlík, Voda, Šimánek, Krejčí, Jaroš, Vrána, Kubů, Kotl, Vaňous, Duba. (ohá)