Cestu za vítězstvím jim zatarasil Hadač, který okresní derby zremizoval gólem čtyři minuty před koncem.

I. B třída, skupina A
PACOV – KAMENICE 2:2
Pouťový zápas přinesl góly hned v úvodu. Nedorozumění domácí obrany s brankářem potrestal D. Hadač. Pacov rychle odpověděl, v 11. minutě se po rohu prosadil Vítámvás. Ve druhé půli se hrálo za mírné převahy domácích. Ti také šli do vedení, když se podruhé hlavou prosadil nejmenší hráč na hřišti Vítámvás. Pak trefil hlavičkující Kostroun tyč a Pacov se výhry nedočkal. Kamenice hrozila z brejků a čtyři minuty před koncem po jednom z nich srovnala. Krásnou trefou se zaskvěl D. Hadač.
Góly: 11. a 48. Vítámvás – 7. a 86. D. Hadač. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 1:3. Diváci: 220. Poločas: 1:1. Pacov: T. Faltýnek – Bártů, M. Kostroun, T. Kuran, Pavelec, Váňa, Stejskal, L. Rybčák (87. Tomovič), Vítámvás (74. M. Faltýnek), Z. Rybčák (89. M. Kerouš), Kabíček. Kamenice nad Lipou: Votápek – Hadrava, Šuranský, Doležal, M. Strašík (46. L. Hadač), R. Pelc, A. Kos, Melzoch, Houser, Filípek, D. Hadač (89. Slabý).

POHLED – SPEŘICE 0:1
V Pohledu se odehrálo hodně bojovné a oboustranně tvrdé utkání. V prvním poločase si ani jedno mužstvo nevypracovalo vyloženou šanci. V 50. minutě se zastřeloval Ganobjak, jeho pokus skončil vysoko nad brankou. O tři minuty později ovšem předvedl fotbalovou parádu, když napřáhl z 35 metrů a trefil se nádherně do šibenice. O vyrovnání se mohl postarat Eis, ale jeho střelu Brzoň zázračně vyrazil na rohový kop. Po něm se na zadní tyči objevil Venc, ale jeho hlavička se mezi tři tyče nevešla. Závěr zápasu se odehrál v nervózním duchu.
Gól: 58. Ganobjak. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 5:4. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Speřice: Brzoň – Jančík, Honzárek, Martin Pohan st., Ganobjak, Morava (81. Svoboda), Vlček (90. Eremiáš), Vrzalík, Štěpánek, Huňáček, Čermák.

LEDEČ – PELHŘIMOV B 5:0
Od začátku byla Ledeč jasně lepším týmem, soupeře nepustila do žádné šance. Do vedení ji poslal F. Gramer a další šance domácí ještě zahodili. Po přestávce se obraz hry nezměnil a Ledečští si s chutí zastříleli. Další gól přidal J. Gramer, po něm skóroval Sochor a prosadilo se i útočné duo Trpišovský – Bláha. „V prvním poločase jsme asi na deset minut vypadli z tempa, ale po přestávce už to byla jednoznačná záležitost. Nastřelili jsme i břevno a tyč," nechal se slyšet domácí trenér Martin Turek.
Góly: 23. F. Gramer, 47. J. Gramer, 70. vlastní Sochor, 74. Bláha, 77. Trpišovský. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (81. Zelenka). Diváci: 150. Poločas: 1:0. Pelhřimov B: Sochor – Brada, Hejda, Hložek, Kordík, Bartoška, Šafařík, Kropáček (68. Mazanec), Zelenka, Venkrbec, Pakosta (78. Smrčka).