I. A třída: Budíkov trefil bod v nastavení

PELHŘIMOVSKO - Jen Speřice vyšly zjubilejního dvacátého kola I. A třídy bodově naprázdno. Nejvíce veselo je patrně vPacově, který pěti góly vyprovodil zhřiště Kožlí.

15.5.2007

Ilustrační fotoFoto: Deník/Alena Burešová

I. A třída, sk. A

Pacov – Kožlí 5:1

Vprvním poločase měli domácí jasnou převahu, ačkoliv se Kožlí bránilo doslova zuby nehty, stačilo Pacovu dvacet minut kzisku tříbrankového náskoku. Domácí sice zaspali úvod druhé půle, když hosty nechali snížit, ale ve zbytku zápasu už opět dominovali.

Góly: 21. a 56. Rybčák, 8. Kubů, 16. (PK) A. Vejsada, 69. M. Maršík – 52. Vosika. Rozhodčí: Fabeš. ŽK: 1:1. Diváci: 250. Poločas: 3:0.

Pacov: Basík – A. Vejsada, Grombíř, Jaroslav Praveček, T. Vejsada, Jiřík (65. Vrzal), Hrobský, Maršík, Vysiblo (46. Přibyl), Rybčák (78. Novotný), Kubů. (tej)

Speřice – Herálec (HB) 0:1

První poločas se hrál neslaný nemastný fotbal, ve kterém ani jedno mužstvo neukázalo, co umí. Trochu aktivnější byli hosté, ale domácího Jíchu kzákroku nepřiměli, stejně tak tomu bylo vpřípadě Koubka na straně Herálce. Ve druhém dějství se domácí zlepšili, ale gólovou hlavičku Filipského hosté odvrátili zbrankové čáry. Zápas tak spěl kzasloužené remíze, když nejprve Koubek skvěle zasáhl proti střele Žatečky a zprotiútoku zofsajdové pozice rozhodl Mašek. Speřičtí se mohli dočkat rozhodnutí v80. minutě, ale sražení Vašáka všestnáctce viděli všichni kromě rozhodčího Klinera.

Gól: 90. Mašek. Rozhodčí: Kliner. ŽK: 3:3. Diváci: 200. Poločas: 0:0.

Speřice: Jícha – Čermák, Holenda, Sávi, Němec, Pohan, Jůuzl, Vašák, Pikl (75. Žatečka), Štěpán, Filipský. (obo)

Budíkov – Přibyslav 2:2

Vúvodu zápasu šel domácí Budíkov do vedení po přímém kopu Zeta. Pak získala herní převahu Přibyslav a hrozila zejména rychlými protiútoky. Ta si vytvořila celou řadu vyložených příležitostí, domácí však podržel brankář Bláha. Vpoločase tak měli hosté jen jednobrankový náskok, když nejprve po rohu a poté protiútoku do otevřené obrany skórovali Křesťan a Němec. Po přestávce se domácí nemohli dostat kohrožení branky soupeře, Přibyslav měla trvalou převahu. Budíkov vše vzávěru vsadil na útok a gólem zpenalty vnastavení vybojoval remízu.

Góly: 10. Zet, 90. (PK) Marousek – 23. Křesťan, 32. Němec. Rozhodčí: Dobrovolný. ŽK: 0:1. Diváci: 90. Poločas: 1:2.

Budíkov: M. Bláha – Vostřejž, T. Bláha, Zet, Pokorný (63. Soukup), Prokop (63. Langr), Wallisch, Zástěra (70. Onderka), Marousek, Žáček, Vodrážka. (mso)

I. A třída, sk. B

Telč – Kamenice 2:2

Hosté měli vprvní půlce navrch, ale jako první mohla udeřit Telč. Jenže Bartušek ve 20. minutě pohrdl penaltou. Zato hostující Plašil byl o pár minut ve stejné situaci neomylný.

