Pacov zabral, uťal sérii pěti proher

Pelhřimovsko – Fotbalisté Pacova opustili dno tabulky. Zásluhou branky L. Rybčáka dokázali vyloupit Bedřichov. Žirovnice potvrdila lepšící se formu v Mírovce, Kamenice nad Lipou si přivezla nesmírně cenné vítězství z Chotěboře.

19.9.2017

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Miroslav Pergl

CHOTĚBOŘ B – KAMENICE N. L. 0:3
Od začátku utkání byla Kamenice hladovější po třech bodech. Do vedení se hosté dostali po půl hodině hry, kdy domácím zadákům propadl míč, který uklidil za Chalupova záda D. Hadač. Hned po přestávce po další chybě chotěbořských obránců skóroval Dejmek. Domácí byli ve druhém poločase nebezpečnější, ale gólu se nedočkali. V nastaveném čase se Kamenici podařila pěkná akce, kterou na zadní tyči zakončil J. Hadrava.

Góly: 33. D. Hadač, 48. Dejmek, 90. J. Hadrava. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 3:1. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Kamenice n. L.: Přibyl – Míka, Šuranský, Pelc, T. Hadrava, Zdeněk, Melzoch, T. Zahradník, P. Zahradník (54. J. Hadrava), Dejmek (86. L. Hadač), D. Hadač (69. Filípek).

BEDŘICHOV – PACOV 0:1
Domácím chyběli čtyři hráči základu, a to bylo na jejich hře znát. Pacov působil daleko fotbalovějším dojmem, ale i tak měli blíže ke gólům domácí. Lacina své tři velké šance zahodil. Hosté s přibývajícím časem soupeře tlačili, a po ruce Paulíka měli kopat penaltu, kterou jim však rozhodčí upřel. Ve druhé půlce měli opět navrch, což korunovali i rozhodující brankou. Po standardní situaci se prosadil L. Rybčák.

Gól: 77. L. Rybčák. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 1:3. Diváci: 26. Poločas 0:0. Pacov: Basík – Dvořák, Bezemek, Kostroun, L. Rybčák (88. Pražák), Váňa (66. Vítámvás), Kabíček, Maršík, Podolský (52. Z. Rybčák), Bártů, Tomovič.

MÍROVKA – ŽIROVNICE 0:3
Do první šance se dostala Žirovnice, ale Berky předvedl skvělý zákrok. Na druhé straně se do míče opřel Semelka, jenže orazítkoval pouze břevno. Ve 37. minutě poslal hosty do vedení Rozporka. Po přestávce mohli vyrovnat Němec s Valáškem, ale s jejich pěknými střelami si poradil Švec. Zákonitě přišel trest, kdy Berkyho překonal Vilímek. Potom ještě Valášek orazítkoval břevno a čtyři minuty před koncem z brejkové situace potvrdil tři body pro Žirovnici Rozporka.

Góly: 37. a 86. Rozporka, 58. Vilímek. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 5:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Žirovnice: Švec – Staněk, Houška, Hadrava (84. Péč), Cajz, Rozporka, Knotek, Kořínek, Kuš, Vilímek (70. Hřebecký), Svoboda.