Ústrašín sahal v duelu se Světlou po výhře

PELHŘIMOVSKO - V I. A třídě pokračuje krize týmů z Humpolecka. Bodů se nedočkaly Budíkov ani Speřice. Úspěšná byla naopak Kamenice, které zajistil Chodúr vítězství nad Kožlím. Zajímavý zápas byl k vidění v Ústrašíně. Silný tým Světlé zde zanechal bod.

24.9.2007

Fotbalisté Ústrašína konečně přestali platit nováčkovskou daň a v zápase se Světlou nad Sázavou získali cenný bod. Foto: DENÍK/Kamil Vaněk

ÚSTRAŠÍN - SVĚTLÁ 2:2

Domácím se konečně herně zadařilo a proti silnému soupeři, který ještě na jaře hrál krajský přebor, podali skvělý výkon. Hosté sice ovládali mezihru, ale brejky Ústrašína vedly k minimálně stejnému počtu šancí. Domácí se vedení ujali těsně před koncem prvního poločasu, kdy po trestném kopu skoroval hlavou Jírů. Ústrašínu bylo ještě veseleji v 58. minutě po povedené střele Dedery. Fotbalové kvality hostí se ale přece jen projevily. Po autu a dorážce skoroval v 78. minutě Teplan a pět minut před koncem zachránil Světlé bod Rezek.

Góly: 45. Jírů, 58. Dedera – 78. J. Teplan, 85. Rezek. Rozhodčí: Fabeš. ŽK: 3:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0.
Ústrašín: Hájek – Razima, Rod, Nápravník, Kubíček, Paclík, Šnicer, Jírů, T. Kubiska, Běloch, Dedera. (gpn)

KAMENICE – KOŽLÍ 2:1

V prvním poločase se domácím nedařilo proměňovat vytvořené šance, takže do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu. Po obrátce byli opět hosté pod tlakem. Gól padl po pěkné akci v 53. minutě, když se k míči dostal Plášil a tvrdou střelou k tyči nedal brankáři Březinovi šanci. V 67. minutě se hosté zásluhou Kopice dočkali vyrovnání, přesto poslední slovo v zápase měl v 78. minutě kamenický Chodúr.
Góly: 53. Plášil, 78. Chodúr – 67. Kopic. Rozhodčí: Reich. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0.
Kamenice: Bartoška (46. Kos) – Spěváček, Novák, A. Schober, J. Strašík, Chodúr, M. Strašík (46. Musil). Kozelek, Plášil, Zedník, Kotek (86. Halada). (nov)

BUDÍKOV – PŘIBYSLAV 0:5

Od začátku byli lepší hosté z Přibyslavi. Utkání rozhodli už v prvním poločase třemi vstřelenými brankami. Budíkov přehrávali hlavně kombinačně. Po změně stran se hra vyrovnala. Budíkov měl i šance ke korekci výsledku, ale nedokázal je proměnit, naopak Přibyslav zasloužené vítězství zvýraznila.

Góly: 72. a 81. Křesťan, 23. Kasal, 32. Křepinský, 38. Krčál. Rozhodčí: Dlouhý. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 0:3.
Budíkov: M. Bláha – Bleha, T. Bláha, F. Žáček, Prokop, Soukup (65. Holčík), Zástěra, Marousek, P. Žáček, Vodrážka. (mso)

HERÁLEC (HB) – SPEŘICE 1:0

Derby začali aktivněji domácí, když měli hru celý první poločas pod kontrolou, ale obranný val Speřic fungoval na výbornou. Šancí bylo jako šafránu na obou stranách, a tak se do kabin odcházelo za bezbrankového stavu. Ve druhé půli sílila touha domácích po třech bodech, která nakonec dostala reálnou podobu v 70. minutě, když pokutový kop bezpečně proměnil Kuchta. Herálečtí už si v závěru cenné vítězství ohlídali.
Gól: 71. Kuchta (PK). Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 3:5. ČK: 0:1 (69. Duben). Diváci: 340. Poločas: 0:0.
Speřice: Duben – Čermák, Holenda, Sávi, Němec, Jůzl, Strnad, Menšík (68. Pikl, 69. Brzoň), Vlček, Štěpán, Filipský. (ham)

24.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 17 000 Kč

Svářeči Svářeč. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Svářečský průkaz podmínkou.. Pracoviště: Rich jobs s.r.o. - pracoviště pelhřimov, U Nádraží, č.p. 1967, 393 01 Pelhřimov. Informace: Roman Tomeš, +420 602 400 600.

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 12 500 Kč

Pomocní dělníci ve výrobě Pomocný dělník v dřevovýrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Telefonický kontakt v pracovních dnech 10:00 - 14:00 hod. na tel.: 774750407.. Pracoviště: Dylex, s.r.o. - pracoviště, Na Blatech, č.p. 363, 395 01 Pacov. Informace: Radim Gál, +420 774 750 407.

Výroba - Výroba Kvalitáři a testovači výrobků 25 000 Kč

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) Pracovník výstupní kontroly. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení na dobu NEURČITOU!, Náborový příspěvek 12.000,- Kč/rok.. Pracoviště: Dh dekor spol. s r.o., Lnářská, č.p. 1602, 396 01 Humpolec. Informace: Ladislav Vítek, +420 565 504 246.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 12 600 Kč

Dělníci v oblasti výstavby budov Stavební dělník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 12600 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: . Pracoviště: Wqf s.r.o., 396 01 Humpolec. Informace: Yuriy Perets, +420 776 106 946.

Jeseník posílili navrátilci, na účastníka MSFL Rýmařov ale nestačil

Až do pátku 20. července čekali hráči Jeseníku na první přípravné utkání. Na svém trávníku přivítali třetiligový Rýmařov a příliš nechybělo, aby se jim podařilo papírového favorita zaskočit.

20.7.2018

To je celý Kohák. Sebral pohár a označil se za atomovou bombu

Chrlil ze sebe vtípky na adresu ostatních, ale i na sebe – tohle prostě bavič Jakub Kohák umí. Také proto si ho vedení Středočeského krajského fotbalového svazu hýčká a zve ho na každou větší akci. Naposledy ve čtvrtek, s úsměvnou nabubřelostí, převzal Kohák pohár pro vítěze krajského přeboru – FK Posázavan Poříčí nad Sázavou.

ZAJÍMAVOSTI Z FOTBALU
včera 22:37

První půle? To bylo baroko, hněval se trenér Slovácka Kordula

Pro výkon mužstva v prvním poločase neměl pochopení. Co naplat, že fotbalisté Slovácka po přestávce Bohemku zmáčkli, když dvoubrankové manko stejně neumazali. Veškerá snaha tak nakonec přišla stejně vniveč. Kouče Michala Kordulu více než těsná porážka 1:2 štval přístup hráčů v úvodní části.

včera 19:00

Marek Jankulovski: Baník musí stát na odchovancích

/ROZHOVOR/ Jedenačtyřicetiletý odchovanec, dlouholetý reprezentant a vítěz Ligy mistrů s AC Milán Marek Jankulovski se pokusí vrátit hrdý slezský klub Baník Ostrava zpátky mezi českou elitu.

Juniorka? Mehanović normálně trénuje s týmem, říká Grygera

Dvaadvacet hráčů do pole a tři brankáři. Tolik fotbalistů momentálně čítá kádr Fastavu. Ševci po loňském průvanu letos v létě spíše konsolidovali kabinu.