DLOUHÁ VES – HUMPOLEC B 3:0

Již do přestávky měli domácí převahu, gólové příležitosti Freudenreicha a Pospíchala zůstaly však nevyužity. Deset minut po pauze se konečně trefil obránce Krečman, který otevřel skóre. Domácí pak byli o hodně aktivnější. Humpolečtí se až do konce střetnutí většinou bránili, Dlouhá Ves se však střelecky prosadila až v samém závěru. Nejdříve střídající Pospíchal se po dvouminutovém pobytu na hřišti zapsal do střelecké listiny gólem na 2:0, konečný účet ještě podepsal Miroslav Henzl.

Góly: 55. Krečman, 82. Pavel Pospíchal, 88. M. Henzl. Rozhodčí: Šedivý. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (Metál). Diváci: 100. Poločas: 0:0. Humpolec B: Padrnos – Tesař, Metál, Janáček, Štěpán, Hájek, Vyhnálek, Alenka, Machyán, Skořepa, Časar.

POČÁTKY – ČERNOVICE 1:2

Utkání mnoho šancí nepřineslo, více by mu slušela remíza. Domácí dostal do vedení J. Smejkal, ale po půlhodině srovnal Chlpík. Konečný výsledek hodně poznamenala 44. minuta, kdy domácí J. Smejkal nedal penaltu. Ten měl na rozdíl od minulého zápasu v Humpolci tentokrát smůlu. V závěru totiž jeho střela nůžkami jen těsně minula branku. Hosté vytěžili z minima maximum, rozhodující gól vsítil v 69. minutě Ševčík.

Góly: 17. J. Smejkal – 27. Chlpík, 69. Ševčík. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 1:4. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Počátky: A. Soukup – Plíhal, Král, Kmoch, O. Plášil, Kopečný, Ištok, P. Soukup (88. M. Burza st.), Šatara, J. Smejkal, Vališ (64. M. Burza ml.). Černovice: Janák – Bíro, Paďourek, Pěnka, Paclík, Pravda (46. Novák), Chlpík, Ševčík (80. Kohout), Hadrava, Tille, Scheufler (90. Vránek). (krl)

ČEJOV – LÍPA 3:2

Čejov zaspal začátek, za což zaplatil v 16. minutě gólem. Pak ale přidal na tempu a ve 36. minutě po akci Hradeckého začal svůj střelecký koncert T. Moravec. Hosté sice při něm hráli podle ofenzivních not, ale kanonýr Čejova už v 51. minutě zkompletoval čistý hattrick. Útočná snaha týmu z Havlíčkobrodska byla korunována už jen gólem P. Boudy, který však jen zmírnil výši porážky.

Góly: 36., 44. a 51. T. Moravec – 16. a 72. P. Bouda. Rozhodčí: Janko. ŽK: 5:5. Diváci: 60. Poločas: 2:1. Čejov: Kubát – Šlechta, R. Moravec, Svoboda, I. Moravec (73. Urban), Čeleda, Čihák, Hradecký, Pecha, T. Moravec, Doležal. (dlž)

I. B třída, skupina B

KŘIŽANOV – N. RYCHNOV 3:2

Domácí se brzy ujali vedení, když se již ve 3. minutě přesně trefil Nobicht. Herní převahu potvrdili Křižanovští ve 41. minutě. Na 2:0 zvyšoval Aleš Burian. Ještě do přestávky ale hosté Hájkem korigovali na rozdíl jedné branky. Ve druhé pětačtyřicetiminutovce domácí nepochopitelně přestali hrát a trest na sebe nenechal dlouho čekat. V 79. minutě vyrovnal hostující Parkan. Všechny body nakonec Křižanovu přinesla šťastná branka v závěru. V 88. minutě se k odražené střele ze skrumáže dostal střídající Boček a gólman Holan neměl šanci. Nový Rychnov musí nezvládnutý závěr vzhledem k sestupovému ohrožení hodně mrzet.

Góly: 3. Nobicht, 41. A. Burian, 88. Boček – 44. Hájek, 79. Parkan. Rozhodčí: Mach. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas: 2:1. Nový Rychnov: Holan – Parkan, Chalupa (87. Cirhan), Martínek, T. Loskot (64. Mugrauer), Koubek, Růžek, O. Loskot, Hájek (61. Borysyuk), Zeman, Norek. (tr)