Zápas o 7. místo
LIPNICE – JIŘICE 4:3
Jiřice měly kvůli masopustu problémy se sestavou, a tak začaly jen s desíti hráči. Na hřišti to ale moc vidět nebylo, a šly dokonce v 6. minutě do vedení. Šimůnek pronikl přes hradbu těl a tváří v tvář Procházkovi otevřel skóre střelou k pravé tyčce. V 9. minutě se před druhou brankou dostal k odraženému míči Rosenberg a nechytatelně vyrovnal. Ve 14. minutě skončila přesilovka Lipnice, když jiřický tým doplnil jeden z opozdilců.
Paradoxně ale hned za půl minuty skóroval po sólu od půlky Horák, který nasadil Čeplovi v bráně hokejového blafáka a podél něj zasunul. V 16. minutě opět zasprintoval do otevřené obrany Horák a předložil centr Rosenbergovi, ten ale v akrobatické pozici na malém vápně minul míč. Vzápětí čaroval Čepl v jiřické bráně, když vytáhl ránu z bezprostřední blízkosti na roh. Ve 29. minutě Jiřice posílil Novák, bezprostředně po jeho příchodu bylo vyrovnáno, když na střelu Jirků z velkého vápna brankář nedosáhl.
Další fázi zápasu poznamenaly nepřesnosti na obou stranách. Ve 44. minutě předvedla Lipnice bleskovou přímočarou akci, na jejímž konci byla druhá trefa Rosenberga.
Útokem otevřela Lipnice i druhý poločas, Čepl byl ale pozorný. V 58. minutě riskantně vyběhl lipnický Procházka a Vincenc, který byl u míče dřív, ho z těžkého úhlu obstřelil. Bylo tak vyrovnáno 3:3. V 63. minutě poslal míč z trestného kopu Šimůnek těsně vedle pravé tyče. Stejnou situaci zužitkovali lépe lipničtí hráči. Čeplem vyražený míč dopravil do sítě Valenta.
Jiřice reagovaly otevřením hry, a tak se hrálo nahoru-dolů. V 76. minutě udržel Jiřice při životě gólman Čepl, když střelu vytáhl nad břevno. V 82. minutě pak zkušeně pozičním vykrytím vyřešil brejk Lipnice. Procházka v druhé bráně měl velké problémy se střelou Nováka k levé tyči, ale udržel vedení svého týmu.
Góly: 9. a 44. Rosenberg, 14. Horák, 66. Valenta – 6. Šimůnek, 30. Jirků, 58. Vincenc. Rozhodčí: Ságl. Poločas: 3:2.

Zápas o 5. místo
V. ŽĎÁR –  N. RYCHNOV 2:6
Zápas o páté místo měl lehkého favorita v týmu Nového Rychnova, přestože zatím na turnaji všechny zápasy prohrál. Po pár minutách to bylo skutečností. V 7. minutě poprvé prověřil Kučírka v bráně Veselého Žďáru dalekonosnou střelou Švec. O dvě minuty později mířil z vápna k tyči Mugrauer, žďárský brankář ale vytěsnil míč na roh. V 10. minutě hlavičkoval mimo bránu Faltýnka žďárský Kubát a hned z protiútoku padl první gól zápasu. Mugrauer na sebe před pokutovým územím navázal tři protihráče, prostrčil doprava Faltýnkovi a ten křižnou střelou skóroval. Ve 20. minutě sebral před skrumáží hráčů balon Loskot, potáhl ho do strany a vymetl pravou šibenici. O tři minuty později ohrozil bránu znovu Faltýnek. Z následující standardky Mugrauer našel Martínka, a ten podél brankáře našel místo u levé tyčky. Ve 28. minutě hlavičkoval na malém vápně těžký centr Faltýnek nad bránu. Po půlhodině hry pomohl obránce Mugrauerovi na zem, a sudí odpískal penaltu. Bezpečně zvládnuté provedení penalty poslalo Mugrauera do čela tabulky střelců.
Poločasový stav 0:4 odstartoval hlasitou výměnu názorů v šatně Veselého Žďáru. Ta společně s vystřídáním rychnovského špílmachra Koubka vedla ke změně poměrů na hřišti. Z jednostranné partie se stala vyrovnaná hra. V 52. minutě přišlo první varování, když Kubát orazítkoval břevno Faltýnkovy brány. Poté sice párkrát zahrozil i Nový Rychnov, ale přišla 58. minuta a po výpadu po levém křídle prostřelil Faltýnka M. Kubát. V 67. minutě potrestal chybu v rozehrávce rychnovské obrany P. Kubát.
Následující čtvrthodinu charakterizoval urputný boj ve středu hřiště. Občasné chyby nevedly k vyloženějším šancím. Až v 82. minutě posunul z nulového úhlu skóre na 2:5 Hájek a bylo definitivně rozhodnuto. Stejný hráč pečetil výsledek v 85. minutě.
Góly: 58. M. Kubát, 67. P. Kubát – 11. M. Faltýnek, 20. Loskot, 23. Martínek, 34.  (PK) Mugrauer, 82. a 85. Hájek. Rozhodčí: Svoboda. Poločas: 0:4.

Petr Žáček