BUDÍKOV – TIS 5:1
Budíkov měl na zasněženém povrchu v první půli jasnou převahu, kterou dokonce vyjádřil třemi brankami. Tis, vedoucí tým I. B třídy, se snažil bojovat, ale dokázal pouze korigovat stav na konečných 5:1.

Góly: T. Bláha 2, Žáček, Pokorný, Marousek. Rozhodčí: Nádvorník. Diváci: 20. Poločas: 3:0. Budíkov: M. Bláha – Vostřejž, F. Žáček, Pokorný, Onderka, Vodrážka, Marousek, Zástěra, Prokop, T. Bláha, P. Žáček.

ŽIROVNICE – KAMENICE 5:2
Žirovnice nezačala nejlépe, po pětadvaceti minutách prohrávala už 0:2. Poté se začal obraz hry měnit a Slavoj zatlačil hosty do obrany. Do šaten se šlo za nerozhodného stavu 2:2. Po obrátce se brankostroj účastníka krajského přeboru rozjel naplno a dvě trefy Rostislava Časty a jedna Tomáše Houšky daly výsledku jednoznačný charakter. „Začali jsme dobře, pak nás srazily chyby brankářů a po prostřídání už nebyla ta hra tak dobrá, jako předtím,“ zklamaně komentuje utkání trenér Kamenice Milan Macháček.

Góly: 70. a 77. R. Časta, 37. Cvach, 44. vlastní, 65. T. Houška – 20. Zahradník, 30. Kotek. Diváci: 50. Poločas: 2:2. Žirovnice: Šamal – P. Houška, Beneš, Rathouzský, Kořínek – T. Houška, Charousek (46. R. Časta), Vodáček, Weith (63. Staněk) - Cvach, J. Musil (65. Zaňák). Kamenice: Dohnal (46. Kos) – Kozelek, Sivok, Novák, A. Schober, Spěváček, Strašík, Kušta (46. D. Schober), Zahradník, Kotek, Musil (46. Halada).

SPEŘICE – POHLED 0:1
Speřičtí nepředvedli proti Pohledu špatný výkon, bohužel pro ně už ve druhém utkání přípravy po sobě nedokázali vstřelit branku. „Opět se nám nepodařilo vstřelit gól, prostě se nemůžeme prosadit v koncovce, jinak to byl pěkný a vyrovnaný zápas,“ shrnul průběh utkání zklamaný trenér Speřic Pavel Žatečka.

Diváci: 30. Poločas: 0:1. Speřice: Brzoň – Holenda, Němec, Vlček, Křista, Pohan (40. Jančík), Pikl (70. Čermák), Sávi, Strnad, Štěpán, Jůzl (80. Kostřica).

ÚSTRAŠÍN – NOVÝ RYCHNOV 1:1
Domácí začali velice dobře a pohledným fotbalem drželi v první čtvrtině utkání Rychnov mimo hru. Vedení se ujali po brance Koželuha ve dvacáté minutě, poté ještě nastřelili dvě tyče a jedno břevno, což ovšem bylo od Ústrašína vše. „Chyběli nám čtyři hráči základní sestavy, což se na naší hře viditelně projevilo. Do 25. minuty jsem byl opravdu spokojen, hráli jsme pěkný fotbal po zemi, poté jsme se přizpůsobili hře Rychnova a bylo po fotbale,“ lamentuje nad výkonem svých svěřenců Petr Gaupmann, trenér Ústrašína. Utkání ve druhé půlce bylo dost vyrovnané a Rychnovu se podařilo vyrovnat v 80. minutě zásluhou dobře zahraného přímého kopu Martínka. „Utkání mi přišlo vyrovnané, v první půli měl Ústrašín více ze hry, ale po obrátce jsme zaslouženě vyrovnali,“ komentuje poslední utkání přípravy vedoucí Nového Rychnova Jiří Nepraš.

Góly: 20. Koželuh – 80. Martínek. Rozhodčí: Švehla. Diváci: 30. Poločas: 1:0. Ústrašín: Hájek – Dedera, Rod, Macek, Šnicer, Kubíček, Běloch, Paclík, T. Kubiska, Fux, Koželuh. Střídali: Reihart, J. Kučera. Nový Rychnov: Holan – Parkan, Růžek, Švec, Koubek, T. Loskot, Martínek, Nepraš, O. Loskot, Hájek, Mugrauer. Střídali: Chalupa, Římal, Komárek, Cirhan.

PELHŘIMOV B - ČEJOV 6:3
Zápas opanoval lídr okresního přeboru, který se postupně dostal až do šestigólového vedení. Pak se konečně prosadil Čejov a góly Kubáta a T. Moravce svou prohru alespoň zmírnil.

Góly: 30. a 36. L. Novák, 37. a 65. J. Kmoch, 20. Hrnčíř, 46. R. Hejda – 70. a 79. Kubát, 86. T. Moravec. Poločas: 4:0. Čejov: J. Kubát – Šlechta, R. Moravec, I. Moravec, J. Svoboda, Čihák, Hoke, Hradecký, Doležal, T. Moravec, B. Kubát.