I. A třída, sk. A

Speřice – Věžnice 1:0

Domácí začali zhurta. Kdyby polovině poločasu vedli 3:0, nikdo by se nemohl divit. Vašák ale dvě stoprocentní šance nedal a tak až Němec nádhernou střelou vyhnal pavouky ze šibenice. Ve 30. minutě domácí nešťastnou tečí střely trefili břevno vlastní branky, což byla nevětší šance hostí za celý zápas. Věžnice po přestávce hru otevřela, ovšem šancí měla minimum. Zato domácí si jich vytvořili na dva zápasy, jenže vkoncovce se jim nedařilo.
Gól: 22. Němec. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0.
Speřice: Jícha – Čermák, Holenda, Sávi, Němec, Pohan, Jůzl (53. Strnad), Vašák (57. M. Čeleda), Žatečka, P. Štěpán, (85. Pikl), Filipský. (obo)

Budíkov – Bohdalov 1:4

Vprvním poločase se hrál bojovný fotbal převážně ve středu hřiště. Do vedení šli domácí zpenalty. Pak ale během pěti minut hosté skore otočili. Nejprve se po rohu prosadil zvoleje Kántor a obrat dokonal po rychlém protiútoku Havlíček. Po přestávce Bohdalov kontroloval hru, domácí už do žádné šance nepustil a navíc přidal ještě dvě branky.
Góly: 16. (PK) Marousek – 31. a 64. Kántor, 35. Havlíček, 79. Křesťan. Rozhodčí: Fabeš. ŽK: 2:2. Diváků: 70. Poločas: 1:2.
Budíkov: M. Bláha – Vostřejž, T. Bláha, Zet, Pokorný (68. Onderka), Prokop, Wallisch, Zástěra (55. Vodrážka), Marousek, Žáček, Bleha. (mso)

Pacov – Dobronín 8:3

Domácí začali skoro tradičně. Soupeře přejeli skvělým úvodem, ve 13. minutě vedli už 3:0, do poločasu stačili povadlému týmu hostí nastřílet šest gólů. Po přestávce už se jen dohrávalo. Skvělý střelecký výkon podal autor pěti gólů Lukáš Kubů.
Góly: 6., 7., 20., 35. a 68. Kubů, 1. a 54. Rybčák, 13. Vysiblo – 58. (PK) Sochor), 76. Mikšíček, 87. Vaněk. Rozhodčí: Kliner. Bez karet. Diváci: 250. Poločas: 6:0.
Pacov: Basík (46. Hartl) – Jaroslav Praveček (73. Vlk), Grombíř, A. Vejsada, T. Vejsada, Maršík (46. Zíka), Rybčák, Kubů, Hrobský, Vysiblo. (tej)
I. A třída, sk. B

Třebíč B – Kamenice 5:0

Domácí ukázali hned na začátku, kdo je favoritem utkání. Už v5. minutě dostal míč do uličky Netoušek a svůj samostatný nájezd spřehledem zakončil. Ještě do přestávky se Třebíč trefila podruhé. Po změně stran se hosté opět kničemu nedostali a třebíčská rezerva určila definitivní podobu výsledku vdivokých čtyřech minutách, kdy kamenická obrana inkasovala další tři branky.
Góly: 5. Netoušek, 37. Svoboda, 78. Řezáč, 80. Čermák, 82. Svoboda. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 2:0
Kamenice: Gonda – Sivok (85. Spěváček), Kozelek, Novák, Schober, Mareš, J. Strašík, M. Strašík, Kušta, Zedník (46. Kotek), Plášil (55. Pivoňka). (kop)