KP staršího dorostu

PACOV – VELKÁ BÍTEŠ 5:3

V posledním zápase sezony obě mužstva hrála hlavně hodně dopředu, moc se nebránilo. Lépe začala Velká Bíteš, když se po hrubce obrany ujala vedení. Pacov však brzy nalezl odpověď a v průběhu prvního poločasu stačil otočit až na 4:2. Po přestávce domácí z pokutového kopu přidali ještě jednu branku a uzavřeli soutěž vítězstvím 5:3.

Góly Pacova: Moravec 2, Toman, Vesecký, Polanecký. Poločas: 4:2. Pacov: Jíša - Pošusta, Patrik Miskai (81. T. Kuran), Polanecký, Dvořáček - Melichar, Šenigl (62. Svoboda), Moravec (81. Kostroun), Kokeš - Toman, Vesecký (77. Bártů).


HUMPOLEC – TŘEBÍČ B 4:2

Jako poslední soupeř v této sezoně se v Humpolci představila Třebíč, která přijela značně posílena o dorostence z áčka a chtěla si na již divizní dorost Humpolce vyšlápnout. První poločas byl ze strany domácích velmi špatný. Hosté měli mnohem více ze hry, byli nebezpečnější. Třebíč si tak zcela zaslouženě vypracovala více šancí a přesně po půl hodině se ujala vedení Novotným. Za Humpolec se objevil v pár šancích Kubíček, ale neproměnil. V prvním poločase tak v dresu domácích snesli přísnější měřítko snad jen Sobotka a Pecha, který byl jako vždy oporou zadních řad spolu s brankářem Křížem. Trenér Lepeška ještě stihl v prvním poločase připravit dvě změny, přesto šel Humpolec poprvé v sezoně do šaten o poločase poražen.

Změny v sestavě domácích vedly ke zlepšení hry a do druhého poločasu nastoupil Humpolec jako vyměněný. Kvůli kvalitě soupeře byla hra stále vyrovnaná. Nejdříve se neprosadil v šanci Smereka a pak podržel domácí brankář Kříž. V 52. minutě se dostal do úniku Smereka, gólman jeho střelu vyrazil, míč se dostal za vápno ke Kříženeckému, který vyběhnuvšího strážce svatyně přeloboval. Poté hosté sice nastřelili tyč, ale o pár minut později Kubíček otočil zápas ve prospěch Humpolce na 2:1. Když se v 72. minutě ještě prosadil Smereka a zvýšil, Humpolec se již nadobro uklidnil a předváděl pěkný fotbal. Hosté byli zvlášť zralí na ručník, když se po krásném centru Sadského z voleje trefil Vavroušek. V 87. minutě již Třebíč stačila jen snížit Floriánem. Humpolecký dorost tak zakončil nejlepší sezonu v historii klubu, do divize postoupil s luxusním náskokem jedenácti bodů.

Góly Humpolce: 52. Kříženecký, 68. Kubíček, 72. Smereka, 77. Vavroušek. Poločas: 0:1. Humpolec: Kříž – Štecher, Pecha, Honzárek (29. Krejčí) - Kalivoda, Schmiedl (46. Sadský) – Kubíček, Kříženecký, Sobotka – Trecha (29. Vavroušek), Smereka.

Ostatní výsledky: Bystřice – Polná 3:3, Třešť – Chotěboř 3:2, Okříšky – Tis 0:2, Ledeč – Bedřichov 1:4.

KP mladšího dorostu

PACOV – VELKÁ BÍTEŠ 2:1

Utkání bylo vyrovnané. V prvním poločase měli více šancí domácí, ale do vedení šli hosté. Poločas tak skončil jejich jednobrankovým vedením. Po přestávce se obraz hry nezměnil. Pacovští však srovnali brankou Rybčáka. Nakonec měl více štěstí domácí tým, zisk tří bodů mu totiž zajistila střela Miskaie v 72. minutě.

Góly Pacova: Z. Rybčák, M. Miskai. Poločas: 0:1. Pacov: Kalina – J. Kuran, T. Kuran, Krch - Vlk, Kostroun - Vítámvás, Bártů, Z. Rybčák - Přibyl (56. Starka), M. Miskai.


HUMPOLEC – TŘEBÍČ B 1:6

Zápas za úmorného vedra se humpoleckým dorostencům příliš nepovedl. Rychlé dva góly v síti domácích otřásly jejich sebevědomím a jistotou. Z počátečního šoku se sice pomalu dostávali, ale šance byly na obou stranách. V 18. minutě Sadský nastřelil břevno, o chvíli později se v závaru před brankou Třebíče neprosadil Pech. Velké problémy dělal domácím především Kostelecký. Naději ve zvrat vykřesal před přestávkou ještě Vincenc, když po centru Prokopa hlavou snížil na 1:2. To však bylo ze strany domácích vše. Po poločase začaly Humpoleckým docházet síly a hřiště ovládla Třebíč. V 60. minutě brankář Krupička fauloval před velkým vápnem a musel do šatny. Do branky se tak postavil Tomáš Prokop a do konce utkání domácí dohrávali v deseti.

Góly: 38. Vincenc – 6. a 42. Kostelecký, 48. a 78. Čech, 7. Ujčík, 52. Nožička. Poločas: 0:2. Humpolec: Novotný (54. Krupička) – Křípal (41. D. Maršík), Vincenc, Pech, Krejčí (47. Tomovič) - Šilpoch, Trecha, Sadský, Morava - Prokop, Vavroušek.

Ostatní výsledky:

Bystřice – Polná 2:1, Třešť – Chotěboř 2:2, Okříšky – Tis 1:5, Ledeč – Bedřichov 4:4.