PELHŘIMOV – BLANSKO 0:3
Blansko je pro pelhřimovský starší dorost obávaný soupeř, ten má s ním dlouhodobě pasivní bilanci a zázrak se nekonal ani tentokrát.

Již od čtvrté minuty hráli domácí druhé housle. Vysunutý Vintr si mohl snadno najít prostor a připravit si míč k přesnému zakončení, když měl mezi obránci na každou stranu deset metrů volno. Hosté byli nebezpeční i po rohu, když hlavičkovali těsně nad břevno.

Druhý gól padl z pokutového kopu, Blažek po zemi překonal Tkadlece, ačkoliv ten směr střely vystihl. V poslední čtvrthodině prvního poločasu Blansko nevyužilo dvě velké šance a domácí mohli mluvit o obrovském štěstí. Na druhé straně Chadimova důrazná střela šla mimo tyče.

Po přestávce hosté hráli jen v deseti, když byl červenou kartou oceněn faul na unikajícího Bartošku. Z trestného kopu trefil Horký břevno, což byla největší šance Pelhřimova. Oslabené Blansko ještě zvýšilo, centr dopravil v pádu do sítě chodidlem Mareček.

Góly: 4. Vintr, 24. Blažek (PK), 67. Mareček. Poločas: 0:2. Pelhřimov: Tkadlec – Smrčka, Kordík, Tůma, Brothánek (65. Mazanec) – Bartoška, Poul – Chadim, Horký, Zenáhlík – Pakosta.
Ostatní výsledky: Bohunice – H. Brod B 8:1, Kyjov – Otrokovice 3:0, Žďár n. S. – Boskovice 4:0.

PELHŘIMOV – BLANSKO 2:2
Za vydatného deště začalo utkání lépe pro domácí. Už v 5. minutě předložil L. Kotek ideální pas Mazancovi, který přesnou střelou otevřel skóre. Soupeř z Moravy ale s odpovědí dlouho neotálel a hlavička Študenta v 7. minutě znamenala vyrovnání. Pak neuspěl v dobré příležitosti Mazanec a Blansko z toho v závěru poločasu těžilo. Po ruce ve vápně proměnil penaltu Študent. Po přestávce se hrálo pod taktovkou Pelhřimova, ale šance Floriana, Kotka a Mazáče zůstaly nevyužity. Nerozhodný výsledek tak zajistil v 67. minutě Mazáč, který ramenem sklepl do sítě střílený centr Nováka.

Góly: 5. Mazanec, 67. Mazáč – 7. a 39. Študent (druhý PK). Poločas: 1:2. Pelhřimov: Sochor – Kott, Pouznar (20. Mazáč), Palán, Bumbálek – L. Kotek, Šimák, Kotrč, Mazanec – Florian, Mareš (20. Novák).