Fotbalisté zpod Křemešníka mohli vybojovat alespoň remízu, jenže to by museli v závěru proměnit penaltu.

N. RYCHNOV – SPEŘICE 1:2
Za silného větru se hrálo bojovné a důrazné utkání. Ve 13. minutě se radovali hosté, zpětnou přihrávku Štěpána napálil Martin Pohan st. přesně k tyči. Skóre měnilo svou podobu už po sedmi minutách, centr Loskota usměrnil zblízka do sítě Mugrauer. Domácí mohli jít do kabin spokojenější, jenže to by nesměl ve 45. minutě Loskotovu střelu vyrazit Duben a Mugrauer přestřelit prázdnou branku. Po přestávce se prosadil z trestného kopu hostující Němec a závěr zápasu se odehrál pod taktovkou o vyrovnání usilujících domácích. Hájek a Kratochvíl skórovat nedokázali, v posledních okamžicích zabránil nedovoleným způsobem gólu Němec, když chytil míč do ruky. V 89. minutě se tedy kopala penalta, ale tu Duben O. Kratochvílovi chytil.
Góly: 20. Mugrauer – 13. Martin Pohan st., 55. Němec. Rozhodčí: Jahoda. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (88. Němec). Poločas: 1:1. Nový Rychnov: T. Faltýnek – Parkan (85. Fíla), Loskot, Březina, Ehl, Martínek, O. Kratochvíl, Paclík, Mugrauer (56. M. Faltýnek), J. Mareš (52. Hájek), Švec. Speřice: Duben – Čermák, Holenda, Němec, Martin Pohan st., Štěpánek (90. Žatečka), Alenka, Martin Pohan ml., Štěpán (90. Krupička), Huňáček, Tůma. ⋌(chl)

KAMENICE N. L. – POLNÁ B 2:3
Domácím patřil vstup do utkání, po brankách Vávry a Hadače vedli v 10. minutě už 2:0. V průběhu první půle měli další šance, ale v koncovce už se neprosadili. Naopak polenský Černý snížil a zadělal na obrat. Hosté po přestávce převzali inciativu, střelecky se prosadili Tomas a T. Holub, a tak si nováček z Kamenice odvezl všechny body.
Góly: 6. Vávra, 10. Hadač – 37. Černý, 50. Tomas, 88. T. Holub. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Kamenice nad Lipou: Votápek – D. Pelc, Šuranský, Vávra, J. Strašík, Melzoch, P. Zahradník, R. Pelc, M. Strašík, Dvořák, Hadač.  ⋌(spv)

PELHŘIMOV B – TŘEŠŤ 0:2
Domácí se podobně jako v předešlých zápasech před svými fanoušky potýkali s nepřesnostmi a potížemi při zakládání útoků. Třešť působila v utkání jako vyzrálejší a kvalitnější tým. Hosté i přes mírný tlak dlouho nemohli vstřelit branku. Povedlo se jim to až v 71. minutě, kdy se po faulu obránce Kropáčka kopal pokutový kop, který se štěstím proměnil Procházka. Pelhřimovská rezerva nesložila zbraně, pokusila se o útočnou odvetu, ovšem k zemi ji srazil hlavičkou dvě minuty před koncem Rod.
Góly: 71. Procházka (PK), 88. Rod. Rozhodčí: Budín. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 0:0. Pelhřimov B: Rohovec – Razima, Kropáček, Blažek, Rysl, Hrnčíř, Bartoň (64. Sládok), Ryšavý, Hurda (9. Poul), Horký. ⋌(jdv)