POČÁTKY - LÍPA 1:1

Prvních třicet minut hráli domácí lépe, ale nastřelili pouze břevno. Poté se hra vyrovnala a Lípa vstřelila branku zásluhou Prostředního. V druhé půli měly Počátky mírně navrch, Jiří Smejkal vyrovnal pohlednou brankou z přímého kopu.

Góly: 71. J. Smejkal – 38. Prostřední. Rozhodčí: Miloslav Krejčí. ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (80. D. Dedera). Diváci: 90. Poločas: 0:1. Počátky: A. Soukup – L. Plášil, M. Smejkal, Kmoch, P. Soukup (72. Milan Bursa mladší), Kopečný (87. Štok), D. Dedera, Vlček, T. Dedera, J. Smejkal, Král. (krl)

G. JENÍKOV – ČEJOV 1:1

Do přestávky měli domácí jasně navrch, stálou převahu však vyjádřili pouze jednou brankou, když se trefil Fendrych. Další šance Hortenský a Fendrych promarnili. Po změně stran se hosté herně zlepšili, v poli vyrovnali hru a když se již zdálo, že odjedou s prázdnou, v nastaveném čase udeřili. Jeníkovští nezvádli standardní situaci, nepokryli nebezpečného střelce T. Moravce a bylo srovnáno 1:1. Jeníkov již podruhé přišel o plný bodový zisk v posledních sekundách zápasu.

Góly: 25. Fendrych – 90. T. Moravec. Rozhodčí: Čech. ŽK: 0:3. Diváci: 140. Poločas: 1:0. Čejov: Kubát – Šlechta, Babinec, Svoboda, I. Moravec, Hoke, Čihák, B. Kubát, Pecha, T. Moravec, Hradecký (70. Doležal). (ham)

ČERNOVICE – HUMPOLEC B 3:1

Zprvu hráli prim hosté posílení o Hájka a Holoubka z lavičky áčka. Pak bylo k vidění bojovné a vyrovnané utkání. O výhře domácích rozhodly dva proměněné pokutové kopy za fauly na dravé útočníky. Vítězství pojistil v 87. minutě střídající Pravda. Oporami vítězů byli Chlpík a Ševčík.

Góly: 20. (PK) Hadrava, 38. (PK) Scheufler, 87. Pravda – 85. Vyhnálek. Rozhodčí: Obršlík. ŽK: 1:5. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Černovice: Vošahlík – Bíro, Kohout (65. Vránek), Novák, Studený (46. Pravda), Němec, Chlpík (83. Hlásek), Ševčík, Hadrava, Tille, Scheufler. Humpolec B: Beránek – Tesař, Metál, Machyán, Trtík, Hájek, Bláha (80. Vyhnálek), Alenka, Skořepa, Holoubek, Časar. (aln)

I. B třída, skupina B

BUDIŠOV - N. RYCHNOV 4:1
Už od začátku byli domácí jasně lepší. Po několika šancích se ujal přímý kop Nováčka. Hned po změně stran zvýšil po rohu hlavou Kašpar a o čtyři minuty později si Holana z přímého kopu vychutnal tentokrát Švec. Hostům se podařilo snížit po ojedinělém brejku. Střídající Borysyuk doklepával v 74. minutě do prázdné branky. Jenomže minutu na to utekl hostujícím obráncům Dostál a zpečetil budišovské vítězství.

Góly: 26. Nováček, 47. Kašpar, 51. Švec, 75. Dostál - 74. Borysyuk. Rozhodčí: Servít. ŽK: 1:4. Diváci: 140. Poločas: 1:0. N. Rychnov: Holan - Parkan, Nepraš, T. Loskot, Švec, Koubek, Růžek, O. Loskot (46. Borysyuk), Hájek (60. Cirhan), Zeman, Mugrauer. (tr)