ÚSTRAŠÍN – PLAČKOV 3:1
Na Kalvárii se hrálo podle not Ústrašína. Ten ale většinu svých šancí neproměnil, takže ještě pět minut před koncem držel hubené vedení 2:1. S definitivní platností rozhodl M. Kubík, který potrestal hrubou chybu plačkovského obránce.

Góly: 5. a 85. M. Kubík, 43. Starý – 44. Ehrlich. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 2:1. Ústrašín: Rohovec – Mazanec (80. Nápravník), Kott, Seknička, Tůma, Staněk, Kubiska, T. Jírů (80. Rod), Šoula (86. J. Gebarovský), Kubík, Starý (83. Vonásek). Plačkov: L. Novotný – Martin Němec, Z. Štěpán, Zemek, T. Dobrovič (79. Svoboda), Kalivoda, Kašpar, F. Dobrovič, Ehrlich, Hájek (80. Jančička), Tesař (13. Brůna).

KAMENICE N. L. B – BUDÍKOV 5:0
Kamenice byla o poznání lepším týmem. V prvním poločase vstřelila čtyři branky, takže se po přestávce už jen dohrávalo.

Góly: 14. Vávra, 31. Kupka, 34. a 41. Kašparec, 52. D. Růžička. Rozhodčí: Poul. ŽK: 0:2. Diváci: 40. Poločas: 4:0. Kamenice nad Lipou B: Přibyl – Klusáček, Spěváček, P. Macháček (68. I. Šiška), J. Strašík, Ira, Kupka, Vávra (78. Poděbradský), Kašparec (74. P. Šiška), Nechvíle (74. D. Macháček), Jiří Houser (46. D. Růžička). Budíkov: M. Bláha – Tománek, Vostřejž (46. Paclík), Martin Pekárek, Vodrážka, D. Šeda (46. Filínský), Zadina, Matěj Pekárek, Kovář, T. Šeda, Kratochvíl (73. T. Bleha).

LUKAVEC – OBRATAŇ 1:2
Lukavci vydržela fotbalovost jen čtvrt hodiny, do vedení ho dostal Mládek. Pak se začali prosazovat hosté a D. Kudrnáč zaslouženě vyrovnal. Po přestávce se hrálo prakticky bez šancí. Rozhodla ruka domácích ve vápně, penaltu proměnil Hovorka.

Góly: 16. Mládek – 28. D. Kudrnáč, 72. Hovorka (PK). Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Lukavec: Ludvík – Kocour, S. Prokop (69. Zamrzla), Luboš Krill (85. Lukáš Krill), Mařinec, Mládek (79. Kuneš), Václav Prchal, Vobořil (65. Wenemoser), Slabý, Merenus, Vojtěch Prchal. Obrataň: Kalina – Menšík, P. Kudrnáč, Petr Čekal (48. M. Kudrnáč), Vesecký (69. M. Vlach), Hovorka, D. Kudrnáč (84. Plášil), L. Vlach, Tábora, Fišer, Flígr.

ŽIROVNICE B – Č. ŘEČICE 3:5
Domácí, kteří se posílili o pendly z áčka, měli více šancí, ale dlouho je neproměňovali. Hosté příkladně bojovali a vypracovali si tříbrankové vedení. Přestávku sice orámovaly góly Pokorného a T. Houšky, jenže odpovědět dokázali Káva a Paťha z penalty.

Góly: 44. Pokorný, 54. T. Houška, 82. Kuš – 12. a 34. Bouz, 23. Obranec, 56. Káva, 74. Paťha (PK). Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 4:3. Diváci: 60. Poločas: 1:3. Žirovnice B: Hanzal – Dařílek, Kuš, Kopejtko (46. Metlička), Severa (46. J. Svoboda), Bártů (35. A. Svoboda), Secký (47. Mach), Cajz, T. Houška, O. Doležal (61. Severa), Pokorný. Červená Řečice: Paťha – Popovič, Košťál (46. Káva), Roubal, Duchan, Dýnek, Kubíček, Šťastný, Bouz, Obranec, Pulda (77. Aldorf).

PACOV B – ČEJOV 4:0
Domácí využili pendlů z prvního týmu a po celý zápas měli územní převahu. Čejov se snažil o zodpovědnou obranu, ale jen to nestačilo. Pacov se dostal do vedení těsně před přestávkou, kdy po křídelní akci Pražáka skóroval L. Rybčák. Hned po návratu ze šaten dvakrát udeřil Jaroslav Přibyl a pak už se utkání spíše jen dohrávalo.

Góly: 43. L. Rybčák, 47. a 49. Jaroslav Přibyl, 86. Z. Rybčák. Rozhodčí: Dolejš. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Pacov B: Lapáček – J. Pražák, Svoboda, T. Kuran (73. Rathouský), Zíka, Gavrecký (65. Pavelec), Bártů, J. Zabloudil (58. Pučálek), Jaroslav Přibyl, Z. Rybčák, L. Rybčák. Čejov: Krupička – Smrčka (65. J. Hložek), Beneš, Semrád, P. Pech, L. Hložek, Marek, Nápravník, Prokop, Rohovec, Moravec (70. O. Doležal).

MARATON – JIŘICE 5:2
Výsledek odpovídá dění na hřišti. Hlavně v prvním poločase byli domácí lepší a dokázali proměnit své šance. Po přestávce se hra vyrovnala, tříbrankový rozdíl ve skóre už zůstal.

Góly: 10. Růžek, 14. Kratochvíl, 18. a 45. Pahr, 81. Prchal – 17. Dvořák, 76. Hájek. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 4:1. Maraton Pelhřimov: Vaverka – Kratochvíl, Pavouk, Hejda (72. M. Vaněk), Beneš, Mareš, Vacek, Kmoch, Musil (46. Prchal), Růžek, Pahr (46. T. Vaněk). Jiřice: Zabloudil – Vincenc, Trnka, R. Čepl, J. Jůzl, T. Jůzl, Petr Příhoda, Hájek (31. Jiřík), Jirků, Nesporý (81. R. Jůzl), Dvořák.

 1. Maraton⋌ 14 10 3  1 62:27 33
 2. H. Cerekev⋌ 13  8 2  3 43:23 26
 3. Čejov⋌ 14  8 2  4 39:21 26
 4. Pacov B⋌ 14  8 1  5 34:25 25
 5. Jiřice⋌ 14  7 1  6 33:33 22
 6. Kamenice B⋌ 14  6 2  6 33:27 20
 7. Ústrašín⋌ 14  6 2  6 20:29 20
 8. Č. Řečice⋌ 14  4 7  3 28:26 19