POČÁTKY – KOSTELEC 1:15
Počátky nepřekročily stín z posledních týdnů. Utrpěly ostudnou porážku, na kterou zadělaly už v prvních minutách. „Během deseti minut jsme dostali tři góly, všechny byly po hrubých chybách,“ potvrdil předseda domácího klubu Petr Král. Pak už se hrálo vyloženě na jednu branku, Kostelci se navíc v útočné fázi nebývale dařilo. Jedinou výjimkou byla 38. minutě, v níž Měkuta snížil na 1:6. Jelikož Kostelec fotbal bavil i po přestávce a jeho hráči z tempa neubrali, dočkali se nejvyššího vítězství v sezoně. Šesti trefami se na něm podílel Kočí, střídajícímu Gabrhelovi stačil jen poločas na čtyři.

Góly: 38. Měkuta – 2., 7., 19., 19., 66. a 72. Kočí, 6. a 33. Číhal, 57. a 70. Nikodým, 62., 72., 82. a 90. Gabrhel, 82. Doležal. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 2:1. Diváci: 55. Poločas: 1:6. Počátky: Novotný – Lisý, M. Pavlíček (64. Vojta), Tesař, Doležal, Háva, Vlček, Wiener, Rušil, Měkuta, Švec (26. T. Pavlíček).

LÍPA – H. CEREKEV 2:0
Lípě vyšel začátek a konec utkání. Tak by se stručně dal charakterizovat tento zápas. Domácí se ujali vedení už ve 2. minutě, kdy Mezeru překonal Špiňar. Do konce prvního poločasu byla Lípa lepší týmem, dalších pět šancí spálila. Po přestávce hosté hru vyrovnali, ale gólu se nedočkali. Lípa po zranění Starého, Lukáše Havla a Heppnera dohrávala zápas o deseti hráčích. Přesto se dočkala osm minut před koncem druhého gólu, který vsítil Kříž.

Góly: 2. Špiňar, 82. Kříž. Rozhodčí: Kůrka. Bez karet. Diváci: 60. Poločas: 1:0. H. Cerekev: Mezera – Staněk, Zelenka, Brada, Havel, Filsoch, Kůta, Podařil, Novák (76. Musil), Šimák, Plachý.

ČERNOVICE – KOSTELEC 2:1
Začátek utkání patřil spíše hostům, kteří v první půli razítkovali tyče a břevna, ale míč do branky dostat nedokázali. Domácí získali vedení v 17. minutě, kdy zaváhání hostující obrany využil Míka. Po hodině hry to bylo už o dva góly, když se z brejku prosadil Paclík. Hosté, i když dohrávali v deseti, dokázali snížit, ale více už nestihli. Černovice silou vůle udržely první jarní vítězství před svými fanoušky.

Góly: 17. Míka, 54. Paclík – 72. Sekan. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 3:5. ČK: 0:1 (54. Čekal). Diváci: 80. Poločas: 1:0. Černovice: Pistulka – Bíro, Koller, Tikal (80. Pěnka), Kubů (90. Mazanec), Pěnka, V. Míka, Hlásek, Paclík, J. Míka, Jůn.

ŠTOKY – HUMPOLEC B 1:3
Hosté byli po celý zápas aktivnějším týmem. Přesto se v prvním poločase Štoky do dvou šancí dostaly, ale k úspěchu nevedly. Také rezerva Humpolce skórem nepohnula, byť měla tři dobré střelecké příležitosti. Po přestávce domácí nepohlídali rohový kop a Žatečka poslal Humpolec do vedení. Následně vyrovnání odmítl Žila, který neproměnil pokutový kop. V 70. minutě uklidnil hosty Beránek, když podruhé překonal Uhlíře. Tentýž hráč šest minut před koncem proměnil pokutový kop a v samém závěru korigoval výsledek Žila.

Góly: 90. Lóži – 51. Žatečka, 70. a 84. Beránek (druhý PK). Rozhodčí: Stratený. ŽK: 2:2. Diváci: 52. Poločas: 1:3. Humpolec B: Páša – Doležal, Prokop, Podoba, Žatečka, Bláha, Šilpoch, Eremka (75. Kotlík), Kříženecký, Kubíček, Beránek.

Vypouštění netopýrů zpět do přírody. Jedná se o netopýry, kteří zimovali na záchranné stanici Pavlov.