ÚSTRAŠÍN - SVĚTLÁ 2:2

Domácím se konečně herně zadařilo a proti silnému soupeři, který ještě na jaře hrál krajský přebor, podali skvělý výkon. Hosté sice ovládali mezihru, ale brejky Ústrašína vedly k minimálně stejnému počtu šancí. Domácí se vedení ujali těsně před koncem prvního poločasu, kdy po trestném kopu skoroval hlavou Jírů. Ústrašínu bylo ještě veseleji v 58. minutě po povedené střele Dedery. Fotbalové kvality hostí se ale přece jen projevily. Po autu a dorážce skoroval v 78. minutě Teplan a pět minut před koncem zachránil Světlé bod Rezek.

Góly: 45. Jírů, 58. Dedera – 78. J. Teplan, 85. Rezek. Rozhodčí: Fabeš. ŽK: 3:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0.
Ústrašín: Hájek – Razima, Rod, Nápravník, Kubíček, Paclík, Šnicer, Jírů, T. Kubiska, Běloch, Dedera. (gpn)

KAMENICE – KOŽLÍ 2:1

V prvním poločase se domácím nedařilo proměňovat vytvořené šance, takže do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu. Po obrátce byli opět hosté pod tlakem. Gól padl po pěkné akci v 53. minutě, když se k míči dostal Plášil a tvrdou střelou k tyči nedal brankáři Březinovi šanci. V 67. minutě se hosté zásluhou Kopice dočkali vyrovnání, přesto poslední slovo v zápase měl v 78. minutě kamenický Chodúr.
Góly: 53. Plášil, 78. Chodúr – 67. Kopic. Rozhodčí: Reich. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0.
Kamenice: Bartoška (46. Kos) – Spěváček, Novák, A. Schober, J. Strašík, Chodúr, M. Strašík (46. Musil). Kozelek, Plášil, Zedník, Kotek (86. Halada). (nov)

BUDÍKOV – PŘIBYSLAV 0:5

Od začátku byli lepší hosté z Přibyslavi. Utkání rozhodli už v prvním poločase třemi vstřelenými brankami. Budíkov přehrávali hlavně kombinačně. Po změně stran se hra vyrovnala. Budíkov měl i šance ke korekci výsledku, ale nedokázal je proměnit, naopak Přibyslav zasloužené vítězství zvýraznila.

Góly: 72. a 81. Křesťan, 23. Kasal, 32. Křepinský, 38. Krčál. Rozhodčí: Dlouhý. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 0:3.
Budíkov: M. Bláha – Bleha, T. Bláha, F. Žáček, Prokop, Soukup (65. Holčík), Zástěra, Marousek, P. Žáček, Vodrážka. (mso)

HERÁLEC (HB) – SPEŘICE 1:0

Derby začali aktivněji domácí, když měli hru celý první poločas pod kontrolou, ale obranný val Speřic fungoval na výbornou. Šancí bylo jako šafránu na obou stranách, a tak se do kabin odcházelo za bezbrankového stavu. Ve druhé půli sílila touha domácích po třech bodech, která nakonec dostala reálnou podobu v 70. minutě, když pokutový kop bezpečně proměnil Kuchta. Herálečtí už si v závěru cenné vítězství ohlídali.
Gól: 71. Kuchta (PK). Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 3:5. ČK: 0:1 (69. Duben). Diváci: 340. Poločas: 0:0.
Speřice: Duben – Čermák, Holenda, Sávi, Němec, Jůzl, Strnad, Menšík (68. Pikl, 69. Brzoň), Vlček, Štěpán, Filipský. (ham)