Druhou část okořenily oba týmy dobrý ofenzivním fotbalem. Srovnání přinesla hrubka Kose, který neudržel Bartuškův centr a Holý pohodlně zakončil. Kamenice se dostala zpět do vedení po závaru, ze kterého propasíroval míč za Nedorostova záda Kušta. Body se ale nakonec dělily. Bartuška skolili beci ve vápně a Chalupa pokutový kop proměnil.

Góly: 52. Holý, 72. (PK) Chalupa - 25. Plašil (PK), 59. Kušta. Rozhodčí: Nováček – Kalášek, Juriga. ŽK: 2:6. ČK: 0:1 (85. Schober). Diváci: 80. Poločas 0:1.

Kamenice: Kos – Spěváček, Novák, Hanus (46. Schober), Sivok , Mareš, J. Strašík, Kotek, Plašil (72. Kozelek), Kušta, M. Strašík. (vb)

15.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 12 500 Kč Pomocní pracovníci ve výrobě Pomocný dělník v dřevovýrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč. Volných pracovních míst: 30. Poznámka: . Pracoviště: Magnolia - stav s.r.o. - pracoviště humpolec, Lnářská, č.p. 1602, 396 01 Humpolec. Informace: Ruslana Bashak, +420 775 920 111. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 13 350 Kč Dělníci v oblasti výstavby budov Pomocné práce na stavbách, laminace pryží. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13350 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Místem výkonu práce jsou stavby na okrese Pelhřimov ., , NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM!. Pracoviště: Hvozdovský s.r.o., 393 01 Pelhřimov. Informace: Milan Hvozdovský, +420 605 469 109. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 20 000 Kč Číšníci a servírky Číšník - servírka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: práce s operačním programem Mefisto, obsluha hotelové restaurace., , Nabízíme: zaměstnanecké stravování. Pracoviště: Resort johanka a.s., 394 70 Kamenice nad Lipou. Informace: Kamil Přech, +420 739 012 541. Gastronomie - Gastronomie Obsluha v zařízeních rychlého 16 000 Kč Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení Obsluha v restauraci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: praxe výhodou, , NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM NA TEL.: 728064000. Pracoviště: Kebab hause pelhřimov - ali özer, Poděbradova, č.p. 23, 393 01 Pelhřimov. Informace: Marie Kostěncová, +420 728 064 000.

Fotbalisté Nového Rychnova vedou III. třídu jen zásluhou lepšího skóre.

Béčko N. Rychnova těží především ze skvělého útoku

Pelhřimovská Dominika Hronová se stala nejúspěšnější českou reprezentantkou mistrovství Evropy do 21 let. K medaili to v kategorii do 49 kilogramů bohužel nedotáhla, její pouť turnajem skončila ve čtvrtfinále.

Hronová sahala po medaili, bronz ale brala Španělka

Florbalisté mají skalp lídra

Pelhřimov – Špice tabulky západní skupiny Národní ligy se vyrovnala. Hlavní příčinou toho je výhra Pelhřimova nad lídrem z Čelákovic. Spartak strhl vedení na svou stranu ve třetí třetině, kterou vyhrál 6:1. „Byl to náš klasický zápas v této sezóně. Dvě třetiny jsme se hledali, v té třetí jsme rozhodli. Družstvo podalo velmi bojovný výkon,“ těšilo trenéra Petra Zajíčka.

Mádlo mohl mít i více než bronz

Záhřeb – Zásluhou kadeta Patrika Mádla vezli taekwondisté klubu TKD Lacek bronzovou medaili z Croatia Openu.Velmi kvalitně obsazený turnaj spadal do prestižní kategorie G a pelhřimovští bojovníci na něm startovali v barvách Sportovního centra Bohemia.

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.

Nové Město získalo další biatlonový Světový pohár

Nové Město na Moravě – Pořadatelský hattrick. Mezinárodní biatlonová federace (IBU) zveřejnila plán svých akcí na sezony 2020/2021 a 2012/2022. Zkrátka nepřišla ani Česká republika, která získala další pořadatelství Světového poháru.