TIS – POČÁTKY 1:2
Krize podzimního lídra pokračuje, Tis není schopnývstřelit branku. Do přestávky byli domácí dvakrát blízko gólu, ale do černého se trefil z dvaceti metrů parádní střelou pouze hostující Smejkal.
I po přestávce začali domácí náporem, jejich trvalý tlak zúročil až po hodině hry Pipek dobře mířenou střelou a srovnal na 1:1. Nemohoucnost domácích střelců však potrestaly Počátky ještě jednou, vydařeným brejkem přiřknul výhru hostům opět Smejkal.
Góly: 60. Pipek – 18. a 62. Smejkal. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Tis: Beděra – Mar. Kozlík, P. Benák (68. Novotný), Polák, Rosecký – J. Benák, Mil. Kozlík, Pipek, Šoupal (72. Miřátský) – Zezulák, Nechvátal.

HUMPOLEC B – G. JENÍKOV 6:1
Pro hosty byl úvod zápasu hodně nešťastný. Ve 4. minutě centr z rohového kopu propadl rukama gólmanu Krajíčkovi, který nejen inkasoval, ale zároveň se zranil. Humpolec to nastartovalo k dobrému výkonu a opařené hosty kombinací zcela přehrával. Poločasové vedení o čtyři branky bylo více než zasloužené.
Po přestávce už se jen dohrávalo, domácí měli zápas pod kontrolou. Za zmínku stojí pěkná střela Lepešky z trestného kopu, která v 65. minutě uzavřela gólový účet zápasu.
Góly: 4. a 46. Holoubek, 38. a 41. Kameš, 25. Pacek, 65. Lepeška - 63. Kubeš. Rozhodčí: Čech. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 4:0. G. Jeníkov: S. Krajíček (10. Forejt) – Vrdský, Žaloudek, Kaňkovský, Tuček, R. Krajíček, Piskač, Koten, Fendrych, Hortenský, Šindelář (65. Kubeš).

ČERNOVICE – DL. VES 0:0
Utkání s minimem šancí vyústilo ke spravedlivé remíze. Za zmínku stojí standardní situace domácích, kdy střelu Ševčíka vykopával hráč hostí z brankové čáry. Na druhé straně v 80. minutě trestný kop Dlouhé Vsi bravurně zlikvidoval Janák.
Rozhodčí: Janíček. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Dlouhá Ves: Rýdl – Pabousek, Polák, Kunášek, Höfer, Šimon, Kaplan, Henzl, Lukačina, Pospíchal, Sedlák.

POHLED – ŠTOKY 2:2
Vzruch v zápase přinesla až 22. mintuta, kdy M. Bulant posadil rohový kop přímo na hlavu nehlídaného Bubna a hosté vedli 0:1. Po necelé hodině hry srovnal z protiútoku Fišer. Buben sice dostal Štoky znovu do vedení, ale tři minuty před koncem však z penalty Janďourek zachránil Pohledu alespoň bod.
Góly: 22. a 78. Buben – 55. Fišer, 87. Janďourek (PK). Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:1.ČK: 1:0 (Moučka). Diváci: 70. Poločas: 0:1. Pohled: Pokorný – Eis, Pospíchal, Siebenbürger, Říha – Doležal, Fišer, Šikner (56. Vácha ), Moučka - Janďourek, Baumruk. Štoky: Uhlíř – Körber, Kunc, M. Dáňa - Miksa Kubát, Havel, A. Dáňa, M. Bulant - Buben, Vodička (62. Karlík).

CHOTĚBOŘ B – ČEJOV 2:3

Hned v první a dvaadvacáté minutě vyrobila domácí obrana dvě minely a hosté zadarmo získali dvoubrankový náskok, do přestávky ze skrumáře Krulík snížil na 1:2.
Po pauze byla Chotěboř v tlaku, hosté tak začali hrát vše na vysokého Tomáše Moravce, Češík ho v 70. minutě neuhlídal čejovský útočník třetí brankou spoluhráče uklidnil. Odvářka v poslední minutě už jen kosmeticky upravil konečný výsledek.
Góly: 41. Krulík, 90. Odvářka - 1. a 70. T. Moravec, 21. Pecha. Rozhodčí: Carda. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (Krulík). Diváci: 80. Poločas: 1:2. Chotěboř B: R. Křivský – Palán (60. Šimoňák), Nejedlý, Češík (80. Málek) – Doležal, Křivohlavý (46. Odvářka), Krulík, Bílek – Andres, Langer.

LÍPA – VESELÝ ŽĎÁR 2:3
Hosté začali lépe a zaskočili favorita svojí bojovností, se kterou šli celé utkání za vítězstvím. Střelecký účet zápasu otevřel po půl hodině hry hostující Látera.
Po přestávce nastoupila Lípa plná odhodlání strhnout zápas na svou stranu, zbrzdila jí však vlastní branka Krpálka. Poté si domácí vytvořili velký tlak, který nakonec znamenal srovnání. Klíčový moment celého zápasu nastal v 60. minutě, kdy nedokázal Bouchner proměnit penaltu a o pár minut později rozhodl o výsledku po individuální akci Petr Kubát.
Góly: 47. a 54. Dolejší – 35. Látera, 46. vlastní, 70. Kubát. Rozhodčí: Juriga – Veselí, Smítko. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Lípa: Exner – V. Souček, Prokš, Krpálek, R. Souček – Bouda (55. Vácha), Kučírek, Zajíček, Dolejší (85. Kratochvíl) – Bouchner, Prostřední. V. Žďár: Josef Šimánek – Píbil, Jan Šimánek, Bohuslav, Dolejší – P. Kubát, Látera, M. Fišer, M. Kubát – Z. Fišer (63. Nový), Prchal (74. Šimek).