KRAJSKÝ PŘEBOR - Divizi vystřílel Slovanu Provazník

HAVLÍČKŮV BROD - Na Losích se přepisovala historie. Havlíčkův Brod ve 23. kole krajského přeboru Vysočiny zdolal 2:1 druhý Humpolec a poprvé okusí divizi.

4.6.2007

Proudy sektu. Martin Nepovím (vpravo) si náležitě vychutnává slavnostní okamžik. Fotbalisté Havlíčkova Brodu po vítězství 2:1 nad Humpolcem poprvé v historii postupují do divize. Foto: DENÍK/Josef Němec

„Splnili jsme sen mnoha generací,“ radoval se po zápase trenér Slovanu Josef Soural.

Havlíčkův Brod - Humpolec 2:1 (1:1)

Domácí si byli velmi dobře vědomi, že pokud vyhrají, tak mohou slavit postup do divize. A snad právě proto ztratili hned v úvodu koncentraci. Ještě neuběhla ani minuta, na centrovaný míč nejvýše vyskočil Pícha a krásnou hlavičkou dostal hosty do vedení.

„Snažili jsme se atmosféru odlehčit, ale nervozity se nám nepodařilo zbavit. Gól to ještě umocnil a nemohli jsme se dostat do hry,“ přiznal Soural.

A o dvacet minut později to mohlo pro Slovan vypadat ještě hůře. Cvach unikl po pravém křídle, jeho centr se Adamcovi podařilo jen zpomalit a před prázdnou brankou a Čihákem uklízel míč do bezpečí Novotný.

Jenže potom předvedli krásnou kombinační akci i havlíčkobrodští fotbalisté, když na jejím začátku i konci byl Provazník. Nekompromisní střelou nedal Křížovi šanci - 1:1. Čtyři minuty nato ještě Šťastný orazítkoval tyč.

Stejně bohorovně vstoupil Slovan i do druhé půle. Po několika sekundách trefil tyčku i Čihák. Potom pálil těsně nad Provazník. Po hodině hry zase Střídající Guzik cizelérsky vybídnul ke skórování Cvacha, jeho přízemní střelu však zlikvidoval Adamec. Rozhodnutí přišlo v 64. minutě. Centrující Nepovím našel hlavu Provazníka a na jeho hlavičku plachtil Kříž marně - 2:1.

„Bohužel jsme dostali dva góly přes levou stranu,“ litoval humpolecký trenér Jiří Hájek a dodal: „Jinak jsme předvedli dobrý výkon. V sestavě jsme měli dva dorostence, dobře zachytal Tomáš Kříž.“

Deset minut před koncem rozehrál rychle trestný kop Guzik a málem překvapil Adamce, na druhé straně zase neproměnili sólové akce Slanař a Nechvátal.

„Potvrdilo se, že poslední krok bývá nejtěžší. Oslabený soupeř s námi odehrál vyrovnaný zápas a potvrdil, že na druhém místě je právem,“ uzavírá Soural.

Góly: 37. a 64. Provazník - 1. Pícha. Rozhodčí: J. Beneš, ŽK: 5:4. Diváci: 350. Poločas: 1:1.
Havlíčkův Brod: Adamec - Novotný, Háněl, Ganobjak, Mišta - Slanař, Nepovím, Šťastný, Pertl (77. Zimprich) - Provazník (85. Fukan), Janďourek (87. Nechvátal).
Humpolec: Kříž - Alenka, Kameš (81. Kopic), R. Moravec, Keller - Pícha, Hájek (86. Kubíček), Prachař, Čihák - Cvach, Bláha (53. Guzik). Nejlepší hráči: Provazník - Čihák, Kříž.
4.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 17 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič mezinárodní kamionové dopravy. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM!. Pracoviště: Alt - autogroup s.r.o., Hrdinova, č.p. 2043, 393 01 Pelhřimov. Informace: David Skořepa, +420 777 634 444.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zubní technik 34 000 Kč

Zubní technici Zubní technik. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 34000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zubní technik, který ovládá práci na implantáty a attachmenty.. Pracoviště: Zubní laboratoř - miroslav diviš s.r.o., Mikuláše z Pelhř., č.p. 412, 393 01 Pelhřimov. Informace: Miroslav Diviš, +420 603 538 820.

Potravinářství - Potravinářství Potravinářský dělník 12 500 Kč

Výrobci a zpracovatelé potravin a příbuzní pracovníci Výrobci a zpracovatelé potravin a příbuzní pracovníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč, mzda max. 13500 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Požadujeme: trestní bezúhonnost, , Nutný telefonický nebo e-mail kontakt předem!. Pracoviště: Arebuc spol. s r.o. - horní cerekev, Havlíčkova, č.p. 157, 394 03 Horní Cerekev. Informace: Vasyl Dzyabko, +420 775 050 198.

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 23 000 Kč

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zedník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Náplň práce: zednické práce na stavbách, pokládka zámkových dlažeb, obrubníků, pokládka trubního vedení a manuální ruční práce., , NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM!, Místo výkonu práce: kraj Vysočina. Pracoviště: Km-zemservis s.r.o., 396 01 Humpolec. Informace: Pavel Miška, +420 724 116 280.

Házenkáři Humpolce zůstali druholigoví, trenér Fiala končí

Obhájce okresního prvenství na úvod prohrál, body bral Čejov

Hofmann zastínil i Kadlece. Utkání s Olomoucí bylo výjimečné, přiznává

/ROZHOVOR/ Odehrál nejlepší zápas kariéry, poprvé v jednom utkání nejvyšší české fotbalové soutěže vstřelil dvě branky. Stoper Slovácka Stanislav Hofmann byl ústřední postavou domácího mužstva proti silné Olomouci.

Karviná hlásí posilu, po angažmá v Polsku přichází slovenský útočník Guba

Slovenský fotbalista Dávid Guba, kterému vypršela smlouva v polském týmu Termalica Nieciecza, je další posilou prvoligového MFK Karviná.

Další výhra. Jihlava sestřelila Táborsko ze vzduchu

Jihlava - Zbytečné drama. Čtvrté vítězství v řadě vybojovali v pátečním večeru jihlavští fotbalisté. Proti Táborsku měli po většinu času výraznou herní převahu, ojedinělá chyba v obraně ale duel notně zdramatizovala. Vysočina nakonec svého soka udolala 2:1, když obě branky vstřelili hlavou Klobása a Tlustý.