ÚSTRAŠÍN – HABRY 2:2

Zápas začal šokem pro domácí, kteří po chybách darovali soupeři dvougólový náskok. Skore 0:2 vydrželo do poločasu, protože Ústrašín třemi vyloženými šancemi pohrdl. Po přestávce už střílel ostrými a vybojoval alespoň remízu. „Ještě v devadesáté minutě mohli rozhodnout Hampl a Šnicer, ale na druhou stranu si remízy cením. Kluci bojovali a dokázali se vrátit do zápasu, který se pro nás nevyvíjel vůbec dobře,“ prohlásil kouč Ústrašína Petr Gaupmann.

Góly: 57. Šnicer, 85. Koželuh - 2. a 20. Toma. Rozhodčí: Macek. ŽK: 2:4. Diváci: 100. Poločas: 0:2.
Ústrašín: Hájek – Razima, Rod, Prokýšek, Nápravník (50. Macek), Paclík, Šnicer, Jírů, Dedera, Koželuh (87. T. Kubiska), Hampl. (gpn)

SPEŘICE – KOŽLÍ 6:0

Domácí sužovaly ještě větší problémy se sestavou než před týdnem, přesto měli v poločase vést nejméně o tři góly. Jenže v koncovce byli bezzubí a gólman Březina spolehlivý. A tak ho propálil pouze Pohan. Druhý poločas začal gólovou pojistkou a když na 3:0 zvýšil Strnad, Kožlí zcela odpadlo. Zápas se pak stal jednostrannou záležitostí.

Góly: 46. a 63. Strnad, 73. a 87. Štěpán, 41. Pohan, 89. Vlček. Rozhodčí: Křenek. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0.
Speřice: Brzoň – Menšík, Holenda, Sávi (85. R. Čeleda), Němec, Pohan (75. Kořínek), M. Čeleda (80. Kostřica), Strnad, Vlček, Štěpán, Filipský. (obo)

DOBRONÍN – KAMENICE 2:2

Domácí šli zaslouženě do vedení po parádním výkopu gólmana Chvátala. Na něj si naběhl Tomáš Sedláček, prosmýkl se mezi beky a podél gólmana otevřel skóre. Dobronín ve zbytku půlky tlačil, ale Bartoška už další pokusy za svá záda nepustil.

Po hodině hry přišlo z ničeho nic vyrovnání. Domácí propadli v obraně a M. Strašík samostatný únik s přehledem proměnil. Kamenice se od té chvíle musela bránit častým nájezdům. Po parádním vysunutí střídajícího Hermana přenechal Sobotka mazácky míč nabíhajícímu T. Sedláčkovi a ten opět nezaváhal. Stejný hráč měl na kopačce i třetí pojistku, ale Sobotkou vybojovanou penaltou minutu před koncem pohrdl. Bodová naděje hostů žila.

Tragický závěr domácích přinesl i černou tečku. Ve 4. minutě nastavení zaspala levá strana a J. Strašík srovnal.

„Jsem hodně zklamaný. Měli jsme celý zápas převahu, jenže nedáme šance, a pak si ještě necháme dát gól. Místo toho, aby soupeř odjížděl s prohrou 1:3, tak si veze bod,“ komentuje rozčarovaný kouč Dobronína Ludvík Haubert.

Góly: 25. a 74. T. Sedláček – 62. M. Staršík, 90.(+4) J. Strašík. Rozhodčí: Martenek. ŽK: 2:4. Diváci: 80. Poločas 1:0.
Kamenice: Bartoška – Spěváček, Novák, Schober, J. Strašík, Chodúr, Halada (55. Pivoňka), Kozelek (68. Hanus), Zedník, M. Strašík, Plášil. (vb)

VĚŽNICE - BUDÍKOV 3:1

Domácí se vrhli do útoku od první minuty. Jeden z mnoha rohových kopů se podařilo přetavit ve vedoucí branku stoperovi Chalupníkovi. Věžničtí fotbalisté poté bez problémů kontrolovali utkání, hosté se spíše jen trápili, do zakončení se nedostali prakticky celý první poločas.

Hezkou akci předvedl půl hodině hry Martínek, který se dokázal uvolnit přes hostující obranu a na Šimoníčka zívala už jen prázdná brána. Po obrátce si oba aktéři role prohodili, Šimoníček připravil Martínkovi, který definitivně pohřbil naděje fotbalistů z Budíkova. Po hodině hry už jen Marousek kosmeticky upravil konečnou podobu výsledku.

Góly: 8. Chalupník, 33. Šimoníček, 55. Martínek – 60. Marousek. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 0:2. Diváci: 120. Poločas: 2:0.
Budíkov: Bláha – Vostřejž, Onderka, Zet, Pokorný, Prokop, Bleha (52. Langr), Zástěra, Marousek, P. Žáček, F. Žáček. (jh)