I. B třída, sk. A

Čejov – Ústrašín 0:2

Takřka hodinu to bylo téměř vyrovnané utkání. Šance si vytvořily obě strany, jenže koncovka byla slabinou střelců. Rozhodla 65. minuta, kdy domácí neúspěšně zrealizovali útočnou akci a hned zprotiútoku otevřel skóre Běloch. Čejovu rázem začaly docházet síly, takže se Ústrašín dočkal zaslouženého vítězství, které záhy po vedoucím gólu pojistil zpenalty opět Běloch.

Góly: 65. a 70. (druhý zPK) Běloch. Rozhodčí: Švec. Karty: Bez karet. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Čejov: J. Kubát – Svoboda, Babinec, Šlechta, I. Moravec, Havel, Vodrážka, Skořepa, B. Kubát, T. Moravec, Smereka.

Ústrašín: Z. Kubiska – Klap, Kubík, Razima, Nápravník, Talich (50. Mach), Šnicer, Jírů (78. Kilhof), Fux, Běloch, Hampl. (dol)

Černovice – G. Jeníkov 1:1

VČernovicích bylo kvidění velmi kvalitní utkání, ačkoliv oba týmy bojují o záchranu. Po vyrovnané půlhodině začaly tahat za delší konec provazu Černovice, soupeře přehrávaly lepší kombinací. Pěnka však dostal svůj tým do vedení spřispěním jeníkovské obrany. Hosté vyrovnali po rohu dvě minuty před koncem, ale to nemohl být konečný brankový účet. Do závěrečného hvizdu rozhodčího si domácí vytvořili dvě stoprocentní šance, jenže Kubíček i Pěnka je proměnit nedokázali.

Góly: 60. Pěnka – 88. Spěvák. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 2:2. Diváci. 110. Poločas: 0:0.

Černovice: Mach – Bíro, Studený (10. Tikal), Pěnka, Bohuslavický, Stark (46. Kušta), Kubíček, Scheufler, Hadrava, Tille, Chlpík. (aln)

Dl. Ves – Jiřice 3:3

První poločas přinesl velmi zajímavý průběh, neboť už ve 12. minutě byl stav 0:2. Domácí však stačili ještě do přestávky otočit na 3:2, když hattrick zaznamenal Krečman. Po změně stran hosté přidali na úsilí a konečnou remízu zařídil svou druhou brankou vzápase Hložek.

Góly: 35., 38. a 42. Krečman - 12. a 55. Hložek, 5. Vincenc. Rozhodčí: Čech. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 3:2.

Jiřice: Novák – Jiřík, Maršík, Příhoda, Vincenc, Hložek, Čámský, Řezníček, Sadský (85. Svoboda), J. Svoboda, Koželuh.

Pohled - Humpolec B 0:0

V boji o čelo tabulky bylo do přestávky pohledného fotbalu málo a gólových šancí ještě míň. Hned po pauze po minele v obraně odmítli hosté gólovou tutovku. Po hodině hry se nevyplatilo filmování domácímu Fejtovi, za druhou žlutou šel předčasně pod sprchy. V oslabení však pohledští převzali iniciativu, ale i přes několik šancí však už ve druhém utkání doma nedali gól.

Rozhodčí: Juriga, ŽK: 4:2, ČK: 1:0 (60. Fejt). Diváci: 70.

Humpolec B: P. Beránek - Tesař, Metál, Jirák, Kopic, Hájek, Jančička, Novák, Machyán, A. Beránek, Slavík (Štěpán). (kne)

I. B třída, sk. B

Křižanov - N. Rychnov 2:2

Začátek utkání byl velmi vyrovnaný, žádný ztýmů neměl větší šanci. Domácí fanoušci začali jásat až v 30. minutě, když skóre otevřel krásnou hlavičkou Hladík. Křižanovu ale vedení dlouho nevydrželo. O šest minut později vyrovnával Borysyuk, jehož nepovedená střela prošla Bajerovi za záda. Vedruhé části měl Křižanov skvělý nástup, vytvořil si spoustu šancí, znichž jednu využil po deseti minutách hry opět Hladík. Hostům se ale znovu podařilo vyrovnat a ani závěrečný tlak domácích po vyloučení rychnovského Mugrauera na skóre nic nezměnil.

Góly: P. Hladík 2 - Borysyuk, Zeman. Rozhodčí: Volf. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (76. Mugrauer). Diváci: 120. Poločas: 1:1.

N. Rychnov: Holan - Parkan, Kratochvíl, Fíla, Švec, Koubek, Růžek, Loskot (19. Mugrauer), Hájek - Borysyuk, Zeman. (mk)