I. A třída: Budíkov trefil bod v nastavení

PELHŘIMOVSKO - Jen Speřice vyšly zjubilejního dvacátého kola I. A třídy bodově naprázdno. Nejvíce veselo je patrně vPacově, který pěti góly vyprovodil zhřiště Kožlí.

15.5.2007

Ilustrační fotoFoto: Deník/Alena Burešová

I. A třída, sk. A

Pacov – Kožlí 5:1

Vprvním poločase měli domácí jasnou převahu, ačkoliv se Kožlí bránilo doslova zuby nehty, stačilo Pacovu dvacet minut kzisku tříbrankového náskoku. Domácí sice zaspali úvod druhé půle, když hosty nechali snížit, ale ve zbytku zápasu už opět dominovali.

Góly: 21. a 56. Rybčák, 8. Kubů, 16. (PK) A. Vejsada, 69. M. Maršík – 52. Vosika. Rozhodčí: Fabeš. ŽK: 1:1. Diváci: 250. Poločas: 3:0.

Pacov: Basík – A. Vejsada, Grombíř, Jaroslav Praveček, T. Vejsada, Jiřík (65. Vrzal), Hrobský, Maršík, Vysiblo (46. Přibyl), Rybčák (78. Novotný), Kubů. (tej)

Speřice – Herálec (HB) 0:1

První poločas se hrál neslaný nemastný fotbal, ve kterém ani jedno mužstvo neukázalo, co umí. Trochu aktivnější byli hosté, ale domácího Jíchu kzákroku nepřiměli, stejně tak tomu bylo vpřípadě Koubka na straně Herálce. Ve druhém dějství se domácí zlepšili, ale gólovou hlavičku Filipského hosté odvrátili zbrankové čáry. Zápas tak spěl kzasloužené remíze, když nejprve Koubek skvěle zasáhl proti střele Žatečky a zprotiútoku zofsajdové pozice rozhodl Mašek. Speřičtí se mohli dočkat rozhodnutí v80. minutě, ale sražení Vašáka všestnáctce viděli všichni kromě rozhodčího Klinera.

Gól: 90. Mašek. Rozhodčí: Kliner. ŽK: 3:3. Diváci: 200. Poločas: 0:0.

Speřice: Jícha – Čermák, Holenda, Sávi, Němec, Pohan, Jůuzl, Vašák, Pikl (75. Žatečka), Štěpán, Filipský. (obo)

Budíkov – Přibyslav 2:2

Vúvodu zápasu šel domácí Budíkov do vedení po přímém kopu Zeta. Pak získala herní převahu Přibyslav a hrozila zejména rychlými protiútoky. Ta si vytvořila celou řadu vyložených příležitostí, domácí však podržel brankář Bláha. Vpoločase tak měli hosté jen jednobrankový náskok, když nejprve po rohu a poté protiútoku do otevřené obrany skórovali Křesťan a Němec. Po přestávce se domácí nemohli dostat kohrožení branky soupeře, Přibyslav měla trvalou převahu. Budíkov vše vzávěru vsadil na útok a gólem zpenalty vnastavení vybojoval remízu.

Góly: 10. Zet, 90. (PK) Marousek – 23. Křesťan, 32. Němec. Rozhodčí: Dobrovolný. ŽK: 0:1. Diváci: 90. Poločas: 1:2.

Budíkov: M. Bláha – Vostřejž, T. Bláha, Zet, Pokorný (63. Soukup), Prokop (63. Langr), Wallisch, Zástěra (70. Onderka), Marousek, Žáček, Vodrážka. (mso)

I. A třída, sk. B

Telč – Kamenice 2:2

Hosté měli vprvní půlce navrch, ale jako první mohla udeřit Telč. Jenže Bartušek ve 20. minutě pohrdl penaltou. Zato hostující Plašil byl o pár minut ve stejné situaci neomylný.

Druhou část okořenily oba týmy dobrý ofenzivním fotbalem. Srovnání přinesla hrubka Kose, který neudržel Bartuškův centr a Holý pohodlně zakončil. Kamenice se dostala zpět do vedení po závaru, ze kterého propasíroval míč za Nedorostova záda Kušta. Body se ale nakonec dělily. Bartuška skolili beci ve vápně a Chalupa pokutový kop proměnil.

Góly: 52. Holý, 72. (PK) Chalupa - 25. Plašil (PK), 59. Kušta. Rozhodčí: Nováček – Kalášek, Juriga. ŽK: 2:6. ČK: 0:1 (85. Schober). Diváci: 80. Poločas 0:1.

Kamenice: Kos – Spěváček, Novák, Hanus (46. Schober), Sivok , Mareš, J. Strašík, Kotek, Plašil (72. Kozelek), Kušta, M. Strašík. (vb)

15.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 12 500 Kč

Pomocní pracovníci ve výrobě Pomocný dělník v dřevovýrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč. Volných pracovních míst: 30. Poznámka: Nutný telefonický kontakt předem!. Pracoviště: Magnolia - stav s.r.o. - pracoviště pacov, Na Blatech, č.p. 363, 395 01 Pacov. Informace: Ruslana Bashak, +420 775 920 111.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 40 000 Kč

Řidiči tahačů Řidič MKD. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 40000 kč, mzda max. 55000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Jízdy převážně Německo, Benelux, Francie, Slovensko a Rakousko. Řidič si volí režim, který vyhovuje (2+2, 2+1, atd.)., , Požadujeme: platné psychologické vyšetření, praxe a jazyková znalost výhodou ne podmínkou, spolehlivost., , Nabízíme: zázemí silné evropské dopravní společnosti WTK Heinrich Stratmann GmbH (cca 120 vozidel), nový a opečovaný vozový park MAN TGS, HPP na dobu neurčitou, diety ve všech zemích 50,- Eur/den, firemní benefity. , , NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM!. Pracoviště: Stratmann, s.r.o., Pražská, č.p. 489, 396 01 Humpolec. Informace: Egon Rosenkranz, +420 739 245 100.

Výroba - Výroba Elektrotechnici a technici energetici 25 000 Kč

Technici elektronici projektanti, konstruktéři Projektant elektro nebo TZB. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Předem nutný telefonický či e-mailový kontakt!. Pracoviště: E-sea s.r.o., U Agrostroje, č.p. 2435, 393 01 Pelhřimov. Informace: Jiří Pejcl, +420 720 020 669.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 20 000 Kč

Svářeči Výrobní dělník/ Svářeč. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 32800 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Náplň práce: , Sváření plechů metodou CO2, sváření (MIG, MAG, příp. TIG) , Požadujeme:, SŠ technického nebo příbuzného oboru výhodou, pracovní zkušenosti na obdobné pozici výhodou, čtení výkresové dokumentace. Samostatnost, preciznost. Platný svářečský průkaz.. Pracoviště: Sixpointtwo s.r.o. - pracoviště humpolec, Lnářská, č.p. 1825, 396 01 Humpolec. Informace: Jana Brunová, .

Protialkoholní záchytná stanice. Ilustrační foto.

Se začátkem listopadu kraj převezme záchytku

Těžký život rodin. Každá dvanáctá si nemůže dovolit jíst obden maso

Město pro byznys 2017: Humpolec zůstal gigantem

Praha, Humpolec – Druhé místo v celostátním hodnocení srovnávacího výzkumu Město pro byznys 2017 patří opět Humpolci.