Pacov - Humpolec 2:3
Polná - Jemnicko 3:0
Ždírec - V. Bíteš 4:1
Vrchovina - Okříšky 2:2

Bilance: 3-2-3, góly: 16:16, průměr gólů na zápas: 4. Celkem: 48-30-18, góly: 282 (176:106), průměr gólů na zápas: 2,94.

Nejvíce gólů v jednom zápase: 5 (Borovina - Hartvíkovice, Pacov - Humpolec, Ždírec - V. Bíteš). Rekord sezony: 8 (Hartvíkovice - V. Bíteš, 3. kolo).

Střelci kola: 2 - Rychtecký (Janovice), Guzik (Humpolec), Šustáček (Vrchovina), Valenta (Okříšky).

Čisté konto: Moravec (Pelhřimov), Rezničenko (Janovice), Skočdopole (Polná).

Žluté karty: 15:27, průměr na zápas: 5,25. Celkem: 461 (220:241), průměr na zápas: 4,8.

Červené karty: 0:2, průměr na zápas: 0,25. Celkem: 12:13, prům. na zápas: 0,26.

Vyloučení: Holý (Bystřice) a J. Musil (Žirovnice).

Diváci: 1530, průměr na zápas: 191. Nejvíce: 320 (Pacov - Humpolec), nejméně: 100 (M. Budějovice - Janovice). Celkem: 19.740, průměr na zápas: 205. Rekordní návštěva: 560 (Polná - Janovice, 8. kolo).

Muž kola: Luboš Rychtecký (Janovice).

Smolař kola: Ondřej Busta (M. Budějovice).

Výrok kola: „Proběhla tam malá válka.“ (trenér Humpolce Jindřich Březina o atmosféře v kabině během poločasové přestávky zápasu v Pacově).

Největší událost: Návrat Lukáše Petriláka na hřiště. Hartvíkovický obránce si v dubnu přivodil tříštivou zlomeninu lýtkové kosti a poranil vazy v kotníku. V zápase s Borovinou nastoupil na závěrečnou čtvrthodinu.

Největší zklamání: Výkon Moravských Budějovic s nováčkem z Janovic.

Zajímavost kola: Humpolec se stává týmem nastavení. V samotném závěru nejprve přišel o body se Ždírcem. V posledních dvou případech ale góly v nastavení znamenaly výhry. Po Hartvíkovicích to odnesl nováček z Pacova.