LEDEČ – PŘIBYSLAV 0:2
Ve šlágru kola se již v 8. minutě ujali vedení hosté po střele Krčála z rohu pokutového území – 0:1. Domácí se dostali do útlumu, z kterého se nedokázali dostat prakticky po celé utkání. Naopak brzké vedení uklidnilo hosty, kteří navíc v 38. minutě zvýšili na dvoubrankový rozdíl. Němec si naskočil na centr a nemýlil se.
Ve druhém poločase si hosté zkušeně výsledek pohlídali, čímž zůstali na čele tabulky. „Na výsledku se bohužel podepsaly chyby obrany a brankáře, v zápase se nám moc nedařilo,“ shrnul dojmy z utkání sekretář Ledče Karel Hruša. To přibyslavský trenér Vítězslav Machatka byl samozřejmě spokojenější: „Zahráli jsme dobře jako kolektiv, z mého pohledu si zaslouženě odvážíme z Ledče tři body.“

Góly: 8. Krčál, 38. Němec. Rozhodčí: Jurka. ŽK: 2:3. Diváci: 200. Poločas: 0:2. Ledeč: Vávra – Lebruška, Příhoda, Pešek, Pajer – Sedláček (84. Šťastný), Pechanec, Mikula, Miláček (61. Janovec) – Turek, Geher. Přibyslav: Hajný – Teml, Bárta, Svoboda, Krčál – Kunc, Strašil, Křepinský, Němec (89. L. Vykoukal) – Křesťan (86. Smejkal), P. Vykoukal.

SVĚTLÁ - KAMENICE 3:1
Světlé patřil úvod zápasu, ale do vedení se nečekaně dostali hosté po chybě obrany v čele s brankářem Havlíčkem. Prakticky vzápětí byl faulován ve vápně Křikava a následnou penaltou Císař srovnal skóre. Do přestávky si Světelští vypracovali několik gólových situací, ujala se však pouze jediná. Rezek zužitkoval výborný centr Klause.
Do druhého poločasu vstoupili domácí excelentně, Křikava pronikl s míčem do šestnáctky a chladnokrevně přehodil gólmana. Touto brankou se Světlá uklidnila a do konce zápasu si vedení pohlídala.

Góly: 18. Císař (PK), 25. Rezek, 46. Křikava - 12. Kušta. Rozhodčí: Voborný. ŽK: 0:3. ČK: 0:1. Diváci: 250. Poločas: 2:1. Světlá: Havlíček – J. Stojan, Valenta, Blažek, Čapek – Rezek (72. Šmíd), Piskač (77. M. Dvořák), Císař, Klaus - L. Stojan (64. Dobrý), Křikava.

VĚŽNICE – HABRY 4:2
V pohledném utkání jako první skórovali domácí, když se po rohu prosadil stoper Chalupník. Hosté již o pět minut později srovnali zásluhou J. Tomy. Poté hru do přestávky zcela ovládli domácí, kteří několikrát úspěšně přelstili haberský ofsajd systém a brankami Baráka a Čurdy si zajistili dvoubrankový náskok.
Po přestávce pokračovaly oba týmy v otevřeném fotbalu, přičemž každé družstvo ještě vsítilo po jedné brance.

Góly: 28. Chalupník, 35. Barák, 43. Čurda, 60. Martínek – 33. a 65. J. Toma. Rozhodčí: Franc. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 3:1. Věžnice: Březina – Wasserbauer, Chalupník, Černý, Šebesta – Neuvirt (80. Staněk), Šimoníček, Procházka (70. Obořil), Čurda – Martínek (75. Brukner), Barák. Habry: Vala – Veselý, Janouch, Doležal, M. Toma – Stránský, Michal, Kudláček, Holík – J. Toma, Krajíček. (Kvanka, Vavřička).

ÚSTRAŠÍN – HERÁLEC (HB) 1:1
Hosté přijeli v roli favorita a v úvodních minutách to dokazovali. Měli více ze hry, ale domácí je pozorným výkonem v defenzivní činnosti do mnoha šancí nepustili.
Po přestávce začal Ústrašín lépe, ale zabrzdila ho inkasovaná branka. Hosty rozjásal z trestného kopu Fukan. Domácí se také dočkali po standardní situaci, vyrovnání zařídil pohotovou dorážkou Kubiska.

Góly: 61. Kubiska – 54. Fukan. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 3:5. ČK: 0:1 (90. Hrala). Diváci: 120. Poločas: 0:0. Herálec (HB): P. Pátek – Ganobjak, Med, Paclík, Fukan, Hrala, J. Pátek, Nermuť, Kuchta, Prchal, Filipský.

SPEŘICE – CHOTĚBOŘ 4:1
Domácí, kteří rozhodně nebyli favoritem zápasu, začali svižně. Už ve 3. minutě proměnil Štěpán penaltu. Vzápětí se prosadil Jančík po úniku Štěpána a Speřice měly k dispozici dvougólový náskok. Chotěboř vydařenou střelou Benáka snížila na 2:1.
Druhý poločas gólově začal zásluhou Křišty. Hosté se mohli dostat do hry v 68. minutě, kdy i oni kopali penaltu, ale Brzoň ji Benákovi zlikvidoval. Domácí v té době bez vyloučeného Jůzla už spíše hlídali výsledek, ale Vlček ještě nádherným lobem vítězství zvýraznil.

Góly: 3. Štěpán (PK), 8. Jančík, 59. Křišta, 84. Vlček – 30. Benák. Rozhodčí: Nováček. ŽK: 4:3. ČK: 1:0 (62. Jůzl). Diváci: 70. Poločas: 2:1. Chotěboř: Vykoukal – Ďoubal, Somerauer, Čáp, Hromádka, Hlaváček, Doležal, Čapek, Češík (62. Andres), Novotný, Benák.

HERÁLEC (ZR) – KOŽLÍ 2:0
Herálec si byl vědom, že jeho povinností je poslední Kožlí zdolat. Úvodní poločas byl celkem vyrovnaný. Domácím pomohla trefa do šatny. Přízemní dělovku Martina Ptaszka z trestného kopu brankář vyrazil jen ke Kučkovi, který míč vrátil do branky.
Do druhé půlky Herálec vletěl jako písečná smršť. A jeho převaha vyvrcholila gólovou pojistkou. Po sérii nevyužitých šancí se zodpovědnosti nebál Jan Ptaszek, který nekompromisně zavěsil.

Góly: 43. Kučka, 62. J. Ptaszek. Rozhodčí: Burian. ŽK: 1:2. Diváci: 350. Poločas: 1:0. Kožlí: Dočkal – Hoffmann, Šrámek, Brzoň, Vladyka – Urban, Vosyka, Trpišovský, Radoš – Pokorný, Plesl.