POČÁTKY – POHLED 0:2

Zdecimovaná sestava domácích, kteří nastoupili bez šesti hráčů základu a navíc dohrávali se dvěma zraněnými, si prohrála zápas v úvodu. Už v 9. minutě se individuální akcí prosadil Moučka. Kuriozní byla branka na 2:0. Sobotka z trestného kopu trefil záda spoluhráče, míč změnil směr, takže byl gólman A. Soukup bez šance.

Góly: 9. Moučka, 37. Sobotka. Rozhodčí: M. Nenadál. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 0:2. Počátky: A. Soukup – Plíhal, M. Burza ml., Kmoch, P. Soukup (27. M. Tesař), Kopečný, Král, Vlček, Valeš, J. Smejkal, M. Burza st. (krl)

TIS – ČERNOVICE 1:0

Již ve 4. minutě se ve skrumáži nejlépe zorientovala brodská posila domácích Nechvátal, ale to bylo ze strany favorita všechno. Hosté urputně bojovali, výkon domácích však pomalu klesal, z jejich strany to bylo nejslabší utkání jara. Proto se hrála většinou jenom oboustranná nakopávaná takřka bez gólových příležitostí. Při závěrečném náporu hostů se v poslední minutě dostal do brejku kanonýr Nechvátal, tentokráte však souboj s gólmanem prohrál.

Góly: 4. Nechvátal. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 1:4. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Černovice: Janák – Paďourek, Novák, Pěnka, Studený, Tikal, Pravda, Ševčík, Paclík, Tille, Scheufler. (hb)

ČEJOV – KOSTELEC 2:1

První poločas přinesl vyrovnaný boj, míč se pohyboval hlavně v oblasti středového kruhu. Přesto padly dvě branky. První slavili hosté, když se po závaru před Veselého svatyní prosadil ranou z malého vápna Smejkal. Domácí zvýšili aktivitu a dočkali se po půlhodině hry. Na centr při rohovém kopu si naběhl Pecha a po jeho hlavičce lovil brankář Kostelce míč ze sítě. Po přestávce se snažili strhnout vítězství na svou stranu spíše hosté, ale nebyli úspěšní. Nakonec zaplakali nad výsledkem, protože alespoň bod za remízu jim sebral tradiční čejovský střelec T. Moravec.

Góly: 30. Pecha, 71. T. Moravec - 18. Smejkal. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Čejov: Veselý – Šlechta (75. Doležal), R. Moravec, Svoboda, I. Moravec, Hoke, Čihák, B. Kubát, Pecha, T. Moravec, Hradecký. (dol)

BATELOV – HUMPOLEC B 1:0

První šance domácích skončila po střele Zbyňka Koreše na tyči. Po přestávce Humpolečtí oplatili břevnem. Zbytek utkání se nesl v nervozitě, zvláště když byl těsně před koncem po střetu s domácím Tomášem Korešem vyloučen hostující brankář. Zákrok byl mimo pokutové území, takže se kopal jen přímý kop. Jelikož hosté neměli už možnost střídání, musel se do brány postavit Lepeška a domácí ze standardky vstřelili vítězný gól.

Gól: 90. Musil. Rozhodčí: Pekárek. ŽK: 2.0. ČK: 1:0. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Humpolec B: J. Novák – Tesař, Kopic (72. Keller), Machyán, Lepeška, Hájek (70. D. Novák), Kubíček, Alenka, Skořepa, Holoubek, Štěpán (58. Časar). (vb)

I. B třída, skupina B
LUKA – NOVÝ RYCHNOV 5:1

Do 35. minuty oba týmy spíše bojovaly, než hrály fotbal. Domácí byli v křeči, nedokázali se dostat do tempa. Krátce před přestávkou se ale prosadili. Po trestném kopu Trombelliho skóroval Duba. Hned v zápětí Merhaut zatáhl balon, na velkém vápně našel Vyskočila, který neváhal, a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. V druhém poločase Urban tvrdou střižnou střelou dosáhl třetí branky domácích. Zbytek zápasu si do svých rukou vzal Trombelli. V 65. minutě z pokutového kopu a nádherným sólem přes celé hřiště v minutě 75. zvýšil na 5:0. Hosté korigovali až v nastaveném čase, kdy se krásnou střelou prosadil Borysyuk.

Góly: 65. (PK) a 75. Trombelli, 35. Duba, 37. Vyskočil, 50. Urban – 90. Borysyuk. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 4:2. Diváci: 130. Poločas: 2:0. N. Rychnov: Holan – Parkan, Chalupa (46. Růžek), Martínek, Švec, Koubek, Norek, O. Loskot (58. Borysyuk), Hájek, Zeman, T. Loskot. (vb)